Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

minek? a pofonnak? 😅
Most, hogy még egyszer meghallgattam tényleg azt mondja(gondolkodós)
Valószínű az zavart, meg, hogy nevetett rajta a közönség.(kezeit széttáró) Ott mindenki tud magyarul?
Te agyonokosodott tokagyár.....magyarul mondja csak te nem érted. Ami mondjuk nem is csoda.
Különben a többi rendes diplomáshoz hasonlóan hasznát vetted volna te is.
Olajbogyók...,
angyalbőrben minden kicsit más(kezeit széttáró)
volt régen egy magyar sorozat angyalbőr néven
ott volt pár érdekes szóhasználat karády őrmestertől
gondolom nem Arany Jánoson nevelkedtek (kezeit széttáró) Az ipse 10 ezer magyar szót tudott (gondolkodós)
manapság már csak ilyenek a kortárs arany jánosok. Ettől okosabbak ugyan nem lesznek, legfeljebb szórakoztatóak 😅
http://youtu.be/JhJf8izjw1g
Amikor a tesók beindulnak.

http://youtu.be/bOfMesKIhjk
A fakk meg a madafaka megy. Ennyi is, itt kimerult. 😀
Azert van meg a pisz of shit meg a fakfesz buthol de itt tenyleg vege a szotarnak.
pedig az valóság, hiszen magyarul mondja
Ezzel nincs is semmi baj(kezeit széttáró) Inkább azzal, hogy kawa elhitte amit írtál az a valóság 😅
angol szöveget nem nagyon értem meg, főleg azt akinek az anyanyelve
az olvasás jobban megy, vagyis ment régebben már az is eléggé megkopott
de a magyarul még tudok hallani, csak a beszéddel van problémám
értem(meghajlós)
Azért hofi jobb volt(kezeit széttáró)
Az anyaság a téma, hogy mennyire más volt régen, mint ma. Az anyját említette, aki (egyébként a hetvenes évek elején disszidált) magyarul ordított rá egy bevásárló központ parkolójában.
"akkora pofont kapsz hogy beszarsz"
Ezt írta ini(kezeit széttáró) A csaj meg hángerien-t mond ami magyart jelent(kezeit széttáró) ezért kérdeztem rc51-et mivel időszámításunk óta kint él így érti is mit mond a csaj(kezeit széttáró) Ini néha még magyarul sem tudja magát kifejezni gondolod ezt lefordította csípőből?
Má leirta ini. Minden szarra reagálsz de nem.olvasol és értelmezel.
mit mond a spiné a magyarokról?
Valamiért ez lett a trendi. Pedig ha azt nézzük, akkor nem is viccesebb azzal hogy káromkodik.
azt ne mond hogy az usások már tudnak rendesen káromkodni
ott olyan szegényes a szókincs mint szlovákiában a történelemkönyv 😆
En ertem mindegyiket de ujabban a tragar karomkodas a meno igy nem tudok nevetni az amugy jo poenokon sem. 😑
akkora pofont kapsz hogy beszarsz
az utolsó a kicsit á lett de amúgy egész fasza, kicsi hatvani beütés.......
Egy kukkot nem értettem belőle 😆 Mit ordít?
egész jó a kiejtése