Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló mindenkinek!! Segítséget szeretnék kérni. Nincs valakinek véletlenül yamaha rd 80lc2-es blokkhoz kuplung agya? Hibás is jó pl beletört csavar vagy kiszakadt menet. Válaszokat előre is köszi.
nálam van
30 5129874
Sziasztok !
Valakinek valami ötlete , Dt 125 / tdr 125 szívócsonkot hol tudok venni ?
Google barátom tudom de nem találtam .
A benzinhez való olajat. :)
Szevasztok! A dt fordulatszámmérő órájában a piros olajjelző lámpa az a blokkban jelzi hogy kevés a motorolaj vagy a benzinhez a keverékolajat jelzi, hogy kevés van benne?? Kössszi
Üdv! Valakinek van eladó kábelkötege dt125mx-hez? 6V-os rendszerű, elektronikus gyújtású.
Van 30 5129874 telefonon keress ne uzenetben
Dugoval frissen furva...
Hello valakinek nincsen Yamaha DT 125 poweres hengerje dugoval de az sem gond ha nincs dugo vele
Eladó egy új X-Gear első féktárcsa DT125 1991-2006 évjáratokhoz.. Ára: 7900 pénz + posta.

Méretek:
Külső: 230 mm
Belső : 86,2 mm
Lyukkör : 102 mm
Furatok száma : 6x6,5mm

Info: lucifer0820@freemail.hu
Sziasztok 125 ös yamaha dt lc2 rezonátor hengerfelöli végéből elveszett a gyűrű.Valaki tudna adni infót hogy milyen anyagból van (régen szedtem szét már nem emlékszek) meg hogy mekkorák a méretei és hogy lehet e kapni valahol vagy mivel lehetne pótolni?
Legelőször a testelèsekkel kezdenèm, ha nem testel rendesen akkor szokott felizzani a vezetèk. Vagy kidörzsölődött valahol a köteg ès összeèr aminek nem kellene.
Sziasztok van egy 80as éveki léghűtéses dt-m amely kalapácsos gyujtással rendelkezik.
Kérdésem a következő lenne.
A gyujtását szeretném lecserélni egy kissé pörgősebbre és modernebb,megbízhatóbbra mert ezt az idő kezdi elintézni...
Valaki tudna segíteni, hogy tudnám ezt véghez vinni?
(Gondolok itt valami más esetleg azonos típus gyujtására mint pld újabb dt vagy robogóé...)
Remélem tud valaki segíteni benne !
Előre is köszönöm a segítséget!
Sziasztok elment az első ,a hátsó világítás és a féklámpa sem ég illetve járó motornál, a helyzetjelző és a tompított nagyon halványan izzik .Azért írom így mert tényleg a szál csak izzik mi lehet a baj? Yamaha dt 80 lc2 ha tudtok légyszi segítsetek köszönöm.
Sziasztok elment az első ,a hátsó világítás és a féklámpa sem ég illetve járó motornál, a helyzetjelző és a tompított nagyon halványan izzik .Azért írom így mert tényleg a szál csak izzik mi lehet a baj? Yamaha dt 80 lc2 ha tudtok légyszi segítsetek köszönöm.
Hát az nagyon jó.......akkor meghirdetem ! Kössszi
Az R-es és LC(1,2) blokkok mondhatni köszönőviszonyban sincsenek egymással.
Szevasztok!

van egy (1997)yamaha dt 125 R endurom. annyi lenne a kérdésem, hogy a yamaha dt 125 LC (LCI) főtengelye, váltója és egyéb alkatrészek jók e az R-be? hozzájutottam egy Lc blokkhoz amiben elég jó állapotban vannak az alkatrészek, ezért érdekelne a dolog. előre is köszönöm a választ!!!
Üdv! Van egy dt 125 lc 1 esem (nem poveres) unixnál kaptam hozzá dugattyút plusz hozzá lett furatva a henger de most jöttem rá h ez 125R hez való wössner dugó...megy a motor néha néha nagy nehezen el tudom inditani de nem az igazi, alapjáratot nem tudsz állitani már a második karbival probálkozom de igy sem az igazi, fuvokák minden..most redeltem karbon lapos membránt lehet h ott van a baj. Kérdés annyi h szerintetek jó lesz e bele ez a dugó? Annyiban különbözik h a szivo oldali szoknyán nincs meg az a kettő kivágás...lehet ezért nincs rendes sűrités. Hátha tudtok segiteni, köszönöm!!
Van 30 5129874
Üdv! Valakinek esetleg Dt 125 R-re eladó henger?
Sziasztok! yamaha dt 125 lc2 re ki milyen karburátort javasol? Gyári henger, és kipufogó. Ha tudnátok linket küldeni azt megköszönném! :)
És gyári karbihoz tűszelepet lehet valahol kapni?
Google-ba rákeresve a Yamaha XS400 szabályzójának hozza, dehát nyilván másba is beapplikálható.
Sziasztok! Kérdés ki milyen karburátort javasol dt125r Athena 170 hengerszett+giannelli rendszer?
Miért ne lehetne az? Ahogy látom ez töltést nem szabályoz, mert egy saruja van.
Szia! Én most vásároltam giannelli sport rendszert a dt125r motoromra és meglepően nagy változást tapasztaltam bánom hogy nem elöbb tettem.Minden tartományban erősebb és szabadabb lett a motor, csak javasolni tudom.