Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi!
Hy!

Nem kötelező kiragasztani a matricát mert a rendszer a rendszám alapján nézi és nem pedig a matrica alapján.
Heló!
Köszi Fiúk,már megkaptam és úgy néz ki,hogy minden elment.
komplett burkolattal vetted?
nagyon szép... gratula...
Heló!
Az érintetteknek küldtem emilt,de szarakszik a gépem és nemtudom,hogy elment-e minden infó.
Valaki küldje már vissza,ha elolvasta.Sajna piszkozatot sem mentettem.
Ez ilyen központi hely, közel van inen az öszes látnivaló (malta, glockner, nockalm, mangart...stb)
Köszönöm az infokat!
Hello!

Láttam a fórumon, hogy neked is volt/van dolgod fazerrel:)
Kérdezni szeretnék tőled, tanácsot kérni olajjal kapcsolatban, m jártam úgy a motorral(FZS1000)
hogy mentem 200km-t, visszafelé indulva a motor már kihűlt melegítettem, indulás után kigyulladt az olaj lámpa hamar megálltam néztem, hát az ablakba semmi olajat nem láttam, meghűlt a vér is bennem, jah a motor kábé 1 hónapja az enyém 27000km van benne, aztán beindítottam, elaludt a lámpa elmentem az első kutig venni olajat, de mire megvettem kimegyek nézem már a két jel között kb félig volt...de most ma is indulás után ilyet csinált, nemtudom, hova tűnik az olaj, eddig nem csinált ilyet.Elvileg Castrol GP van benne, ezt ajánlották nekem is 30.000-es szervízre is majd, neked mik a tapasztalaid ilyen téren, meg ha még van ami fontos szívesen venném:)
a 20W 50-es olaj lenne jó bele, vagy láttam fórumon aki castrol GPs 10w 40-re esküszik:S
Előre is köszi a segítséget!
Ádám
http://www.techendorf.at/ ennél a településnél
http://sommer.weissensee.com/?... ennél a tónál
http://www.weissensee.at/campi... ez a kemping, a pizzériánál jobbra, a Weissensee tó nyugati partján

Villach után le az autópályáról Hermagor felé, Hermagorból jobbra a kereszteződésnél a 87-es útra, majd lesz egy 7 km-es hagyi szakasz, majd egy 10 km-es kemény szerpentin (Mátra az kutyafasza), majd egy kersezteződésnél jobbra, és a tó előtt a pizzériánál jobbra, ( ott lesz a bal oldalt egy kis benzinkút is) de minden ki lesz táblázva.
Szia!

Megtudnád irni, azt a kemping cimét, ami a Grosslockner közelében. Esetleg valami elérhetöség a neten keresztül.
Elöre is köszönöm!
Végül is mindegy hogy egy bogár teríti be vagy egy matrica.
Heló!
Sajnos nem tudok,mert már betervezett programom van.
nincs plexi?hát a sisakodon?
hát ha nagyon gyorshajtani akarsz vedd le a rendszámod úgyse mennek utánad...(200fölött) hacsaknem az RSek... ez egy hülye tipp volt de úgy éreztem írnom kell valamit
jogerős: esetleg holnap nem jössz Kunmadarasra?
Raknám én a plexire, ha lenne (FZ6 N). De akkor ezek szerint net vagy sms. Köszönöm mindenkinek a segítséget!

Van vkinek amúgy on-board-os tapasztalata?

Jól gondolom, hogy csak az a radar tud bemérni, ami mind a két sávot figyeli? Természetesen ha a rendőr szemből bemért és után nem állít félre egyből, vagy ha nem követ.
Heló!
Gratula a műszerhez ,szép a Nagytesó!
ő lenne az
ja-ja, sms és net
Hello én úgy tudom hogy csak telefonon és interneten lehet venni, matricáról nem hallotam!
Javítsatok ki ha tévedtem.
szia!
Matrica a plexire...
sima digit gép is jó ha tud videot készíteni
Sziasztok!
Elméletileg holnaptól féláron lesz az autópályamatrica a mororosoknak. Ha vennék, hova a fenébe ragasszam?
Az on-board videókat milyen ketyerével készítik? Engem elsősorban az olcsóbb verzió érdekelne. Akár egy szimpla digitális fényképezőgép?
Van pénz.......van pénz............
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Gratula.
GRATULA! Képeket kérünk!
ÜDV Mindenkinek!

Végre én is közétek tartozom! . Tegnap egy új FZ1 Fazer boldog tulajdonosa lettem
Külön üdv a szegedieknek