Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ártani nem árthat, nem gyakran vannak ezek telezsúfolva hátsó nézőkével, legtöbbjén csak célgömb van. Jó 1 unciás lőszerrel 100 méterig simán van rajta létjogosultsága.
Brenneke volt amúgy.
És a képen láthatod a távolságot, a messzebb lévőt is.
Azért látszik a lőlapon, hogy a feketebőrű emberszabású betörő elvileg 6 darabban fekszik valahol.
:-)
Shotgun távcsővel???
:O
én mindig jó tanuló voltam 👍️
sok olyan dologra rájöttem már amire te sosem fogsz 😁
Ő folyamatosan képezte magát - látod hova jutott: nem kell neki dolgoznia! Viszont itt vagy te, aki folyamatosan keccsöl a megélhetésért 😂 tudjuk, a luxus életviteled nagy költséggel jár! 😂
hazamentél és tanultál mi, Na ne röhögtess(fetrengős)
ha akkora marha vagy,hogy bojlival eteted a halakat(gondolkodós)
felénk a gyárak saját busszal szállítják a dolgozókat(kezeit széttáró)
Annyit nem megyünk lőni, habár a lány barátjának a tavasszal belengettem egy agyaggalambozást, és most ahogy ezt írom, asszem ez lesz a karácsonyi ajándék nekik.
Bár.. megkérdem a Jézuskát, mit szól ehhez, nem szeretném kihúzni a gyufát nála.
nekem volt olyan is mint a lányodon, meg többféle egyéb olcsó is
utána teszteltem ezt https://www.ipararuhaz.hu/3m-h...
azóta a többi a kukába került
bár kicsit nehéz de megéri, és nem is vészesen drága
plusz lehet hozzá kapni alkatrészt, ha megkeményedik a párna ki lehet cserélni
mondjuk az ilyen sok száz óra viselés után van csak
én azt veszem észre hogy amelyik gyereket egészen kicsi korban " nem fognak meg" avval utána mindig sok gond lesz
főleg a lányoknál.... rengeteg ismerősnek vannak gondjaik, amit már 15-16 évesen már nem tudnak megoldani
Itt most minden kölcsön volt. Meg majd ha vesz magának, akkor olyant vesz, ami tetszik neki.
vehettél volna neki jobb fültokot is, ilyeneket kb csak a yardok használnak mert nekik úgy is mindegy
Senki sem tokeletes, de idővel kialakul, vagy így vagy úgy.
Ugyan nem tőlem kérdezte, de nálunk is akadt egy fekete birka.......azt mondjuk tudod melyik, na azzal mi is nehezen.
Hát... nagyon vigyázz. A haverjait próbáld valahogyan válogatni. Tudom, azt mondják, hogy azt nem lehet, mert a gyerek válogatja, de te azért csak próbálkozz.
És vidd zeneiskolába, meg sportolni, úszni mindenképpen, mert attól rosszabb nem lehet, mint amikor mész a Balcsira és állandóan figyelned kell még a fél méteres vízben is. Az enyéimek már óvodában kezdték, de az én első oklevelemet is 6 éves koromban kaptam meg.
Kis gyerek kis gond, nagy gyerek nagy gond. Mindig lesz valahogy...
Hmmmm.....sajnálom.....bár ilyenkor rengeteg kérdés merül fel bennem, de ezeket sör mellett szoktuk megbeszélni :) Nem egyszerű a gyereknevelés, nekem is két lány van bár még kisebbek de két homlok egyenest különböző jellem.....aztán néha vannak aggodalmak......
Bár nem nekem írtam, de hogy még megvetemesedjek ini szemében, le kell írnom, hogy amíg a helyi művelődés központban dolgoztam, aztán a múzeumban, a kis suttyókat felváltva, vagy párosával, de amikor volt valami műsor, ahol hangosítottam vagy videóztam, mindig elvittem.
Néptánc, fuvolaminősítő (ez mondjuk tényleg szar volt), kiállításmegnyitók, amatőrfilm találkozók, falunap, tájházszövetséges találkozók, stb. Akkor persze facebook még nem nagyon volt, sőt, de így nyugodtan és tiszta szívből kiröhöghetem azokat, akiknek a gyerekeik a facebook és tiktok előtt, ott szocializálódva nőnek fel.
És még jelenleg is foglalkozok velük, módjával persze.
Jah....azt nem tudhatom, annyira nem ismerem :) mindössze a szülö gyerek viszonylatában érdekel a dolog. Én még előtte állok, hátha van amit az ember ki tud kerülni :)
félreértesz
ha akar a gyerek bármit akkor csinálja,ha jól csinálja akkor bármi támogatást is megér, de java részt csak a szülő akarja, a gyerek meg beleszarik