Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

😂 😂 😂
hozzászokott, hogy arra néz amerre elsül 😅
kiezabarom? 😅
Tudom.
Amúgy azt írtam, hogy "legveszélyesebbek", tehát mind az, de ezek a legkevésbé.
Ezt hiszed vagy tudod? Nagyon nem mindegy hogy a tesztelő egy bőrbe vart motoros banda vagy egy motoron arra járó házaspár.
...a francba....amikor a Velencei tó jegén gyorsan motoroztam....végig rinyáltam ,nehogy megcsússzon....közben tiszta erőből azt hittem ,hogy motoros vagyok....erre jön egy valaki (faszom tudja ki)...oszt megmondja a tutit.....meg aztán nézek bizonyos adásokat ,ahol motorozós emberek egymást kergetik és akkor gyorsak amikor a tapadás határán nyomják....emlegetnek is valami tapadás vesztést...többnyire akkor amikor valaki eltanyázik...a fene sem érti.
..szerintem a pina csússzon...a gumi ne csússzon...ha a csávó fordítva szereti ...hát lelke rajta,,
ha nem vagy vele tisztába, hogy csúszik akkor maximum csak olyan vagy aki motort vezet 😅
hát alameniumot nem mertél mondani 😅
...háááwzzzee...ha lehetett volna Anyámból is motorral jövök ki....Most szembesültem azzal .hogy nem vagyok motoros. Elmorzsoltam egy könnycseppet. 😀
Qrva drága de nem veszik át álámínumba .Ettől még jöhetek el futva mert kilenc kilós cájgon nincs olyan amivel érdemben ütni vágni bírnék.
Egyedül betévedtem orkföldre hencegni műanyag biciklivel. Gyáva lehetek mert megfutottam.
A putris ciganyok nem a legveszelyesebbek.
Hencegsz az etnikumnak a qrvadrága szén bicikliddel, aztán meg csodálkozol, ha kiszedik alólad... 😅
Ez még nem a borzasztó környék . Láttam pár durvábbat. Volt ahol nem mertem lassítani. Tatabányán meg egy zsákutcából nem mertem visszafordulni versenybringával hanem inkább tökön-paszulyon keresztül lejöttem a hegyről. Már mikor betévedtem a Mordorba azonnal jöttek ki a rejtett erőforrások. ( Bácsi kurva jó biciklije van ) Visszaszóltam, hogy karbon de ezek gondolom nem értik a különbséget.
És még ettől is durvábbat láttam szlotákiában Kassáról hazafelé. A fekete lyuk földi változata.
Itt? Mindig ünnep van.
Ez mekkora hülye 😂 nagyon komoly hogy ő meg mondja hogy ki motoros és ki nem 😁
Mondjuk jól le szűkülete a kört 😂 versenymotoros a motoros 😎mindenki más piacrajár 🙄
Én meg azt mondom hogy aki nem juttat el egy borítékot csúcsforgalomba Budapest egyik végéből a másikba 20 perc alatt az nem motoros 😂 🤣 😂 🤣