Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Húhú.... ügyes nekem nem sikerült:D Köszönöm...sokat segítettél ezzel...tavasszal felvarratom utánna madj dobok fel képet:D
Köszi ismét király a strom V.T!
Megcsináltam,de szerintem nem lett jó.
Oké, remélem sikerül, mert ha nem akkor macerés lesz le rajzolni:D Am az is érdekelne tetszik e valakinek a tattoo...:D
Kösz szépen sirály lett!
Megpróbálom leszedni.Csak rakd fel a képet!
Helló! Clam ne haragudj, hogy megint zaklatlak a gimp használatával....azóta mondjuk kicsit én is nézegettem, de egy az egybe analfabéta vagyok hozzá:D Szóval....nem motorról van szó...hanem új tetoválást csináltatok, és egy képről kéne leszedni a tattoo-t....Ha esetleg meg csinálnád akkor írj azt dobom a képeket! Dankesőn
Csá!Látom vannak ügyes ügyeskezü hozzáértö emberek meg tudnátok csinálni a lengövillámat feketére?mert ha jol néz ki akkor lehet átnyomnám feketére!elöre is kössz!
Esetleg még sivatagi szinekben is meg tudnád csinálni? Köszi!
Mármint a V-strom köszi!
Állat király, köszi!
Clam, vagy vki ! akkor vmi fényezést kéne csinálni az RS-re. Olyat hogy a tank színe meg a sárvédőé marad a többi pedig lehet saját elképzelés szerint. köszönöm
Tudna nekem valaki abban segíteni hogy lehetne készíteni egy olyan rendszámtábla tartót ami felhajlik?
az én motoromra is felkerül 1 full pályaidom és nem tudom milyen legyen
nagyon megköszönném ha vki megcsinálná
Hello manusok keresem azt az emberkét aki nagyon jól tud rjazolni és hajlandó határidöre késziteni nekem egy komoly rajzot nagy szükségem lenne rá! aki tud segiteni kgb07@freemail.hu ra dob egy mailt és mondom a részleteket!

üdv
Helló Clam!
Tudnál nekem a vasamra dobni valami dögös off road festést? Esetleg küllős kerekeket, de az nem lényeg. Előre is köszi!
zsáááá

méééég
hajrá
estét

vettem RShez egy szett utcai idomot pályázni. A tank meg a sárvédő marad a többiről a matricát kéne leszedni és vmi jó kis szín kitalálni mert a másik idom csupasz. ötleteket és munkákat várom