Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Semmi értékes gondolatom nem volt, csak olvasgattam a hireket. Amolyan hidden-read-only módban voltam
Egyébként vettem egy másik gumit. Metzeler M3-at, marha jó. És mentem már vele a Balatonra is, az M7-esen, semmi baja nem lett tőle
hát ja, merre jártál?
Üdv Mindenkinek!
De régen irtam már ide... akkor is csupa okos dolgot
a negyedik képen az oldalidomokat fogó két csavar, ami a bumerángidom mellett van azok gyáriak? mert mintha imbuszcsavarok lennének alátéttel...........
És ezen a képen látszik hogy a könyökök lilásak a hengerekhez közel, hm..bejáratásnál nem lilul még el.....
Az hagyján, de mielőtt át nem költözött hozzám péceli volt. A dombon lakott a péceli SC focipálya környékén. Mennyi benzint takaríthattatok volna meg, ha ismertétek volna egymást
Szia, nem mondod hogy a Dolmányba dolgozik ő is ?
hát ja... 417 km van benne, a leömlők meg rézszínűek... Ha fekete a motor a kapaszkodó hogy lehet kékes-ezüst?
Ez a motor gyanúsan olcsó, nem?

---link---
Sziasztok,

Tudtok olyan motorsulit ahol kis fézeren lehet tanulni?

köszi
Ja szoktam látni néha mocidat az udvaron. A barátnőm sréhen szemben dolgozik. A hosszú autóbehajtós udvar végében az irodában. Még 1 hónapig...
BP - SztEndre - Doboshegy - Sztergom - Dobogókő - Piliscsaba - "Fapuma" - ...
igen nagyon egyet értek pont bennem is ez kezd körvonalazódni de nagyon . minden nap túlélő túrán vagyok Pécel és ujpest között néha nagyon unom és akkor átülök kocsiba
mentek valamerre ? hááát ha még is ilyenkor meg persze viszket a hátsóóóm
Hát Redfazer, volt, már, hogy pár héten keresztül nem mocival mentem dolgozni, illetve ritkítottam, mert nem volt túl nagy affinitásom kétkerekezni... Szerintem a mocizás is mint minden "kinőhető". Szerintem még 1-2 évig fogom űzni, aztán kitudja, lehet, hogy veszek egy 125-ös kétszemélyest. Az költségekben még akkor sem gáz ha csak áll a garázsban, és két személlyel is lehet rajta menni.
Hááát nem valószínűű hogy motorhoz jutok talán csak vasárnap lesz időm kicsit aludni meg ilyenek . lassan olyan vagyok mint a cserebogár felborulok és az égfelé kapáloznak a lábaim de télen, akkor kuvára nagyon rá érek de akkor meg nem lehet motorozni ehhhh.....
Vasárnap család? Vagy lesz időd gurulni?
Ma voltam Szegeden ettem egy nagyon finom halászlét meg harcsát roston tényleg nagyon ott volt és az idő is nagyon kellemes volt csak nagyon fújt a szél de túl éltem
NEM!
A motorozást nem lehet megunni! Szerinted aki a Ringen köröz egész nap, az megunja?
nem unjátok már azt a részt?
Jaja, vasárnap menyünk a Fapumához is, a karika első része arra lesz. Persze előbb fel Esztergányba egy kis kerülővel egy másik kanyargos részen...
Most menj arra, nyáron nem fagy!
Ezeken az utakon nap mint nap járok(autóval és motorral egyaránt), hegyes-völgyes, kanyargós, ami önmagában pozitiv, de rengeteg a kátyú, a burkolat felfagyása. Persze azért vannak jobb részek, de pl. Tarján -Tatabánya szakaszon a szerpentines kanyaroknál hatalmas az aszfaltfelgyűrődés. Ugyanilyen élvezetes kanyarok vannak Héreg és Bajna között, itt valamivel talán jobb az út. Én a Tinnye-Perbál-Tök útvonalat élvezetesebbnek tartom. (Üvegtigrises út a lányom szavaival élve). Azt a részt biztosan Te is ismered.
Szia Józsi!

Állítólag a Gyermely - Tarján - Agostány szakasz az amit kerestem. De mástól meg azt hallottam, hogy nagyon rossz az az út. Háááát. Passz. Szerinted?
Helló TJ! Mi az az útvonal, ami után érdeklődtél a másik fórumon? (Törökbálint-Komárom). Ezeket az utakat itt Komárom körül nagyrészt ismerem, de a jó minőségű út errefelé nem nagyon jellemző, de azért akad. Kiváncsi vagyok, melyik részre gondoltál.
Nem sokszor irok a topikba, de azért a háttérből FIGYELEK! ,