Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Há gyengeségei!
Szép a motorod! Az enyém is ugyanilyen. Csak gyári dobbal, de ugyanez a konzol, doboz van fenn.
Igen, nekem azok tetszenek
Tehát, akkor 107.000, ha hazait veszel, 200.000 + járulékos költségek, ha külföldit. Az azért meg tudja nyomni az árat...
Csak idomosat nézel?
A nyíregyházi sárga N az enyém, csak vettem egy MT-10est azt meg ott hagytam bizományi eladásra
Nekem az Fz1 volt 200 mire a nevemre került!Kintről behozott!És Magyarba volt már a motor!
Dehogy ,itthoni darab. Ennyiert cserelt gazdat
200-300ezer között van.
Szép.
Németből behozott?
120 ért vettem névre a zzr-t
Nem tudom pontosan, de azt hiszem, ezekből áll össze a külföldi behozatás:

Vagyonszerzési illeték, regisztrációs adó, egyedi forgalomba helyezési engedély, forgalomba helyezés előtti műszaki vizsgálata (vagy e kettő helyett, ha van érvényes műszaki, azt lehet honosítani olcsóbban), forgalmi engedély, törzskönyv, rendszámtábla. Szerintem drága lehet, ha ezeket összeadod.
58200 forintot hoz ki regadónak egy 2008 motornál
Nem baj,az itthoni sarcot lusta voltam kiszámolni.
Végül rájöttem, hogy te másról írtál, mint amire én válaszoltam. Hanyagul olvastam el a kommented.
Rendicsek.
Ha bárhol veszi ezt ki kell fizetni.
2016-ban egy 10 éves (2006-os gyártású), 150 lóerő teljesítményű, 1000 köbcenti hengerűrtartalmú motor átírási költsége 84.000,-Ft, új forgalmi engedély kiváltása 6.000,-Ft, eredetiségvizsga költsége 17.000,-Ft (összesen: 107.000,-Ft). S ugye minél fiatalabb, annál drágább.
Totalcar,rulettkerék,régi audi A6 dízel 880 euroért.Nem rossz de mire végeztek egy fiatalabb alsó középkategóriás gép itthoni árába fájt.
Ali,Oleg,TC miről nem értem
Kb jah annyira számoltam én is.
Költségek,K 60 rugó regadó,8000 körüli vizsga,tudja fene mennyiért hozod haza,de mondjuk egy 50-es.,1,6 körül van plussz a szokásos sarc,vagyonszerzési törzskönyv,forgalmi.
1,8 körül megvagy szervizekkel.
Jah azok TÖRÖKÖK.......NEM NÉMETEK!.......
A TC 880 euros ótója tisztességesen megcsinálva okosan olcsón válogatott alkatrészekből valami 1,2 millánál állt meg.Mire aszondták használható de nem szép és van amit csinálni kell rajta.
Én őt néztem ki!
Vélemény?
https://www.ebay-kleinanzeigen...
Svájc, Németország, behozzák a törött kocsit, van hogy a határnál megjavítják, szóval már szép állapotban jön, vagy itthon pakolják össze, de a nagyobb biznisz még,hogy itthon megcsinálják és visszaviszik, jó pénzért eladják... Főleg a totálkáros szarnál éri meg. Ez még a mai napig megy....