Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!
Fz1 kupufogó átmérő érdekelne, ugyanis szeretnék rá venni egy replikát , csak az a baj hogy a középcsövet nem adják hozzá.
Nem !
Üdv Urak! Valaki meg tudná mondani hogy fz6nál az S2-es modelleket érintette e a TPS hiba vagy csak az első 1-2 évjáratot? Köszi választ előre is
szep gep!
Szia!

Az idők változnak, de az alapemberek nem. Jópár évvel ezelőtti hozzászólásomat idézném, már akkor is Tóth Gyulát ajánlottam, és most már jelentkezett is. :)

----------------------
[#4615055] 2013. 09. 03. 14:32
Keresd Tóth Gyulát (XX. ker), neki szokott lenni Fazerhez alkatrésze!

(Bontó szempontból: ha jól tudom, valamelyik robogóba is ugyanez a jeladó van, talán a Majestyben...?)

Egyébként gyárit kb 6000-ért tudsz rendelni pl Harmatitól. (szerk: 2011-es adat).
Cikkszám: 5RB-2517G-00-00

A régebbi fajta egy anyagból volt, aztán rájöttek, hogy szar, és utána már a műanyag szoknyásat gyártották. Neked melyik típusú tört el?

Nekem is letört anno az egyik füle (régi típusú), én sikeresen megreparáltam. Kireszeltem a palástból a fül folytatásának helyét, majd beragasztottam egy új műanyagot. Ez sokezer km-rel ezelőtt volt, egyelőre bírja...
----------------------
nekem van ha kell hivj fel 06704275150
Hali!
Fazer 600 2002 évjárat.
Első gumi cserénél kivettük a kereket és faterom kezébe szétesett a kilométer óra mechanikája. (csatolt kép)
Volt benne egy körcikk alakú kis "ék" szerűség, mely műanyagból készült. :) Na ez eltört, majd megragasztva visszatéve működött még évekig, de idén sajnos ismét eltörhetett, és szétszedés után tapasztaltuk, hogy darabokba van újra.
Segítséget kérnék, tud e valaki megoldást? Gondolok itt bontott alkatrészre.
A robbantott ábrán a 14, 15-ös számú alkatrész a ludas.
Yamahánál 67.000ft, ezt szeretnénk kevésbé fájdalmasan megúszni.
Köszi! BÚÉK! :)
Nem,a regadot a regado miatt fizeted,a vagyonszerzesi az asszem 16 ev elejetol kulfoldire is vonatkozik nem csak itthoni gepre.Előtte nem volt kotelezo.Ez megdobja a koltseget.
Azt nekem bemondták. Elvileg azèrt fizetem a regadót
No igen,ez jo dolog.
Nekem a regado volt valaki 20e de a vagyonszerzesi 30 folott,ha egy 20as meg lehet sporolni a muszakin az nem rossz.
Meg talán a műszaki honosítása is 8000 forint, ha még legalább 6 hónapig érvényes
Vagyonszerzesi nem volt?
Hali mindenkinek, Boldog új évet! :D
előbbi témákban szóba jött a kintről behozatal.

KPM: 27000Ft
Reg.adó: 60500Ft
Új forgalmi: 6000Ft
Új törzskönyv: 6000Ft
Rendszám: 5500 Ft

Szerintem ez nem sok ahhoz képest hogy 2008 Fz1 ről van szó.
Kint hideg van, muter meg dolgozik.... :)
Makulátlan állapotú, 1x használt, 58-as XXL-es, full protektoros Yamaha kabát, kivehető thermo béléssel, áron alul eladó
Ár: 30.000ft
Érd:70/379-9919
B.Ú.É.K mindenkinek !!
BUÉK nektek!
Meg minél előbbi tavaszodást! :)
Boldog Új Évet fazeresek! 2009-ből egy jó kis kép, kakucsringes motorozás.
No para, te legalább szóltál
Bocsi, sajnos nem tudtam ott lenni a legutóbbin ...de ígérem, hogy a következőn (bármi is legyen az, ha időben szóltok!!) ott leszek! :))
köszi!
Neked is BUÉK! :)
Ide írok, mert baromira megváltozott ez a szar az utolsó belépésem óta... :((
....Boldog KM. -ekben gazdag új évet kívánok minden minden volt (kinek inge vegye magára!), és jelenleg is "márkahű " Fazer " -esnek !!!!
BUÉK
A héten brummogtattam.
A még odébb lesz.