Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ali és Oleg használttelepe van.
Láttammár laposvassal visszatartott nagynyomású adagolófúvókát ami kiszakadt a műanyag alatt mergán.
Autóknál például itt nincs kókány, nincs maszek, nincs tákolás, vagy szervíz vagy méhtelep (Schrott)!
Elképelésem hogy motoroknál sincs ez másképp.
Szerinted mért nem indultam el?
Az a kupec terepe de ő direktnem hozott nekem semmit,pedig volt egy doboz gombom.
nah azt már nekem is mondták,hogy onnan ne vegyek motort:D
Biztos hogy vannak, csak nem Borsod megye és környékén!
pénz hazahozni a motort, pénz ugyan úgy átírni, reg adó,,, ott se hülyék az emberek, a jó motort nem adják extrém olcsón....
Olaszokról ne is beszéljünk, Németeknél jobb lehet a helyzet.
Mondjuk a 4. már biztos hogy dobozból kivett 0-km es lesz.
A legolcsobb mobilés fz1 3000 euro hollandiából.

http://suchen.mobile.de/fahrze...

Szakértsétek meg,nekem az tünt fel hogy a boonstra-nak komoly bontós alkatrészwebáruáza van. .
Már a 3. motorom külföldi,mindig igyekszem olcsósítani,sosem lett olcsóbb mint a piaci áér alsó szegmense itthon.Csak sokat legóztam velük.
Bár élveztem.
ebay kleinanzeige ;)
írtam :)
ebben is van igazad, de hidd el hogy vannak gondos gazdák is... akik nem így adják el,,,
Enyém 2007-es. De 1.5 alatt nem adnám. Végig dokumentált szervizek, garis koráig márkaszervizben, utána csak sima szerelőknél (dátum, km állás, fotó). Pár hónapja volt felújítva az első teleszkóp, vezérműlánc csere. Ha érdekel írj rám, átküldöm róla amim van.
Tok tuti a cbr....eddig mindenki aszondta aki latta,szerintem egy felig lefosott kilomererko,de hasznalhato es halal buli hogy nem féltem egy kicsit se.
Többszörös tapasztalatom hogy otthon egy motort akkor adnak már el mikor már költeni kell rá, ha meg nem kell akkor elég magas az induló ár is.
De ha tudtok 2008 évjáratú FZ1 Fazert olyan 1,5 millió-ig akkor azt is érdekel természetesen.
Ugy már lehet en hibam de nem laTom a hatkilo arkulonbseget.
Mobile.de vs. Hahu fz1 2008 relacioban.Mindket oldalon 1,1-1,9 ert mennek 23-77e km ig.
Teny hogy a mobilen tobb van ilyenekbol.
690est vennék, csak Németországból tudnék, mert itthon kb 3-4db van, 20-30e km rel...
A véleményem továbbra is tartom, miszerint,nem biztos hogy egy motor jobb,mert külföldön vásárlod, mint itthon.
Ott is vannak link gazdák, ott is vannak huligánok, egykerekzők, baleset, totálkár stb....
Igazából a félelmedet sem értem az itthon vásárolt motorról... Gondolod leírhatod:)
Ez a 5. nagy motorom, egyikkel se volt problémám, amiket túrázásra használtam azokat 50e km felett adtam el, gond nélkül, hibamentesen, sőt az új gazdákkal a mai napig néha-néha beszélek és most sincs gond a motorokkal...
Az meg mindenre érvényes,hogy olcsó húsnak híg a leve....itthon,külföldön....
Aztán meg hozzám vágnád mert hogy "itt még szarabbak mint otthon" :D
nekem hozhatnál egy jó kis smc690r t abbol tényleg kevés van itthon
Haza vinném , vitetném jobban mondva.
Sziasztok!
Eladó egy Fzs 1000 egyedi, hímzett üléshuzat makulátlan állapotban.
Ár: 5000,-
Érd:70/3799919
Ez a bömös meg a haveromé

"élőben" is szép állapotban van nem csak képeken
Huhh hulye telefon szal német rendszamos maradna?
Nemetbol hoznal motort magyarban meg forgalomba helyezned vagy csak vennel nemetben egyet es nem ott hasznalnad?
há még szerencse!