Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezen már nincs berúgókar
És rugásra azonnal,könnyen indul??
önindító hajtja tisztességesen, akku is új
Nem írtad,h elektromosan nem indít, vagy forgat rendesen az önindító, csak nem kapja el.
üdv

2005 ös évjáratú DT 125R-t önindítóról nem indul , csak tolásra , ha már beindult akkor van alapjárat gyorsul rendesen
ha üzem melegen leállítom akkor sem indul gombról csak tolásra
mi lehet a probléma?

(annyit még észrevettem hogy a hengertalp alól buborékozik néha a benzin)

válaszokat előre is köszönöm
szevasztok! Van egy Yamaha DT 125 R típusú motorom, ami most esett át egy teljes felújításon (hüvelyezés, dugó, csapágyak, hajtókar, szimering stb.stb.)
Az a probléma, hogy alacsony fordulaton iszonyatosan lomha, hiába húzom neki, szinte semmi húzása nincs a motornak, mintha egy babettával mennék; a kereket nem tudom rendesen kipörgetni, az egykerékre emelésről meg akkor nem is beszélek. A power szelep rendesen nyit, mert kisebb sebesség(1-2,max 3) fokozatokban érezni lehet, hogy 5000 fordulat felett húz mint az állat(teljesen még nem próbáltam kipörgetni mert, mint mondtam, most esett át felújításon).
Ötödik, hatodik sebesség fokozatban már teljesen halott, 7000 a max fordulat hatodikban, végsebessége 87 Km/h, ami szerintem nagyon szerény.
Felújítás előtt egy indiai gyártmányú dugó volt benne, csörgött, zörgött minden, végsebességre akkor sem ment 90 Km/h felé, de legalább húzott valamennyire. Most jó cuccok vannak benne (Wössner dugó stb.), de sokkal rosszabb a teljesítménye és szerintem a fogyasztása is sok, pedig most még nem is húzom neki. Talán sok üzemanyagot kaphat??

Jaaa és még azt vettem észre, hogy némelykor, ha rárúgok, mintha fújna Pfff) egyet. A következő rúgásra már be szokott indulni. Amúgy szép csendesen, egyenletesen jár a motorja.

A jótanácsokat előre is köszönöm!
Sziasztok keresek Yamaha dt 125 OS hez 57u cdi kinek van ilyen vagy ki tudnám cserélni masikra akkor is jo lenne kinek van ehhez tapasztalata?
Mert nem tudom mar mit kezdjek
Indul a motor szépen jar is még gondolja magát is durran a kipufogó is megáll állig lehet elinditani azt utana elkapja akkor meg jo egy kis ideig koszonom
Okes! Köszi szépen
Sziasztok!

2004 utáni Dt-k hol vannak fojtva? (DT125RE/DT125X)
Láttam egy videót, amiben egy bizonyos vezetéket leföldelnek. Ezzel kapcsolatban van-e valakinek tapasztalata, van-e értelme a dolognak?

https://m.youtube.com/watch?v=...
gyári cikkszám: 1ln-22151-00
http://www.ebay.com/itm/Yamaha...
kb 17.000 Ft szállítással együtt egy lengyel eladónál e-bay-en.
Ne webáruházban érdeklődj, hanem hivatalos Márkakereskedőnél, vagy szerviznél. A webáruház üzemeltetője is onnan szerzi be, csak a saját hasznát még ráteszi. Ettől függetlenül sem lesz olcsó, de nem is lesz 23.000 Ft.
Szevasztok!
Yamaha DT 125 R típushoz szerettem volna szerezni a lengővilla elejénél lévő láncvezetőt. Írtam egy webáruháznak, akik visszaírtak, hogy csak gyári van belőle 23.000 Ft-ért.....úgyhogy a gyáritól rögtön el is ment a kedvem, használtat meg képtelenség szerezni.
Így hát az maradt, hogy magam oldom meg a problémát. valakinek valami bevált ötlete, hogy milyen anyagból érdemes és hogyan, stb. stb.???????? szívesen meghallgatom az okosságokat....előre is kössszi!!!
Hali! Én Motul transoil 10w30-at vettem. Ez kifejezetten 2T váltóba való olaj. Most fogom kipróbálni. De még nem volt időm beletölteni. 2600 pénz.
Sziasztok. Új Dt tulaj vagyok. Abban kérném a segítségeteket,h milyen olajat szoktatok tenni a váltába, vagy van e valami bevállt. A manual 4t 10-30-at ír.
A blokk alján van e nektek is egy gyárinak kinező lyuk a két blokkfél összeresztésénél.
Valamint van e tapasztalat a villaolajról,h mennyi és milyen. Sajna egy picit össze van ülve az eleje.
Utsó sorban meg,h vanvvalaki,aki nagyon benne van a dt- ben, felhívnám tanácsokért
Kösznettel Ádám
Cdi kipróbált működik henger nincs kopva 57.50es méret
jó állapotú használt alkatrészek!
Jól látom Dt125r?
Üdv. Meg tudná valaki mondani, hogy mekkora az olajleeresztő csavar gyári mérete Dt125R-hez ('94)? Köszi!
Üdv. Meg tudná valaki mondani, hogy mekkora az olajleeresztő csavar gyári mérete Dt125R-hez (94-es évjárat)? Köszi!
sziasztok pár lc2 125dt alkatrész megmaradt cdi henger hengerfej váltókar mindenre kérdésre válaszolok kovacs.david10@freemail.hu vagy komoly szándékúaknak 20 346 93 60 képet is tudok felrakni a hengerről korábban is tettem képet a fórumra ! köszi sziasztok széles utat
sziasztok eladó yamaha dt 125 . évjaratot nem tudom de ha lényeges megnézem ,eladó egybe 200e .. de bontom is fődarabert . ugyan it mas tipusu motorik bontasa..erdeklődni telefonon a dt kiseb esztetikai hibak vanak minden müködik rajta szépen csendesen jár ...06304053450
Mert terhelés függő az irányjelző automata. A ledek áramfelvétele meg elenyésző az izzóhoz képest. Én rendeltem egy másik elektronikát hozzá kb 2 dollárért. Vettem hozzá olyan csatlakozót, mint az eredeti, rákötöttem, így nem kellett bántani a gyári vezetéket. De forintokból lehet építeni ilyen elektronikát is.
http://www.ebay.com/itm/Motorc...

http://www.ebay.com/itm/Electr...
Sziasztok,
Nem tudom mennyien jártatok így, mint én, neten keresgélve sok olyan panasszal talalkoztam, mint az enyém, de tisztán leírt megoldást sehol sem találtam. Na de a problémám: a DT-m eredeti indexei nem tetszettek, ezért rendeltem ebayről LED-eseket, bekötöttem őket ahogy az eredeti izzósak voltak, de ha akármelyik oldalra húzom a kapcsolót mind a 4 index villog. Ha kihúzom az indexvisszajelzőből az izzót, akkor viszont jól működnek, de én szeretném ha a visszajelző is világítana. Villogási sebességgel és a fényerővel nincs probléma, csak az a gond, hogy minden index villog. Jártatok ti már így, tudtok segíteni?
Köszönöm
M.Roland - VMC
Köszönöm ! Holnap meg is nézem .