Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

elméletileg, mert ugye ha minden lány kurva lenne akkor nem jutna mindegyikbe pénzes fasz....
Aki akar pénzt keresni az tud is. Egy mai lány 2 év dubajozással annyit keres mint egy munkás a szalag mellett egész életében.
igazság sosem lesz, azért mert ez mindenkinek mást jelent
plusz az emberek jelentős többsége geci és beszopat másokat egy egész minimális haszonért is
Dehogy egyenlően hanem igazságosabban, a kettő messze nem ugyanaz. A komcsizmust nem preferálom, de vannak jobb minták mint amit mi vagy főleg a még fejletlenebb országok lakosai megélnek.
De miért kéne egyenlően elosztani? akkor senki se termelne mert a másikra háritaná de elvárná hogy jusson neki.
törzsi életet esetleg egy lakatlan szigeten 😀 szegény angol muksót is kiszedték a gyerekeivel az osztrák pincesorról pedig lehet még a villanyt is fizették
Pedig de, az elosztás egyenlőtlensége a fő gond a pazarlást meg hagyjuk, akinek nem jó a civilizált élet és annak fejlődése aminek a lényege, hogy minél kényelmesebben és tovább éljünk a lehető legegészségesebben tehát aki a törzsi életet szeretné annak áll a zászló, egy csomó helyen lehet így élni még országon belül is, én inkább az előbbit választom és a javak jobb elosztását szorgalmazom.
Az alumínium 100%-ban újra hasznosítható és mégis csak kb a 60%-át használják fel újra. Pénz, pénz, pénz...
nem az a gond hogy egyes emberek gazdagok a többi meg szegény
az a gond hogy egy véges keretből kell gazdálkodni, és nem gazdálkodunk hanem pazarlunk, és a 60as évek végétől meg egyre jobban pazarol mindenki, leszámítva pár törzset akiket eddig még nem találtak meg az őserdőkben
és a teljesen elcsépelt újrahasznosítás sem működik hiszen az ebből készült termékek többsége(leginkább a műanyagok) szarabb és/vagy drágább
Olvastam, az összes usák olajvállalat (meg halkan mondom, a MOL is) 100 éves nyereség rekordokat hozott tavaly...
Hol itt a gond? 😄
Ja, hogy csak a zsidó nagybankok-nagytőkések gazdagodnak, többi éhenhal? Ez nem gond, ez a móka... 😁
gelencsér andrás és hasonló embereket
amúgy ez az andrás embertől lehangolóbb nem sok van, eléd bassza a jelenleg ismert száraz tényeket aztán ennyi
A képzett emberek amolyan drábik félék? Mert akkor nem csodálkozom a világvége várások. 😁
kipróbálta működött nem? Pénztártól való távozás után reklamációt nem fogadunk el 😅
én ha ráérek(és ez sűrűn előfordul) nézegetek mindenféle videókat különféle képzett emberek előadásairól, ezekből azt szűrtem le hogy nagy gond lesz az energia és nyersanyag terén, és ez mind a fogyasztói társadalom hozadéka
és azt is leszűrtem hogy innen nincs visszaút, mert mindenképp baszott nagy szívás lenne
amit eddig nem tudtam és egészen meglepődtem rajta hogy a gerinces állatok között az egész állatállomány összetétele: 30% az emberek 60% az emberek által tenyésztett állatok(kaja) és az erdőn-mezőn kóborló vadállatok kb 4% és ezt a 4% akarnák a méregzöldek mindenáron megvédeni, pl az elektromos autózással 😂
Semmi realizmus nincs egyikünk jövőképében sem csak a fél vagy semmilyen információkból amivel rendelkezünk (képzavar, hogy lehet rendelkezni azzal ami nem a mienk?) mást szűrünk le, én vagyok az örök pesszimista mégis optimistán látom a jövőt. 🙃
tévedsz, én nem drukkolok, csak realistán látom a dolgokat, bár lehet van benne egy kis pesszimista beütés, de csak egy picike
én az örök élet-ingyen sör-mindig peca mellett tenném le a voksomat, de ha ebben hinnék akkor nagyon hülye lennék 😂
a rajzásod is terszik, el is mennék bárhová körbenézni, csak ez kivitelezhetetlen
Én meg mást jósolok, de minket az különböztet meg a nem hülyéktől, hogy mi igen így a mi jóslatunk hasraütött illetve vágyvezérelt és míg én bízom az emberiség jövőjében addig Te ellene drukkolsz oszt ha bejön akkor mielőtt szétolvadsz a sugártól elégedetten kiabálod, hogy na ugye megmondtam. 😁
megjósolták ezt már sokan
amúgy annyi mindent jósoltak már hogy lehetetelen hogy ebből ne jöjjön be valami
szegény nostradamus meghalt vagy 500 éve de még mindig a jóslatain rágódik fél világ 😂
én is megjósolom hogy ha kurva gyorsan nem lépünk vissza az ipari forradalom előtti életvitelre(és egyedszámra) akkor kihal nagyjából minden ember, aki meg nem az el fog korcsosulni a sok sugárszennyezés miatt
Annyira nem lehetetlen, halála előtt kicsivel megjósolta ezt Stephen Hawking is és állítólag nem volt hülye.
az ukránokkal is küszködnek a ruszki, a lengyelek kb. a gdp 10 százalékát elköltik a hadsereg fejlesztésére.
szerintem amikor labanc pártiak voltunk a mostani szlovák rész is az volt
bár ha kicsit tanulnak a románoktól gyorsan írnak egy új történekem könyvet amiben majd bizonygatják az ezer éves szlovák birodalmat 😂
Szlovák T2
Zbohom zlatko