Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem erről szólna, de itt is csak eszik egymást a moTYorosok.
Mint a Sas kabaré
Pedig a Hofinak ment ez a műfaj rendesen.
tudtam én hogy mind magyar...
Viccekről szólna, csak valamelyik mindig bebassza a politikát ide....
Viccekről szólna, csak valamelyik mindig bebassza a politikát ide....
Ja, hogy ez a fórum erről szól?
https://www.ksh.hu/docs/hun/xf...

Itt le van írva minden, de legalábbis sok minden. Aki nem találja meg a neki érdekeset, az a cenzus eredményének logikája alapján kikövetkeztetheti.
A "gyorshajtások" csekkjei után befolyt összeget először is a tróger sofőrök által okozott balesetek kárait enyhítség. Amúgy nem lenne elég, de azzal kell kezdeni.
Ki alkotná meg az ostorozásra a szabályokat?
Mondhatni a többség.
Mondhatni, akinél a pénzeskassza kulcsa van.
Persze lehetne hivatkozni a történelmi hagyományokra, a keresztény gyökerekre is.
Szakmai kérdésekben a szakemberekre, nem ördögtől való az, ha a logikát tartom előrébb valónak és nem a (-z ál-) humánumot.
Ha a szakember orvos azt mondja ne menj ki, mert azzal rosszabb lesz mint az, hogy ha nem tudsz venni a kölyked helyett kutyára pazarolt szeretetednek akciós csirke far-hátat, akkor nem érdekel a nyugdíjas szemekből patakzó könny.
Elég egyszerű a probléma, csak merni kell szembenézni vele.
Amúgy a cigányokra ezerszer többet költenek, az alkeszokra is, a dohányosok gyógyítására és a kieső értékekre, az miért nem baj?
(Nem érdekel az a butaság, hogy a cigi árában benne van minden, mert NINCS benne, talán a harmada ha jól emlékezem, még ide is bemásoltam anno a számokat.)
Osszekevered az egyeni preferenciadat a tarsadalomeval.
Szoval nagyon nem vagy mérvadó veleményvezer. Csak egy egyeni kissebbseg.
Igaz, csak légy gázszerelő
A társadalmi elismertség az nem a törvény által biztosított fizetést jelenti. Az államapparátus dolgozói jó lenne , ha mind jogot meg közgázt végzett emberek lennének, de ez sem igaz mert ezen végzettségek nem alapkövetelmények, mondjuk egy polginak sem. Én a маленькая работа-val nem viccelődnék.
Barényi Béla munkásságát elismerem, tisztelem (utascella, gyűrődő zónák, biztonsági övek...). Én a mai magyar mindennapokra gondoltam, átlagos helyzetben gondolkodva. Sajnos egy-egy kiragadott hibás példa (Barényi Béla Pozsonyban született majd Bécsben tanult, végül Németországban szerzett elismerést) nem győz meg.
Statisztikailag tökéletes magyar példa.
Kb:2 !!
Többet keresett vele, mint mi bármikor is együtt egész életünkben, tényleg szóra sem érdemes
Statisztikusok elmennek vadászni. Jön egy szarvas, lő az első, három méterrel balra eltéveszti a célt, gyorsan lő a második, aki három méterrel jobbra téveszti el a célt. Felkiált a harmadik
-Éljen eltaláltuk!
Ezek szerint az orvosok a legjobban fizetett köztisztviselők/közalkalmazottak?, nem is a polgik hivatal vezetők meg egyéb nyenyerék, ahol a fő végzettség a jog és közgáz? Hát eddig úgy láttam, hogy a nagy társadalmi össztermékből, sajna nem az orvosok és mérnökök részesültök nagyobb mértékben.
Asszem hazaköltözök Magyarországról Magyarországra kezdenek helyrejönni a dolgok.
Már csak egy dolog zavar, de lehet, hogy egy jó vicc amit nem értek. Annyira nemzetiek vagyunk, hogy Kurze arbeit-ről beszélünk, ami épp úgy hangzik mint a маленькая работа.
A csubakka vedelemről.
Nagy erdem.
De egész Amerika ismeri és még pár millióan.
Nem ismerem.
Johnnie Cochran
Mondj egy elismert ugyvedet?
Ne ilyen politikai celebet mint a Magyar Gyorgy es tarsai.
Amugy elvileg van olyan bolygo ahol minden jogaszt lelőnek.