Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha ha....
A másik megmondó! :D

Az USA elég nagy. Valamint nem minden államban ugyanaz van.
A kijelentésed nem helytálló.
Most írjam, hogy te is okosabb akartál lenni? 😁
Màr jomultkorjàbòl is van egy fekete pontod, jò lesz összeszeded magad mert ki leszel moderàlva innen a vicc topicbòl, ha nem veszed elèg komolyan!!! ;-D
Abból a szempontból jó, hogy nem húzzák le feleslegesen nagy pénzekre.
Vezetni viszont jellemzően nagyon nem tudnak.
Nálunk azért valamennyire szakszerűen belevernek egy kis tudást.

Amúgy sógorom is kint csinálta meg mert jóval olcsóbb volt mint itthon, meg nem kellett szórakoznia hónapokat...nem is tud rendesen vezetni 😆
kresz vizsga után tanuló jogsit kap, ez feljogosítja a vezetésra ha olyan ül mellette akinek van rendes jogsija
aztán amikor érzi az erőt a vizsgához keres egy vizsgabiztost és bemutatja a tudását
az meg elbírálja hogy megy neki
1000x jobb ez a rendszer mint ami nálunk van
Ennek bo 5 eve, meg 20-25A volt a kategoria plafonja. LG HE2 meg Samsung 25R korszaka.
Mondjuk ezt se eroltetnem ismetlodo jelleggel, hosszu tavon ilyen teljesitmennyel, max. paruzamosan kettot.
Na megint okosabbnak akartál látszani mint ami vagy.
USA-ban a többség a sajátjával megy vizsgázni, az oktatás meg nem kötelező. Általában szülők tanítják meg a gyereket a családi autón.
Ezért kell szaniter szilikon használni...jó bőven 😂
Pedig van olyan amit lehet. Jó, tartós nem lesz tőle, de tudja. Kipróbáltam.
https://eu.nkon.nl/rechargeabl...
Nem figyeltem kellokepp, fonok :D
Bocsma' :)
Ki is volt irva, hogy Malay a csaj… es ahogy olvasom valami korlatozott jogsi van es 2 ev utan ujra vizsga… sajat Auto vizsga talan Pont angliaban…
https://insurelearnerdriver.co...
Meg mintha magyarban meg lehet/lehetett vizsgazni sajat motorral…, de mindegy. ;)
Megszoktam már hogy a szárba is belekötsz 😃

Amúgy akinek nem feladata ne menjen oda
De ha egy szerelő overálos ember egy szervizben nem talál meg 140 liter olajat gép nélkül az a szerviz és benne az ember szart se ér
Mondjuk ez így is lett mert be is zárt
Rólad meg azt gondolok amit csak akarok 😉
Malaj, a rendszamok alapjan legalabbis.
Figyelj, légy szíves NE TE mond már meg nekem, hogy Én mit gondolok! Én sehol nem írtam, hogy szerintem a szerelő ruhás ember jól végezte a dolgát! Ezt te írod most!
Én azt írtam, hogy alkatrészt eladni nem a szerelő ruhás emberek szoktak! Értsd már, hogy mit írok!
Ha meg sértegetni akarsz, hogy szerinted és milyen lángelme vagyok....az meg megint téged minősít, hogy a te általad gondolt dolgokat írod úgy, hogy én gondolom, majd azt minősíted! 😂
Bújj ki a szatyorból, jobban jársz! ;)

Ölelés ember? 😄
Ott nem volt külön raktáros
Amúgy ez a tény hogy te még mindig azt gondolod hogy a szerelő ruhás ember jól végezte a dolgát nagyjából hasonló szintű lángelme lehetsz, mondjuk ezt eddig is sejtettem
Gondolom az ölelés ember is tudott volna legalább 10 okot arra mondani miért nem kell tudnia hogy egyáltalán létezik gm váltó olaj
Odamegy a raktárhoz és a raktárból kiadják neki. :)
Akkor a szerelő hogy tölti fel olajjal a váltót?
Mivel akkoriban összesen 2 féle gm váltó olaj volt nem hinném hogy ez akkora feladat lett volna megjegyezni
Na ez az, hogy te egy szerelőhöz mentél oda! 😁
Alkatrész értékesítést nem a szerelő ruhás ember végzi, hanem a raktár/alkatrész pult. :)

Egy gépjármű oktató (mert abból a videóból indultunk ki) nem átlag ember.
Semmi szükség erre a műsorra! :)
Nem vagyok főnök....
Mitől hibás következtetés?
- Mert nem "hozott" autóval történik a tanítás?
- Mert egy oktató autóban eleve van mindkét oldalon pedálsor? Többet nem is írok....
Az előbb írtak már ott felismerhető, nem utólag.
Nem magamból kell kiindulni, hanem észszerűen és logikusan látni a dolgot.
Nyugaton sem lehet akárhogy-bárhogy-bármivel vezetni tanulni. Mellesleg ez elég keleti videó.
Egy oktató azért is tudja (mert a másik ember is az ő felelőssége), hogy mi a megengedett és megfelelő dolog.

Azt ne keverd ide, hogy ki és mihez ért. Tisztában vagyok ezekkel....sajnos sok a tapasztalat és nem jó. :(
kiskőrösi opel márkakereskedés és szervizben történt olyan 15 éve
bemegyek mondom a szerelőruhás embernek hogy opel(gm) váltóolaj kellene a piros színű a kézi váltóhoz(a nem piros az automatához kell) 2 liter
azt mondja így ő nem tud adni kell a forgalmi mondom neki f astra x14xe a motorkód kézi váltó, a vázkódot nem tudom de kb mindegy
pötyög a gépben aztán azt mondja ilyet már nem forgalmaznak
mondom neki ezt nehezen hiszem el mert akkoriban még kurva sok f-g astra volt pötyög össze vissza de nem találja, szóval nincs
bizonygatom hogy biztos van keressen a raktárban, erre inkább felhívta a kalocsai opeleseket, azok már okosabbak voltak és elmondták neki hogy az cikkszám megszűnt, de van helyette másik, le is diktálták neki
bepötyögi és kiadja neki hogy (pontos adatra már nem emlékszem) hármas polcon van a 2 lapon 141 darab
elsétált a raktárba és hozta
mindezt egy szerelő ruhás ember, mert ha ezt egy 5 centis körmű nagygymellű szőke cicamica csinálja annak elnézi az ember hiszen az nem azért van ott hogy az alkatrészek között kotorásszon
na úgy kb ennyi esze van az átlag embernek.......
Mikor " neves-hirös" motorszerelok egy deklitomitest nem tudnak helyesen feltenni... ;)
+1
...volt olyan szakkepzettseggel rendelkezo, szakmajaban dolgozo mernok kuncsaftom Britanniaban, akinek meg kellett magyaraznom, miert nem kene 80-100W-tal terhelni egy szem 18650 Li-ion cellat.
"Régi és egyébként is elég fura...."
-Bocs fönök, igèrem legközelebb jobban figyelek!

"Hihetetlen, hogy az oktatóknak nem esik le,"...
-Ilyen hibas következtetesekre lehet jutni
-utolag,
-ha magadbol indulsz ki
-ha nem sok ismerete van az üres feju , jellemzöen nyugati tarsadalmakrol.
Hogy csak a sajat kornyezetemet emlitem, amikor gepeszmernok barataim a sajat jarmuveik egyszeru karbantartasaval sem boldogulnak...(tisztelet a kivetelnek)