Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A VII. ker. Király u. 11 -ben van egy tükrös, ott kifejezetten törött autótükröket csinálnak meg, gondolom a motortükör sem probléma neki, próbáld meg hátha.
http://www.autotukor.co.hu/
Nagyon hasonlóra gondoltam...
Aztán ha tényleg nehéz lesz megszokni, akkor látogass meg egy nagy autósboltot (pl. XIX. ker. Homasita)
ott lehet hogy találsz valami szétszedhető aszférikus tükörpárt amit bele lehet vágatni a mocid fém tükörházába. vagy ilyesmi...
Megcsináltattam síktükörből....
Köszönöm!

Az üvegest mindenképpen megpróbálom, mert tényleg nem lehet olyan drága, hogyha utána mégse kell akkor sirassam a sok bankjegyet. Szervízben 20-as mondtak, rendelésre. Jó üvegest tud valaki Bp-n?
A bibi csak ott van, hogy akát tükör nem lesz egyforma "torzitásu", elég nehéz hozzá szokni!
Amugy nagyságrendileg Kb egy 30-as. Ha találsz utángyártottat, akkor párban seréld az elöbb emlitett okokbol.
elviszed egy üvegeshez, az körberajzolja, oszt jóvan 500
Erre ne fogadj...
Szia !
Én pont ugyanígy jártam. Leraktam oldalsztenderre enyhén leejtős salakos részen és csak azt láttam messziről, hogy borul. Nekem is meghorzsolódott a dekli.
Én nem cseréltem mert nekem szinte csak felületi sérülésem van rajta nem túl mély.
Ha neked mély érdemes cserélned, mert ha egy túrán adja meg magát valahol a világ végén bajban leszel.
Szerintem nem lehet nagy összeg az a dekli.
Sziasztok!

Kérdezném, hogy visszapillantó tükröt cserélt e már valaki Fz6 n típuson?
Egy szembejövő kocsisor mellett haladtam el, az egyiknek nem tetszettem, és rámhúzott. Bepókhálósodott a tükör jobb széle. Mibe fog ez fájni?
Szerencsére nem csúszott.
Oké köszönöm, megnézetem aztán megirom mennyibe vót
Valószínűleg nem, bár ha "Elég mélynek tűnik" és "kavicsoson" történt az eset, még az is elképzelhető, hogy bedarált valamit. Borult vagy csúszott? Akárhogy is, nem árt átnézetni azt sem.
Köszönöm!
Várom.....
Generátort is cserélni kell? de nem lukadt át a fém, horpadás sincs...
Honnan tudom hogy generátor sérült e?
Generátor és dekli. Nem lesz olcsó.
üdv skacok!

Eldőlt a motorom....
Nem volt rajta bukógomba...
Blokk bal oldala a váltó előtti részen yamaha felirat alatt megsérült.
Elég mélynek tűnik a "seb" sajnos nem sima betonon állt, hanem kavicsoson éshát nem csak karcos lett hanem elég mélyen bele lett szántva.

Segítsetek,súgjatok valamit mit lehet csinálni ilyen esetben?
Heló!
Ma elküldtem.48-órán belül elméletileg meg kell kapnod.
Írtam neked emailt is!
Üdv.
Jár a köszönet
sziasztok!

Kellene egy kis segítség!
Nem tudja valaki, hogy 04-es fz6-s első villában a távtartócső, ami felűl van, milyen hosszú?
Mert sajnos az enyémhez még hozzáesztergáltak egy plusz darabot és nem tudom, hogy az eredeti csőből vágtak e le.

Köszi

T
Sziasztok!
Nem tudja véletlen valaki, Ujudics Béla Tel számát?(Kiskunfélegyházi motor szerelő)
Jólllvan, szúrjál még belém...
Vagy motorozzon állva!
Szasz TJ!

Cseréld el addig egy chopper vagy cruiser -re, ott egyenesen nyújtott a lábhelyzet!
Köszi!

Nem kicsit kellemetlen, hogy ott a motor, de nem tudok (hosszabb útra) menni.
TeeJay!

Szombaton hiányoltalak! Mondd meg a térdednek, hogy gyógyuljon gyorsabban.