Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Gratulálok a géphez!

Üdv itt, bár én is csak pár napja vagyok, de nagyon jó kis társaság van!

Én vettem rá a felnicsíkot és magam is tettem fel!

7mm széles és 6 méter hosszú tekercsben lehet kapni! Ennek ára 3500Ft volt ahol én vettem!
Adnak hozzá egy pici szerkezetet is amivel nagyjából egyenletesen tudod felrakni a matricát!
Több féle szinben is volt nekik pl: kék,piros,sárga/mint az enyém/ezüst,fehér és UV sárgászöld!

Mind egyárban van, szintől függetlenűl!

Láttam az indexed! Valami tuning? Te szerelted fel?

Beszereltem a Xenont!

Beszarok olyan jól világít! Ég és föld a külömbség! Hihetetlen!
Heló!
Megkaptátok?Ez már jó lesz remélem.
Heló!
Küldj nekem egy email címet és megbeszéljük.
Én Öhlinset vettem - azért is mert a Yamaha-é az Öhlins, így valszeg tudják mi a jó - , 40 fokozatban állítható, nagyon jó cucc. A kereskedésben rendeltem meg, kaptam 15% kedvezményt, így volt 125e.
Sömi! Nagyon korrekt a gép-sárkányod! De hogy került rá felnicsík? Ez engem is nagyon érdekelne!
Nem is szeretnék spórolni rajta, csak ahol jártam eddig, azt mondták, nem kompatibilis még a régebbi típusokhoz való se az enyémhez. Az ilyen kijelentésekhez viszont korábban kellet volna felkelniük...köff azért, majd kinézek valami jót. De, ha valahol már volt jó tapasztalatod ilyesmi beszerzésére, akkor ne kímélj!
kormánygátlón nem érdemes spórolni.
Öhlins, Hyperpro.
Sziasztok, ezennel csatlakoztam a Yamahások táborához egy "06-os Fz6 N típussal. Természetesen lenne kérdésem is, mégpedig az, hogy szélterelő plexinek és kormánylengéscsillapítónak hol érdemes utánanézni ehhez a típushoz. Már voltam egy pár helyen, de seholsem tudtak "épkézláb" ötletet adni a gyári, méregdrága cuccokon kívűl. Érdekelne a felni festés, illetve a leömlő polírozás leghatékonyabb módja is. Balesetmentes közlekedést mindenkinek!
szia.érdekel.és hogy tudom megkapni?Salgótarjáni vagyok de szinte minden nap Dunakeszin dolgozok.
tel számom:06 20 4631 555
Az enyémet elhoznád, plííííz? Pécelen foglak várni benneteket egy integetés erejéig (még nincs kész a motorom ).
Sziasztok!
Elhoztam a cuccokat. Jelezzétek,hogy ki lesz a túrán vasárnap.
Nem szeretném az összes vasat cipelni.
szia Combi elhozta a vasakat ? me ha fent van pesten és esetleg nállatok lesz vasárnap akkor TeeJay+én át vennénk akár pécelen akár maglódon át vennénk
Hali!
Hogyan lehet jelentkezni a vasárnapi közös gurulásra?
Ha ennyi is elég,akkor megtenném!
Heló!
Van még 2db.eladó,ha érdekel.Ezeknek az ára 20.000Ft.Azárt ennyi,mert az előzőek nem jöttek ki a 15-ből.De,szerintem még így is reális az ára a gyáriéhoz képest.Természetesen a színrefújást neked kell megoldanod.Ez a kettő maradt rajtam pluszban és többek közt ez is közrejátszott abban,hogy deficitem legyen.Ha érdekel üzenj.
Üdv.
Lehet, hogy vasárnap mégsem megyek ki integetni?
időjárás
Sziasztok!
Küldtem emailt az érintetteknek.
Pedig elég jól nyomja a csóka!
Szoktam! De azért nem akarok így járni.....
Kapaszkodj a gázba!
Ja, értem.
Vigyázz magadra!
uuuupsz...lebuktam....

Én nem szeretek csúszkálni az ülésen, félek, hogy egyszer elhagyom magam menet közben.
Szóval itt vagy!

Én meg pont azt az érzést nem szeretem, amikor a bőrcucc rátapad az ülésre és nem lehet fészkelődni a mocin.
Gondolom nem ért le róla a lába és azt hitte, hogy múlik valami azon a pár mm-en amit a szivacsból lefaragtak!

Ha farmer van rajtam (csak ritkán) én is csúszkálok. Bőrgatyóban viszont frankó.
Most megyek, mert lassan indulok melóba! Este még lehet hogy benézek!

Sziasztok!
Hát az sajnos kár! Miért kell hozzányúlni a gyári szivacshoz?

Szerintem kényelmes az űlés csak tényleg csúszkálok rajta néha, pedig 90 kiló vagyok!