Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem hát. Annyi fehérneműmárka szaladgál az utakon.
Elég gyorsan eltünök általában.
És nem vagyok feltűnő jelenség.
Minket már igazoltattak de csak ennyi volt. A környékbeli lakók panaszkodnak...
Köszi a válaszokat, a gokartpálya rész az a driving camp zsámbéknál :)
Még sosem találkoztam velük.
De ott ám! Kint is vannak a redőnyösök is rendszeresen.
Az valami gokartpálya lehet.
Igen, a legtöbb rész Tát-Héreg között van. De van néhány bevágott, ami nem ott készült.
Nem mutatnak túl sok jellemző részletet,pest környékén ennyi kanyarral és a sok nyílt terep kontra zárt,fás résszel és a jó aszfaltal én Tát-Héreg szakaszt tippelem,de csak tipp.
Felismeri valaki, hogy hol motoroznak a srácok?
Keresem a Bp és környéke jó utakat, mivel alig ismerem sajnos

http://youtu.be/itTB0lfULWQ
én azt mondom h szedesd le a gumi, most tél van inkább most csináld meg a festéseket, talán jobban rá is érnek a festők ilyenkor, szezonra tutira elkészül, a gumit meg semeddig nem tart átszereltetni, kb félőra az egész.Én most szezonon kivül csináltatnám meg az ilyen komolyabb dolgokat, szezonba meg a kisebb ls gyorsabb dolgok maradnak, kisebb a kiesési idő! :D Anyagilag meg neked kell átgondolni meddig nyujtozkodhatsz.
Köszi! Nekem a tankon meg a fejidomon kívül minden fekete de hát ez a gyári színe szóval ez van! :) Akkor majd megkapják a kerekek a másik színt! De szerintem várat magára amíg lekopik a gumi! Egyszerűbb lenne most de lassan nagyszervíz jön és biztosan nem lesz olcsó meg félre kell rakni moto gp-re is a sógorokhoz! Ha már fényezés akkor megrepedt a jobb oldali burkolat a hűtő felett és a műanyagos szerintem nem tudja majd láthatatlanul kijavítani és szerintem adok neki vtn-fóliát! De azt még szezon előtt megoldom és majd lövök fel rólka képet!
Annyiból meg van a gyári olaj is.
3-4ezer ft között, boltja válogatja. Nem olcsó, XT-t castrol actevo 20w50el hajtottam, nyáron úgy felhígult az olaj, hogy alig lehetett váltani, valaki mondta, hogy próbáljam ki a motul 20w50-jét, ugyanúgy nyáron azonos használat alatt soha többé nem jött elő ez a probléma. Én azóta mindenbe motult rakok.
???
Azt mennyiért lehet kapni?
Tudtommal a motor szine a lényeg nem a blokké,tank és a fejidom,farokidom ha modosul azt kell a forgalmiba feltüntetni
15w rakjal bele mert nem szeressek a yamahak a hig olajat...
Szia, még nem, Yamaha Karsainal áll bent Nyíregyházán. Hahun fent van
Motul 7100 10w40el hajtjuk többen, semmi baja azzal se.
A gyáriját Yamalube.
Fz1 motorba milyen olajat használjak ?
Szia! Motor elkelt végül? :)
Apja-fia közös motorozás
$906 a szett, feketében (festetlen).
ÜT!