Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pedig szép.Kedvenc gyerekrajzfilmem a Vizipók csodapók ami eszembe jut róla.................ahh de jó volt akkoriban.

http://img15.deviantart.net/a9...

http://videa.hu/videok/film-an...
Szegény multipla iszonyat ronda volt. Mindig ez jut róla eszembe:
Ha van már feleséged, komoly barátnőd, belefér.
No problem,amúgy nagyon bejön a régi Multipla formára. És van egy ilyen verda otthon.
Már akkor rájöttem, hogy téged nem érdekelnek a külsőségek, mikor megláttam, hogy Triumphod van.
(Ne haragudj, csak viccelek. ) - Egyébként érdekes, ami valakinek esztétikailag kizáró ok, abba más pedig bele tud habarodni.
Engem már le irígy csóróztak.............amúgy direkt 1,6 Gastra classic kombival járok holott lehetne lexus-om is.
B) esetként el tudom képzelni, hogy az egója csak a csomagtartóba fér bele és mikor kiszáll, vinnie kell magával.
(Ha lenne pénzem egy több garázsos autóparkra, lehet nekem is lenne egy Porsche-m, szóval semmi piszkálódás nincs bennem, csak hülyülök, még mielőtt valaki le "irigy csórózik". )
De legalább ebből nem kell a felhajtón kiszedni a blokkot mert kikönyökölt az egyik hajtókar mint a másiknál a porsche-ban.
Hogy ne legyek képmutató, el kell mondanom, a garázsbeálló nálunk kb. így néz ki, mikor haverok jönnek megnézni az új verdát (mint a másiknál a repcsit).
Nincs veszve a helyzet,bicajjal körbekerül a füvön,repcsi ugyis gáz mert a bótban csak hátul prkolhat a repülővel,biciklivel meg kozvetlen a bejáratban.A repcsi csak a zombiapokalipszis estén menekülőjármű mig elérik az atomrakétasilóból átalakított luxusbunkert.
Szerintem ez egy sima csóró csávó, akinek csak egy bicaja van (ott bal oldalon), és hogy legyen pénze, kiadja a garázsát. Csak szarul szervez.
Nézd meg ezt:
Ő olyan csóró, hogy ha ki akar állni a repcsivel, hogy elmenjen bevásárolni, arrébb kell álljon 7 autóval! A gazdagok között is vannak szegények...
Egyebkent ez igy eleg bena, ha ki akar allni a Ferrarival, elotte ki kell allni a Forddal.
Kicsit mas az ajto, kicsit mas az alapterulet, kicsit mas a tartalom, de a tobbi stimmel. Azert az a Ford GT50... nyami
Oldalt még a szél is befúj! Télen szar beleülni a Porsche este lehűlt, hideg bőrülésébe. Sajnálom érte Dvl-t.
Tehat kijelenthetjuk hogy utalja.
Azt nem mondta, hogy szereti is.
Szerintem ez gáz.Tul magasak a lepcsőfokok.
Ilyesmi?
Ez egy fedett, fem ajtoval zart, oldalan uveges - hianyos uveges - tarolo/garazs.
Fain lehetett
22:30 ig kb, Bubi még maradt tovább
Gondolom...meddig voltal este?
nemhogy jöttél volna hétvégén, voltak fasza beszámolók
meg kell venni, irány Afrika! Spanyolország, Pireneusok, Új Zéland,Norvégia, csak az álmodozás megy