Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

90E Ft
Hahoo!

Végülis mennyiből tudtátok kihozni a HASIDOMot cakpakk, fényezéssel mindenestül?
Ha válaszoltok, kösz!

Üdv Bé
Nagyon szépen köszönöm!
Heló!
Holnap,vagy kedden feladom.
Még jelzem,hogy mikor indul pontosan és,hogy mikor érkezik kb.
Így jó lesz?
Üdv.
Heló!
Gratula!
Faszántos lett!
Hy!
Érdeklődnék a hasidom felöl?
Lesz belőle valami,mert még nem kaptam semmit!

Előre is köszi!
szóval itt vannak kicsit sötétebb lett mint a tank de sajna nem tudtak kikeverni nekem olyat amilyen a tank színe ráadásul az egykomponensű lakk rendessen sötétit.
csörgesS
Csörges meg, átgurulok.
holnap megcsinálom a képeket
Heló!
Már nagyon kíváncsi vagyok a képre.
Mikor lesz belőle valami?
Én holnap viszem fényezőhöz.
Üdv.
Még nem találtam meg a blokkot de keresem és nem emlékszem hogy holvettem de megfogom találni én 1 MIO P340 est tartok benne .
Holnap storno.
A térdem nem bírja a protis ruhát még. Pár percig volt rajtam motoron ülős pózban, de alig vártam, hogy levegyem. Nem lesz ebből motorolás egy ideig...
sziasztok,sajnos még nem jutottam ki ausztriába gumit nézni,de ami késik nem múlik...
kérdésem : kinek van tapasztalata: Avon Azaro ST gumiról,párba itthon megkapom 52000-ért,másik fórumban ajánlották fz-re.
és a Continentál ContiForce gumiról,itthon 51000.?
?
Jaj az emiilcímem:
poweradi@freemail.hu
Helló!
Tudom, hogy ezt már régen írtad, meg tudnád adni az elérhetőségét Bélának?Én is szeretnék majd a motorommal kezdeni valamit, és beszélni akarok vele!
Szerinted ha a gyári 62mm-es cső helyett 52-mm-es van fent az sok minusz erővel jár?
Nem rég vettem a mocit, és most szereztem rá egy akrapovic kipuft de csak most tudtam meg h a gyári az 62mm-es...
Köszi
Jó érzés lesz újra rajta....
Most megyek a motorért, este leszek, csá.
Meg kell írnom 2 programot hétfőre, és még bele se néztem...
Má mé lenne lelkiismeretfurdalásod?
Azért mert velünk jössz?
Hali!
K. nagy lelkiismeret-furdalásom lesz, de lehet délelőtt veletek tartok.
Szasz TJ!

Jövöl te is holnap?
Igaz, afék jobb rajta, meg egy-két apróság szebb-jobb, de motorikusan gáz.
Mondjuk legalább visszatettek rá egy jó féket.
Köszi szépen!

Az érdekelne hol vetted pontosan a tartót , mert kiugranék vennék 1db-ot én is. milyen pda-hoz használod?

Üdv: Vitya