Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm!Nagy vagy
Húhú, zsíros lett! Frankó! Ha kész lesz majd dobok fel képet! A te segítséged is nagyban benne van!
Na ez az!
Így szuper, köszönöm a fáradozásodat.
Csak így tovább.
Clam! Tudnál egy Ninja feliratot rakni a farokidomra? Zöldben
De durva lett ez a matricázás, nekem is tetszik
Szia!Ezt úgy tudod megcsinálni,hogy amit nagyitani akarsz azt kijelölöd és a gimpnek a kezelőfelületén vannak olyanok,hogy forgatási eszköz,átméretezési eszköz,nyírási és perspektíva eszköz ezek segítségével kedvedre tudod alakítani a képet.
Remélem érted
igen igen. erre gonoltam
Ha nagyon ráérsz akkor jöhet felnicsík, mondjuk sárga,valami kidörrenő és rendszámtábla módosítás...De csak ha ráérsz!Nem sürgős...
Clam
Tudnál nekem valami rossi replikát csinálni?Fényezés maradhat,matricázni kellene.Esetleg valami sötétkék plexi.Előre is kössz!
Király. Az első variáció tetszik a másikba meg a száma tankon..
Ezek a variációk születek.
Köszönöm a műalkotást.
Így tényleg jobban mutat, bár az alján a fehér nem túl jó mert oda felverődik a sár. Annyit megtennél még, hogy azt megvariálnád?
Na hát akkor összefuthatunk majd ha meglesz a mocid. Nem vagyunk messze egymástól... És mi az ötlet ha nem reklám ragacsok?
Van rá ötletem,de azon nem reklám matricák lennének.Idén ha össze jönnek a dolgok akkor 600rr-em lesz és 20éves vagyok.
Nah mindegy akkor,csak azt akartam kérdezni hogy nincs e valami jó ötleted rá levonózásba ami nem csicsás hanem egyszerű de mégse legyen üres.... Idén veszel motort? cbr 600-at? hány éves vagy?
Nincs msn-em.
Clam van msn-ed?
Világos. Köszönöm
Hello!Azt úgy tudod megcsinálni ha pl:beilleszted a gsx-r logot akkor rákattintasz jobb egérgombbal és ott van olyan,hogy réteg/átlátszóság/színből-alfa rákatintasz és a réteg átlátszó is lesz.Remélem érted
Clam nekem azt áruld már el mert én is feltelepítettem a gépre a gimp-et hogy ha kivágok egy képet és beillesztem egy másikba elforgatom, oda rakom ahová kell de azt hogy lehet megcsinálni hogy ami háttere pl fehér és egy kék színre illesztem rá akkor "át látszon mögötte" a kék szín. Pl: itt ez a gsx-r logo rá rakom egy kék színre akkor az a felirat körül olyan legyen mint a kép. na remélem érted hogy mondom.
Szia! Valami ehhez hasonlóra gondolsz?
pl.: