Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

neked hogy marad olyan frankó réz színű a leömlő?
Újabb Andrea-fan...
nekem meg nincs még fézerem (csak jövő tavasszal) de navigációm van. Szerintem Magyarországon iGO-s szoftverrel ellátott navigációt érdemes venni.
Európában is nagyon jó, teszteltem pl ausztriában. TomTom úgy tudom amcsi, tengerentúlon népszerű de én inkább iGO-ra szavazok.
ja és nem mondtam iGO-t magyarok fejlesztik, itthon tuti jobb bárminél, gyakran frissítik.
Csáó!

Nekem még nincs navigációm de tegnap a Fifth gear című műsorban ezt istenítették: Tomtom one GPS

http://depo.hu/index.php?pn=pr...
a szupr moto az nagyon jó.havernak egy husaberg volt,nyert is itthon bajnokságot amatőrbe.azzal mentem egy két kört.nagyélmény
Üdv!

Valakinek van valamilyen sportdob FZ6-on?Küldenétek nekem képet meg hangot róla!előre is köszi
cím: werthzui@freemail.hu
hy!
Tudnál küldeni hangot a géprő, mert szándékozok venni egy leo-t csak nem tudom hogy milyen a hangja!Ha lehetne akkor furujával meg nélküle is!Köszi
Cím:werthzui@freemail.hu
Köszi toom előre is, rendese vagy.

Itt a címem: tamas_tar@freemail.hu

T
Napközben sem volt nagy mozgás a motorosok között. Kb. 30-40 motort láttam Mátraháza Parádsasvár között illetve a parkolókban. Szerintem ez még mindig a múltkori ellenőrzések miatt van. Egy supermoto-s haverral voltam. Látványnak sem utolsó egy ilyen gép után menni, ha értő kezekben van.
Hú, már kezdtem aggodni, hogy az enyémen nincs markolókanál, de úgy látom a tieden sincs...
Szia!

Köszi, de én garnitúrát keresek, ha tudsz olyanról, légyszi szólj.
hova kell bele hidraulikaolaj? esetleg a tiéd szervókormányos?
Hi
Van gépkönyvem PDF –ben. Ha kell, akkor adj egy email címet és küldöm.
Valaki nem tudja a hogy milyen tipusú hidraolikaolaj kell 2004-es fz6-s -be?
És esetleg gépkönyvet nem tudna valaki szerezni nekem? fénymásolat is jó lenne

köszi
Könnyebbet és kettőt... 30+x ezer píz, de nem emléxek, hogy a kedvezménnyel, vagy az előtt (mást is vettünk akkor).
Van valakinek fenn a motoron navigáció, az érdekelne hogy lehet rögzíteni, meg milyet érdemes venni.
100 ezer ft alattira gondolok, mert olvastam, hogy van kifejetetten motoros, de az egyik 260 e, a másik 140 körül.
sziasztok,bocsi, kicsit off:

krisztianfz6, nem te keresel macadam gumit? michelin macadam 120/70*17 elsőm van hazsnalt...kb. 60-70% fotoval tudod ellenőrizni ha érdekel...vagy egyéb mód....
üdv
OFF, thx
Talán egy telefont ez is megér:
XX.ker. Jokai utca.06209238057
aholy.bocs de nálunk meg hol esett hol sütött a nap.nem mertem elindulni mert eláztam volna.de fél nyolckor elindultam a mátrába igaz se motor,autó meg egy kettő ha volt kint.kimentem kékesreis.nyugivolt kinnt.lehetett.húzni neki
A Shox-nál az ezüst betétes párban 112e. + konzolok 31e. ( a fekete párban tényleg 96e.)
Van bukócsövük 25,5e.
Néztem túraplexit + 12,5 cm -rel magasabb 22.8e.
Nézelődöm tovább, de szerintem nagy különbség itthon nem lesz az üzletek között.
A Te nyeregtáskád mibe került úgy kedvezményesen !
hát
1. a bolt nyitva tartási ideje
2. a munkaidőm :-)

más: nem tudtok valami szemérmetlenűl hosszú láncot hol lehet venni? kb 3 meter hosszút?
A hírek között május elején fenn volt...
nem tom csak érdeklődöm baj
A 150 az tényleg nem veszélyes, nekem még 110-el több lenne. Mi köt az időhöz? Már csak a sárvédő hiányzik?
Hogy jön ez a kérdés ebbe a topikba?