Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Valaki megcsinálná, nekem mindkét kerekemet olyan ezüstre? Lentebb ott a kép!
Előre is köszi!
Köszi Clam! Erre gondoltam!
A piros csik a felnin nem lesz! Meg a VTR felirat helyett FireStorm felirat lesz!
Köszi!
Vagy erre!
Hali Clam!
Erre kellene nekem egy VTR 1000 SP fekete-grafit fényezés!
Előre is köszi!
Szia Clam. Volna egy kérésem felrakom a mocim képét összetudnáld hozni hogy fekte arany szinü legyen rád bizom hogy mi legyen arny szinü. Elöre is köszönöm.
Boldog karácsonyt mindenknek.
Unalmamban megcsináltam a fékeket.
Ezt meg csak úgy csináltam.
Igazából azokkal nem is próbálkoztam velük. A vázból biztos hogy nem sülne ki szép (virtuálisan) mert matt fekete ugyan így a deknit sem tudom polírrá varázsolni. De lehet hogy más megoldja
köszi, nem lett rossz. vázat, féknyergeket már nem tudtad? :)
Na ennyire futotta:
Unalmamban tervezek egy kis téli polírtuningot még a gépre.
Ha valaki kicsit fel tudná polírozni az alu részeket, megköszönném.
Kellene egy olyan kép, amin a hátsó villa, első villa, féknyergek, fékkar, fékpedál és körülötte a többi alu rész, a hátsó lábtartó, a kipuff kúpos vége (a palástja saválló) a kormányvégsúly virtuálisan polírozott (kb. mint a felnik igaziból :)), ill. egy másik képen, amin ezek mellett még a fekete váz kilátszó része is fényes.
...hm, asszem a kuplungdekli (vagy dekni, ezt sose tudom, mert mindenki másképp írja:)) is alumínium, nem?! akkor egy 3. képre még azt is rá lehet esetleg venni polírozva. :)
Köszi előre is annak, aki kedvet érez az iránt, hogy megcsinálja. :)
köszi
Köszke clam ez nagyon odavágos lehet megprobálom tavasszal lefujatni valami hasonlóra ez tetszik thenx!
Csá! Miért? nem lenne jó? szerintem faxa lenne!
lefújom én neked, van a sufniban egy kis hőálló ezüst
Hali! Valaki megcsinálja a gépem kerekeit olyan ezüst szinűre mint a lábtartó konzol és vázösszekötő? Köszönöm!
Hello emberek ha valakinek van egy kis ráérése csináljón már enek a robzinak valami odavágos fényezést több féle is jöhet köszi!
Nézz fel a hvtm.hu-ra ott minden részletesen le van írva.
Hogyan csináltad?
Mert nekem is megvan a gimp(úgy tudom ezzel dolgozol) de én csak az egyszerűbb dolgokat tudom megcsinálni.
Köszi szépen!
Tök jó lett.