Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hova valósi vagy?
Yamaha Dt 50/80 CDI, Tiristor készítése!
(Minőségi alkatrészekből! , újratervezett! )
06706574245
Kopott lamella, megfeszül és eltörik. A kosárnak oda kell figyelni hogy normálisan legyen a centirozása , mindkét oldalon egyforma súlya legyen. (ha egyik oldalt ki van törve.. akkor a másik oldalt is ki kell törni(Én nem folyamodnék ilyen megoldáshoz, de már láttam ilyet. . de legjobb ha veszel egy bontottat. )
Dt 125r kuplungkosár érdekelne olcsón .már 2 darab tört el.esetleg valami tipp miért törik el
sziasztok. dt 125 lc- re keresek tankot!
szia, telefonszámot írj már! köszi
ez kék rajz cdi bekötés a másik afeszszabályzó
narancssárga trafó
fekete test
fehér/piros jeladó
fehér/fekete CDI töltötekercs
állórész töltötekercs fekete/piros
Sziasztok!
Yamaha Dt 50/80 tiristor
Tristor vezetékei hogy vannak kiosztva? Kapcsolás is jó lenne.
Narancssárgára mi megy?
feketére?
Piros/fehér?
fehér/fekete?
Köszönöm előre is!
sziasztok eladó lc 2 blokk a képeken látható állapotba könnyen forog nincs megszorulva nem kóvályog benne a fötengely! valamint a kuplungja is egész türhető még ! 20 346 93 60 ár megegyezés szerint csakis egyben elado
Helo
Meny el egy yamaha kereskedésbe ,vidd magaddal a motorszámot és az alapján megtudják neked rendelni az adott GYÁRI alkatrészt vagy beütöd a keresőbe hogy ebay és rendelsz magadnak alkatrész.
Az utobbit ajánlom mert az olcsobb.
Üdv! tudna valaki tanácsot adni? dt80lc2 94-hez kellene gázbowden meg hajtókar stb hol tudok ilyet rendelni? van valakinek ötlete mert én nem találok sehol ! köszi előre is
Ilyen CDI-je van esetleg valakinek eladó sorban? Olyan is jó, ami kompatibilis ezzel.
Üdv.

Az este visszakerült a DT.

Karbibeállítás baja volt,meg gyújtókábel,pipa csere.Ja meg a fékkart előrébb kellett rakni,mostmár fog rendesen és nem szorul.

A 4.sebességfokozatban már nem akar pörögni csak lecsendesedik,meg gyengébb lesz.
Nagyon húzósan 65km/h-ra képes,55-ig szépen felmegy,utána elég lassacskán,ezt mi okozhatja?
Kisebb fogaskerék kellene,vagy gyenge a kompresszió?
Sziasztok! Hol lehet venni DT125R/X, karbon membránlapot??
Üdv! Gianelli rendszert keresek yamaha dt 125 x-hez! Ha tudtok emberi áron kérlek jelezzetek! :)
Sziasztok! 2004-es DT125 R-hez keresek bal oldali első indexet, és tankidomot (jobb+bal kék).
Melegítéssel.
sziasztok! Nem tudja véletlenül valaki hogy hátsó villára való "MONO CROSS" matricát hol tudok venni?
Sziasztok.

Ismét szereztem egy Yamaha DT50MX-et,és lenne vele egy kis problémám!

Igazából van 2 is,de a lényegesebbet írom csak.
PHBG17 karburátor van rajta,ami szerintem nem rá való.
A motor pöccre beindul vele,alapjárat is van,de ha elindulok olyan érzésem van hogy nem kap elég benzint a motor mert torpan és erőlködve megy.
Ráadásul ha megyek vele 400-500 métert akkor lefullad és a végén pukkan egyet a kipufogó.(ez gondolom a benzinhiány miatt van.

Légyszi erősítsetek meg hogy jó helyen tapogatózok e!
Meg milyen karbit ajánlanátok rá?
Nekem a régin úgy rémlik hogy y12p volt.
Eladó vadi új DT 125 Lc2 CDI.
9000Ft +posta.
Érdeklődni: bigmike9724 (kukac) gmail.com
Sziasztok!

DT50nél van valami típus hiba? Melyik évjáratokat kerüljem? 350ezret szánnék rá.
Sziasztok! Ezt a tengelyt hogy a p*csába lehet kiszedni?
Légyszíves egy telefonszámot! :D