Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én most kajtatok bontott ülés után, de az ismertebb bontók közül egyedül Kakasdon találtam, ott 15 pénz. A mostanival az a bajom, hogy az előző tulaj már egyszer áthuzatta (a minőségét inkább nem említem), de a barmok hozzányúltak a szivacshoz is. Kókány banda.
Most hozta meg a futár a Xenonomat! Holnap be is teszem aztán mutatok róla képet!
Köszönöm szépen!
Igazad van, nekem is nagyon csúszik!

Az S2-re azt mondta a kereskedő hogy valami vizálló hasított bőr van rajta! Vagy valami hasonló! És az tényleg nem csúszik!
Hali!

Akartam igen, de végül nem lett belőle semmi: mire elszántam magam, már lehetett motorozni, szóval majd köv. télen...
Egyébként szerintem az eredeti műanyag nem túl jó, simán lehet rajta csúszkálni: az S2-n elvileg már csúszásgátlós az üléskárpit.
Szia!

Még a télen beszéltem vele, egy ehhez hasonló ülést 15e környékén vállalna, hímzés nélkül. Ha jól emlékszem Pest környékén "rendel" az úriember.
t.illes@pr.hu
Ja és egy címet is tudnál mondani hozzá?

Csak telefon van az oldalon!
Helló!
Esetleg tudnál tájékoztató árat is mondani?
Én is tudok egy jó kárpitos -t.
TeeJay, írtad valamikor hogy gondolkozol egy üléhuzat áthúzatáson. Hát én is ezen filózom... Gondoltam emeltetek a kárpitos ismerősömmel egy "izléses" puklit, az utas és én közöttem, ami meggátolja a 3mp alatt 250-ről 0 km/ h-ra történő fékezés esetén az utas elmozdulását a helyéről. Ehhez viszont szerezni kéne olyan lukmintás gumiszövetet, amiből az eredeti van, vagy valamilyen hasonszőrű tapadós, illetve időjárás (napfény) álló anyagot. Hol tudnék ilyet beszerezni folyóméterben? A kárpitos ismerősödnek van eladó ilyenje netalán?
Sajnálom, hogy nem tudok menni, de legalább megnézlek benneteket, amikor átmentek Hatvanon. Gondlom olyan fél és háromnegyed 10 körül lesztek ott. Csak kiszúrom a brancsot a motorokról.
Ok.
Akkó megállunk, és köszönünk
Hehe, akkor egy hülye 2m-es állat integetni fog nektek pár száz méterrel azután, hogy beértetek Pécelre (a buszfordulónál).
WoW!

Igazán lelkiismeretes vagy, a többiek nevében is köszönöm!
Okés, persze!

Holnap felhívom őket és lebeszélem velük!
kissebb képed nincs?
Először beszéld le vele telefonon.
Üdv.
Köszönöm szépen!

Remélem van még belőle és ha igen akkor rendelem is! Hátha póstázzák a cumót!
Szupi, köszönjük.
A hétvégi vasárnapi túra program ala asszony
Motor Túra Program:

2007. Május. 27. vasárnap.

Találkozás: 08.30. OMV kút Maglód (31-es út mellett)
Indulás: 09.00. Maglód
Útvonal: Pécel-Gödöllő-Hatvan-Gyöngyös-Abasár-Markaz-Domoszlo-Verpelét
-Egerszalók-
Eger(Egri Vár)-Szilvásvárad
14.00. Ebéd Szilvásvárad Lovas Étterem
Délutáni útvonalat ebéd közben megbeszéljük.
Ötlet: Nagyvisnyó-Bánkút-Hámor-Bükkszentkereszt-Cserépfalu- Bogács-Noszvaj-Ostoros-Eger-Budapest ill. haza.

Fontos: Kérlek Benneteket Holnap(05.24. csüt.) este 19.00.-ig Tájékoztassatok ki szeretne részvenni, mert le kell foglalni az éttermet.!:-)

Üdv,
Heló!
Végre elkészültek a tartópálcák.
Teljesen faszák,már felraktam az enyémre.
Megvannak a speckó törésgátlók és a távtartók is.
Holnap jön Combi és elviszi nektek.
Üdv.
Heló!
A bolt :ROAD SIDE MOTOROSBOLT.
Szeged Kossuth Lajos Sgt.109
Tel.06 30/370-7316 Dobos Alex
E-Mail:alixo@tvnetwork.hu
hali Combi!
Köszi a többiek nevében is, hogy leszaladsz a motyóért. .Joerős: neked külön KÖSZÖNET!
Örülök, hogy jössz, ( a hajhálót is visszaadom, KÖSZI), remélem még egy páran beneveznek.
Addig asszonyt ráugrasztom az utvonal, kaja szervezésre.
Csillaghegy Szentendre felé van!

A Szentendrei útón mész kifelé a városból és ahol van az Aquinkum, az utána következő második lámpánál mész balra!
Egész pontosan én a Pusztakúti úton dolgozom! Nincsen messze, főleg nem mocival, csak későn indulok hazafelé és ezért érek késve ide!

Ezen a héten 14:00-22:00-ig vagyok a jövő héten 07:00-14:00-ig leszek!
Na akkor többet jövök majd fel ide!
Halihó!

Tegnap picit későn értem haza, de azért benéztem!

Most meg túl korán van gondolom, azért nincsen senki!