Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs sajnos,egyben váltam meg tőllük.Itt fórumon megtalálod az illetőt.Őt kérdezd meg hàtha eladja őket neked.
a hajtokar kb 15000 a csere meg 3-4000
Szia érdeklődnék, hogy a blokktömbök megvannnak-e még????
Előre is köszi!
Szia megvan még? :O
Sziasztok!
Nincs valakinek eladó 80 -as LC 2 es blokkhoz való 23 "fogas" 5-lamellás kuplungagya?
valaki tudja hogy a dt125 lc2-es elsö telóba mennyi ola kell?
jól jönne a segitség köszi:)
Intóval meg kellett volna mérni mindenhol, meg a dugót is. Olyan 5-6századot javaslok. (Magamnak 3ra rakatom 54es furatnál nikaszilost és perselyest is.)
Ahogy írtam már visszavittem, már csak azon parázok, hogy nem fogja-e elbaszni nekem, hogy most meg annyival többet mar ki, hogy olyan lesz a frissen fúrt hengerem az új dugóval mint egy kopott szar... Szerintetek?
Ezen beszartam
mond meg neki hogy dugja fel a kúpot a seggébe, azután szedd le a hengert és MÉRD MEG TOLÓMÉRŐVEL!!!!!
Aha. Hát de ez átfordult néha mikor izombol tekertem. leszedtem a dugót és bele"ejtettem" a hengerbe és megakadt, nem csúszott le a dugó gyűrűk nélkül. SŐT kicsit kézzel nyomnom is kellet h lemenjen. Ez ugye nem csak szerintem rendellenes? Mind1 igazából visszavittem akin keresztül csináltattam és azt mondta hogy a dugó kúpossága miatt ilyen. Hát nemtudom.
nézd meg valamelyik beomlőt leömlöt lehet sorjás maradt ha megakad egyszer én is igy jártam .megreszeltem és csá.(persze nem nagy sorjárol beszélek épp hogy lehet érezni...
Mindenképen omegamotornál néztem a tkr hajtokarszetteket. De dt hez van több féle. Látam hogy javitanak is. Arra gondoltam hogy el postázom a fötengelyt ugy ahogy ál. Menyi lehet ennek a a cseréje egy tkr hajtokaral? Szoval ha ki cserélnék a hajtokaromat az menyibe álna meg?



Rg500 kősszi a segitséget
Már a f*szom kivan az egésszel..
Elvittem furatni a hengert és a dugót is küldtem vele ugye, vártam rá 2 hetet mire elkészült. Ma össze akartam rakni, ráraktam a dugóra a gyűrűket, majd ráraktuk a hengert, már a henger "szoknyájánál" nehezen ment rá aztán csak ráment. Mikor meg akartam pörgetni akkor a felső holtponttól kb 2 cm re megakadt ( A powert még előtte megreszeltem, bevan rendesen olajozva ). kézzel visszanyomtam, majd megint megpróbáltam és megint megszorult ott, esetleg kicsit feljebb. Leszedtem a jobbos deknit mondom hátha valami ott akad meg, de semmi. Leszedtem a hengert, és kb 3x ujra felraktuk, mindig ezt csinálta. Utána leszedtem a dugóról a gyűrűket és csak simán a dugóra húztam rá a hengert. Így jár benne, de nincs a dugó oldala és a persely között fél mm se. És mikor ott jár a dugó, ahol gyűrűstől megakadt halkan lehet hallani ilyen fémes hangot mintha már érintkezne. Elvileg profi műhelyben fúrták, 6000 Ft volt. Én arra tippelnék, hogy nem lett rendesen megfúrva. Ez lehetséges? Vagy mi lehet a probléma? hallott már valaki ilyenről? Tehát ha nincsenek rajta a gyűrűk/henger akkor gyönyörűen könnyen jár, ha rajtavannak akkor meg középen szépen jár ahogy kéne, de felülmindig megszorul (mikor lendkeréknél forgattam erőből akkor átfordult 1x-2x utána ott is szorult.
Azért szedtem le, hogy a tekercseket kimérjem.
Ajánlom!
Omega Gyöngyös, az oldalukon még adatok is vannak (hossz, szélesség stb)
kapsz csapágyboltban :)
Ja és tkrj hajtokar kb15000 ft olcsó és nagyon fasza
4dl 4fl tzr
Dt 125 r

Vagy bármeik dt tzr tdr hajtokar jo bele amiben e
Olyan a blokk ahol a karterba torkollik a karbinyó
Pl omega motornál kérsz 1995 ös tzr 125 höz hajtokart
" A szerelés első szabálya, ha valami nem rossz, akkor ne javítsuk meg! " :D

Baszki te szedted szét a gyújtást, hogy sasold a szimmeringet...........:)
Miről beszélsz akkor?
Én azt mondtam, ha szét van szedve, akkor én kicserélném, de akkor már a másik felét is.
Én nem javítgatok feleslegesen motort, ha rossz csak akkor bontom.
1X össze kell rakni rendesen, utána csak motorozniiiiiiiiiiíííííííííííííí......
Halli
Lenne egy sachs zx 125 ös supermotom. Csak öninditos. Álitolag a dt 125r nek a hajtokara jo bele. Esetleg tudtok segiteni benne hogy valoban igy van e? Még anyi hogy ha rendelek bele akkor pontosan meik dt é jo bele? Esetleg tzr vagy tdr é?
Hello!

Keresek Dt 125 lc2-höz (ypvs) Hengert.
Akinek van kérem irjon : rxrx2190@gmail.com vagy sms-t irjon visszahivom. 06303319736
Udv
Yamaha dt 125 r alkatrészek
Eladók csak motorikus cuccok
Alapméretes henger dugovóval használható állapotban 25000
Hengefej termosztáttal 9000
Önindító 9000
Szivó falsni membránnal vákumdobozzal 5500
Kuplung komplett 15000
Váltó tengely jó ricnivel 4000
Berugókar + szerkezet7000
Olaj és vizpumpa deknivel 3500
Válto egyben 6000
Keress telefonon 30 5129874
Kösz a választ! :)
Van az a mondás hogy: " A szerelés első szabálya, ha valami nem rossz, akkor ne javítsuk meg! " :D
Eszerint szerettem volna cselekedni. A blokkot egyébként nem szedtem le, csak a forgó és állórészt. De akkor kicserélem. Szimering boltban lehet ilyen, vagy ez valami nagyon speckó?
Üdv.
Ha már szét van szedve, nem is kérdés szerintem a csere.
Ez az egyszerűbb oldal.
Célszerű a túloldalt is megejteni a cserét, és nyugodtan tudsz aludni.
Ennyi.