Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hááát...
Az "04 FZ6 még jó volt, de az S2-t elszúrta a Yamaha.
Hornet? Az mi? Utánozni próbált a Honda, csak nem jött be neki.
Köszönöm!
Hornet is "98-tól van, sőt 2000-ben próbálkoztak egy fejidomos változattal.
Motorline 20500 pénz én kötöttem be a bekötés fent van a fazer tvn.hu n.
Szia!

Nem eladó, majd talán jövőre. Ez az első szériás FZS 600 (1998-2001/2002). Nagyon tuti motor, csak ajánlani tudom! Sokáig nem akadt ellenfele a kategóriájában.
Szia Karu!
A Motorline-nál vetted? Wieviel Forint?
Én már régóta akarok ilyet, és a jövő hónapban meg is veszem. Szerintem is nagyon jó dolog a hetediket sose találom meg. Te szerelted fel?
GPT fokozatjelző esetleg nem gondoltatok rá hogy jó lenne en már jó ideje használom szuper dolog.
Én 3M Skoch brite szürke dörzsivel es kromtisztító pasztával ápolom a leömlősort.
őőőő asszem ha jól emlékszem ujpesten de megnézem a számláját vagy is blokkját . meg ha nem felejtem akkor csinálok róla képet bár a hasidomról is ezt mondom 1 hete
Tyűű de klassz a mocid... nagyon ász Én is most egy ilyen paripára gyűjtögetek de asszem csak jövőre lesz meg:( Nem eladó? Jól van csak vicceltem... Amúgy milyen a gép? Én is valami ilyesmi évjáratú gépet akarok majd. Hali
Szia Karu !
Te szerintem valamilyen polírozó szerrel takarítod, mert a hőtől enyhén elszineződik.
Én viszont csak sima shamponos vízzel.
És nagyon szép.
Ez igen!
Az én leömlőm igy szokott kinézni ápolás után.
De mint minden nő, Ő is makacs: állandóan ragaszkodik az ötleteihez, és ha nem arra mész, amerre ő mondja elég hosszú idő, mire újraértelmezi a helyzetet - addig meg állandóan visszavinne a régi útvonalra...
naná, hogy Andrea az egyetlen nő az életemben aki tud navigálni, ért a térképhez
Szia Memphis!

PDA tartót hol vetted? Kocsiba való GPS nekem is van csak motorra nem tudom felfogatni.

Üdv : Vitya
Szivargyújtó aljzatot kell a motorra szerelni (van esőálló), abból kap 12V-t...
Mennyi ideig bírja egy töltéssel a navigáció, és út közben hogy lehet tölteni vagy egyáltalán lehet?
1500 forintos konzollal felraktam Andreát a kormányra és teljessen jól működik . ha lenne vételre alkalmas sisakom akkor hallaná is a csajt ahogy navigál így csak nézem ha esik akkor leveszem és elrakom mee ha nagyon esik akkor úgy is meg kell állni azt meg nem nagyon kell navigálni meg találtam a fényképezőmet most máá csinálok képet a hasidomról
Az a baj hogy már így vettem, én is nagyon sokat suvickolom minden "porcikáját" de a leömlőket sajnos soha nem láttam eredeti fényükben. (első tulaj nem lehetett egy gondoskodó egyén)
Nem is tudom hogy a zománc (vagy mi a...) égett le róla vagy le lehetne szedni/kaparni valahogy azokat a fekete területeket
Hali!

Ez jól hangzik, remélem nekem is sikerül megtartani ilyen állapotban.
Szia Földi !
Ne félj nem fog befeketedni ha gondozod.
Nekem most már 33000 km van benne és gyönyörű ahogy írtátok olyan réz szerű színe lett.
Igaz én arra mindíg ügyeltem, hogy eső után mindíg amikor volt rá lehetőségem minél hamarabb lemostam a leömlőket.
Most volt 10-es szervízen (...), egyébként rendszeresen lemosom, nem hagyok ráégni semmit (sajna a kevésbé elérhető helyeken nem ilyen szép ). De még ~20e és az enyém is átfeketedik.