Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Minden sebességfokozatban csinálja? Egy kis logikával ki lehetne szűrni a hibát, de ez igy a neten keresztül olyan mint a távgyógyitás, abban pedig nem hiszek. Merre lax? (ADATLAP!)
5-6 ezernél a műanyagok elkezdenek rezonálni de annak tök más hangja van. Ez szó szerint tyuttyogó hangot ad. A tankoláshoz semmi köze. Én is gondoltam már erre de nem az üzemanyeg lötyögése adja a hangot. Ez nannál hangosabb. Mint ha valami falsot szívna vagy valami hasonló a hangja van. De csak menet közben van, ha megállok akkor nincs. A motor tök egyenletesen jár úgyhogy sztem nem annak van baja. Valami szívattyuknak lehet ilyen hangja? Meg ha kihúzatom akkor mi történik hogy elmúlik?
Ha valóban FZS 600-asod van, azt bajosan pörgeted ki 14 ezerig. Lehet, hogy csak valami berezonál, nekem akkor csinált ilyet, mikor már nagyon kevés benya volt a tankban, és akkor is csak egy bizonyos fordulaton, kb. 5000-nél.
próba
Hello! Van egy fzs600-om és mikor megyek vele 3-5 ezres fordulat kürül marha hangosan össze vissza szaggatottan ilyen hangot ad: "tyu-tyu-tyu-tyu-tyu" Nem fémes, inkább mintha szívó hangja. Az a baj hogy valamikor csinálja és valamikor nem! Ha rákezd akkor csak ugy hagyja abba ha egyszer jól kihuzatom 14 ezerig aztán visszaengedem a fordulatot. Nem jövök rá hogy mi adja ezt a hangot és hogy mihez van köze. Valahonnan a blokkból vagy a karbikból jöhet a hang. Ha nem gurul a motor akkor nem ad ilyen hangot. Másnéven üresbe adva neki gázt akkor nem csinálja. Váltónak lehet köze hozzá? Tök hangosan lehet hallani és idegileg kikészít. A haverjaim meg egy két szerelő sem tudott nagyon mit mondani rá. Légyszi segítsetek! Köszi
át KELL! kötni a világítást relével
Gyere és nézd meg, vedd le a méretet.
sziasztok,

nem tudtok mondani nekem egy bontót BP környékén?
Kellene FZS600-hoz sárvédő és tükör SOS :-(

tükröt elvileg bikerworldben lattma 8ezerer... de sárvédőt sehol nem is láttam :-(

kösz előre is a segítséget
Szia!-Sziasztok!
Sajnos én is de.tapasztaltam,hogy nem stimmel a pálca.Azonnal intézkedtem.
Visszamentem Vásárhelyre a sráchoz és újakat csináltatok vele.Ezeknek a pálcáknak tutira stimmelni kell majd.Új sablon lett készítve,amit hozzápróbáltam és avval biztos jó lesz.Néhány nap türelmet kérek amíg elkészülnek és meghajlítva felszerelésre készen eljuttatom hozzátok.A szöghajlítás is korrigálva lesz.Sajnos csak Vasárnap reggel 9.00-kor lettek kész ezért nem tudtam leellenőrizni,hogy ok.-e amit készítettek.Gyakorlatilag a Csárdánál csomagoltam ki a vasakat.Hétfőre meglesznek az új törésgátlók és a távtartók is .Ezzel kapcs.már írtam az érintetteknek emailt is.
Addig is ,rendesen ég a pofám,de rendbehozom amit elkurtam.
Üdv.
Jól látom, neked át van kötve a világításod (a fényerő alapján nem refi...).
Az nagyon nagy segítség lenne valakitől, ha lenne olyan kedves, hogy leveszi az övét, vagy elkéri egy kereskedésből (illetve bármilyen variáció) és rettentő pontosan körberajzolja felhajtogatva rá egy A5-ös papírt. Ez által tudnánk a pontos méretarányos, furathelyes formáját, és hozzávetőleges hajlítási pontjait. Ettől fogva már gyerekjáték egy kellő merevségű, de nem túl merev vaslemezre rárajzolni...
Fontos, hogy a rajzot ha digi formában beszkennelve teszi fel legyen mellé fénymásolva egy legalább 10 cm-es milliméterskála, a méretarány miatt, de részemről a faxot tartanám a legjobb ötletnek.

Jogerős! Elkérhető még a srácé, akiről koppintva lett?

Tényleg szeretném felrakni, hamár egyszer...
Az apróhirdetések között találsz. Sajna motorra szerelve nincs, ezért is van a félár az elsőre, hogy utána legyen fotó.
Legalább egy kedvcsináló képet rakhatnál fel nekik.
Srácok van jó rendszámtartóm a mocitokra olcsón. Aki elsőként vesz innen a fórumról féláron kapja.
Miért nem ajánlod fel a tiédet?
Miért nem kértek kölcsön egy pálcát valakitől hogy le tudjátok koppintani? Valami cimbitől vagy kereskedéstől?
Szasztok!

Megnézegettem a hasidom tartót és tudomásul vettem, hogy sajna ezzel a derékszögbe hajlított lemezzel nem fog tudni fentmaradni a cucc, mert furatok, ívek sem stimmelnek benne, stb. Viszont! A Yamaha alkatrészbótba viszont nem adnak külön ilyet, csak egybe mindennel. Úgyhogy ez is ugrott... Szomorú és egyben bonyolult dolog ez...
Én pont hazaértem. Letettem a motort fél óra múlva szakadt az eső.
Hülyét kaptam volna, mert vasárnap mostam meg.
Háát persze hogy szarrá áztam
Sziasztok!

Van valakinek az Alianz biztosítónál ismerőse? Nagy segítség lenne!

Előre is köszönöm:
Mr Tissot
Gondolom, azé" neked sem véletlenül van a gépeden versenyidom
Bár látom, hogy a Ringen is hasítasz
Múlt hét pénteken is voltam fenn, összesen öt mocit láttam és más jármű is alig volt. A bringásokra is figyelni kell. Hétköznap tényleg sokkal jobb, csak akkor én sem érek rá.
Jaja, ezt arra vettem. Egy DSLR-t cipelni motoros túrára nem a legnyerőbb...
Még egy ilyen helyet én sem tudok.
Én inkább a hétköznap du. szoktam választani.
Akkor nincs annyi túristabusz; útszélén bandukoló kisgyerek;
na és persze a "köridőhajhász" versenyző....
Az a baj, hogy nem tudok még egy ilyen helyet. Ahol nem kell külön fizetni érte, hogy használhassam az aszfaltot, viszonylag jó az út minősége és nagyon jó kanyarokkal van tarkítva, ráadásul olyan közel van, hogy ha eszembe jut akár egy-két órára is felmehetek.
Egyre ritkábban a sok baleset miatt!