Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Előleg a gyártáshoz előbb, majd fennmaradó összeg személyesen...

és még mindíg bízunk a bankok szolgáltatásaiban. Utalás értesítő SMS? Mitől működne?
Most miért nem lehet akkor fizetni ha hozzátok el a hasidomokat? Mi ez a béna számlázásos dolog?
Heló!
Mint már írtam,szerdán bemegyek és utánanézetek.
Nem tudtok bemennei a bankba hogy megnézzétek . ha elkeveredett a lóvé akkor minnéltovább húzódik annál nehezebb vissza csinálni . én pl csak a bankot írtam meg a számlaszámot vagy is a nejem
nekem van 1 de csúnyán karcos (csúszott a motor a ball oldalán ) .
Heló!
Akkor rendben.Ettől függetlenül valami úton-módon utánanézetek a számlának.
Ha más nem,akkor hó elején kell kapnia sz.egyenleget és azon megnézzük.
Nincs gond,ettől még készülnek a colgok.
Én a számlaszámra utaltam mait írtál, a kft nevével az biztos, most néztem meg, 20-án, nem hiszem én sem , hogy ez gond lenne, ha a számlaszám jó, bár már minden lehetséges.
Semmi vádlás, mert rokonszenves srác vagy így a távolból is, csak én annyit kaptam a kedvezményezett nevéről amit az április 14-i leveledben írtál. Ez után a helyes számlaszámmal is küldtél még egy levelet következő nap fél hét körül. Az utalást arra a szlaszámra tettem meg, ami az utolsó leveledben írva volt, méghozzá a Kft-s névvel, mivel a névben nem volt helyesbítés.

Egyébként csak mondom, hogy a számlaszámra elküldött összeg attól függetlenül landol a másik számláján, hogy mit írok a címzéshez. Szerintem. Azaz nevezhetem én a kedvezményezettet macó gizinek is, ha egyszer oda küldöm a zsetont akkor az azon a számon landol. Erről az internetes banki szlavezető rendszer tájékoztatást is küld. Nálunk ez a tájékoztatás arról szólt, hogy:

"Státusz: végrehajtva"

Ha nem lenne végrehajtva, akkor 4400-zal nem csökkent volna az egyenleg.


mégegyszer: semmi ellenszenv, csak gondolkozzunk együtt...

üdv,
versal

ui.,: szerintem keményen túlfilozofálom a témát, mert:

"ami el lett utalva az ott is van"
[Marx: A Töke]
Nehogy félreértsetek,nem áll szándékomban senkiben sem kételkedni.
Ha valakiben ez fogalmazódott meg,akkor elnézést kérek.
Heló!
Fiúk!Valószínűleg az lehet a gond,hogy a számlaszám mellé a Kft.nevét írtátok .Írtam nektek,hogy miért ne a céges számra utaljatok.A szám amit megadtam a Miki feleségéé,de ezt is írtam .
Az ő neve Kotogány Mónika és a számla az övé mint magánszemély.
Szerdán reggel bemegyek a Szegedi fiókba.Az egyik kollegámnak ott dolgozik a felesége és
remélhetőleg Ő tud majd segíteni,hogy most mi a teendő.
Ezt abból gondolom,mert most kaptam VERSAL-tól emilt a b.számla kivonatról és Ő a Kft.nevét írta oda.
Semmi gáz,biztosan meg tudjuk oldani.
Üdv.
nekem nem bronz, tükrös arany. bár rossz időben megállok és megmosom, főleg tankolásnál.
mondják ezt a restek
Na de viccet félre, az aranyból csakhamar koszos bronz válik, és ez egy-két esős út kérdése. az is szép maga szerint? csak kérdezem...
szerintem meg úgy a szép ha arany
legalább még kevesebb fog a leömlőből látszani. Úgyis mindig besárgul. Pár hete dizájnpolírozást tartottam. rohadt egy meló. 2 gurulás és már nem króm, hanem 3 karátos anrany beütése volt...
ha lesz hasidom, még kevesebbet kell szépítgetni. "ápolt és eltakar"
Naon dögös!
Irigy vagyok! Nekem mikor lesz alsó idomom ennyiért? Remény sincs rá
Végre ma átvettem a gépem, fél éves biztosítói herce-hurca után. Nagyon jó volt végre megint motorozni, nagyon szép a gép, meg jó is. Jöhet a hasidom.
Volt még ott egy másik srác is, Ő egy 2007-es fazert vett át a YW ben.
Megkérdeztem mennyiért fújnák le az első sárvédőt szinére, egy 10-est mondtak kb., szóval szerintem a hasidom sem lehet több, ha ott fujatnánk.


Alakul!
Heló!
Ma voltam próbán.Holnap már kész lesz a 2-ik is.Aszín ugyan nem szürke lett,de úgy is festve lesznek.
A méretek tökéletesek lettek.
Hali!
Sajnos a tartópálcákkal kapcs.a lakatos guru kudarcot vallótt,de már megnézettem mással és
szerdán már kezdik azt is készíteni.Úgyhogy azt hiszem,most már végre sínen van a dolog.
Üdv.
Köszi az infót, várjuk a képeket.
Hali!
Bocs,hogy így közbe vau,de csak közölni akarom az érintettekkel,hogy vasárnap
megyek idomot próbálni.Úgy néz ki,hogy 2db.már elkészült.
A próba eredményéről teszek majd fel képet.
Üdv.
hát ha Kakasdon a motorbontós srác nem tud akkor már csak kevesek rajta kívül...
nem tud valaki bal oldali oldal deklit 2006-os fz6-ra
vagyis tutilampa@gmail.com