Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Yamaha DT 125r komplett blokkot keresek!! üzemképest!
keress meg
Mennyi az ára?
van egy blokkom eladó
Sziasztok, a segítségeteket szeretném kérni!
Van egy 88-as DT 80 LCII motorom, felújítom, szinte teljesen kész van, csak a blokkal vannak bajok, kellene hozzá főtengely, a szerelő javasolta, hogy a váltót is esetleg lehetne cserélni, mert a fogaskerekek kicsit kopottak. Elég sokban van már és ez még többe lesz, bár már olyan sokat nem akarok rá költeni. Blokkfelek, szinte minden csapágy, szimering cserélve, henger fúratva, új dugó gyűrű lesz és amiből nem volt új azt egy jobb állapotú használtra cserélem . . . de az a baj, hogy érzésem szerint mégsem lesz teljes értékű :( Viszont egy ismerősöm nagyon javasolja, hogy rakjak bele teljesen új am6-os blokkot, tudomásom szerint ilyenek vannak az Aprilia RX50-ben, fórumokon igen dicsérik bár én nem igazán vagy a híve ennek a más márkával való kavarodásnak, viszont árban jobban jönnék ki és lenne benne egy 0-km-es motorblokkom.
Ha cserélném sok átalakítás macera kell hozzá, ti mit javasoltok, minden javaslatot előre köszönök!
Meg van köszörülvevés kapott 50 es bilétát a henger.Eddig nem volt gond
Nem szól a rendőr?
Elhiszi hogy 50 es?
Dt 125r t 50 es papir,T kat.jogsival
Üdv! Jár valaki itt dt 80-al 50 es papírokkal B jogsival?
Valaki el tudja magyarázni hogy a power szelepet mozgató motorból hova megy az a 3 kábel? 96-os 125
Hello van egy mehanikusan működő fordulatszám mérőm a visszajelzők nemtudom hogy mennek-e rajta ha érdekel olcso123@gmail.com-ra írj
Helló!Vennék Dt 125 R fordulatszámmérő órát.Köszi.
Heló!
Engem érdekelne a 125 dt nek a karburátora valamint a membrán és a szívó csonk is.Ha meg vannak még akk. küldjél telefon számot.
Köszi.
email: rgrunwald@freemail.hu
Eladó Yamaha DT 125 R 97 " alkatrészek (Bontódik ) E-mailt minden nap nézek.
Árak megegyezés szerint.
E-mail: subi0220@hotmail.com.
Szia! Nekem van tengelyem hozzá. 10.000 Ft
Üdv
Eladó egy Yamaha DT 125 10 v blokk, a kuplung oldali dekni a be rugó tengelynél kitört más baja nincs, nemrég lett fúrva 1 es túlméret, új dugó és új főtengely csapágyak vannak benne, gyújtással eggyüt eladó, egyben vagy bontva is
Érd 06206221019
engem igen kép ár???
képed van róla???
szia lehet h szar benne az oljaj,vagy kevés
van hozzá.... eladó
Oké köszi. és közben robbantott ábrát is találtam. De még mindig nem tudom miért nem veszi be néha a 3.-at a váltó. Lehet ki van kopva a váltótengely és néha befeszül? Most cseréltem blokkfelet meg csapágyat mert el voltak repedve de így se jó
Igen a bordázott alátét
Szia érdekelne a power motorja megvan még?
Sziasztok!
keresek a képen látható power szelep motort 96-os DT125-re
Hali.
A Nyíllal jelölt helyre kell alátét ? Mert szerintem nem de nem vagyok benne biztos.