Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azok vannak neki!
jól néz ki olvass utána, hogy mik a gyengéi
Még szerencse,hogy nem belém, baszki
Németországban
Peti,szerelmes vagyok beléje!

http://www.kepesmotor.hu/bmw-s...
Ami nekünk odakint!
hol van az idekint?
BE ÍROD A KERESŐBE 2-3 CIKKET, TESZTET TALÁLSZ.
Ezért is kértelek titeket arra ha tudtok olyan könnyen tönkretehető, vagy típus hibát a motorról kérlek írjátok, egyébként otthon a 2008 körüli motorok 2 milióak idekint csak 1,4 átszámolva.
dzsááááááááá
Követhetőbb, de azt ne hidd hogy szak szervízbe olyan hűde odaértők szerelik a motorodat. Sőt,,, a legtöbb helyen csapágygolyót nem adnék a kezükbe mert azt is elbasszák!
nehogy azt hidd hogy külföldön mindenki vigyázz a motorra még annyira se tudsz utánajárni, mint itthon...
Ezért jó a szervízkönyves! :)
Sok az olyan ember aki csak megveszi a gépet, de költeni már restel rá mert "drága" ,ráadásul odakint olcsóbb a motor.
Miért?
Megmondom őszintén félek magyar országon motort venni....
Fz1Fazer,Bitang jo motor,kényelmes 2 személlyel is dobozolhato,fogyasztása több mint egy fz6 nak de simán megéri.olajbol motul 7100, at irják legtöbben nekem most 300v van benne(jo vele),ngk belevalo gyertya levegöszürö asszem hiflo,nem vészes a szervize.Én megjártam mert vázat kellett hegesztetnem de amugy nagyon szeretem.Jelenleg nincs a piacon ilyesmi árba ilyen fejidomos naked.
Szerintem mindegy mikor vesszük , a mai telek mellett ki lehet próbálni , mellesleg külföldről vinném haza szóval itt még olcsóbb is csak kommunikációs problémák miatt tudnom kell mire kell figyelnem.
Pipacsokat szedni nyarviz idejen.
és a kereső mező mire való
Csak fél oldalt kellett volna visszaolvasnod...
Helló mindenkinek, motor vásárlás előtt álok és pár tanácsra lenne szükségem.
Yamaha FZ1 FAZER típust néztem ki 2006-tól 2010-ig.
Hány km-ig nézelődjek, esetleg mik a gyenge pontjaik ezeknek a motoroknak?
Köszönöm a választ! Hátsó lengővillát most cseréltettem ki, mert bal hátúl a lánckerék és a lengővilla szár közé beszorulhatott valami, és el volt repedve... bár páran mondták statikailag nem befolyásolja a motor stabilitását, egyenes futását... de legyen már hibátlan a lengőkar is.
szia ha fejidomos verziód van akkor egyszerű a dolog felhúzod középállványra belekapaszkodsz a villába nem a végén hanem az első lábtartó mögé nyúlj be közvetlen és próbáld meg oldalirányba megmozgatni a villát ha mozog egy jellegzetes jobbra balra kotyogásra leszel figyelmes .. ha nem fejidomos ill nincs középállvány akkor ez kétemberes ... oldótámaszon felbillent első és a kontroll ugyan az ... főleg menet közben érzed igen és kanyarokban ha megvan a jelenség nekem kb 1.5mm volt benn amit balos kanyarban kigyorsításkor lehetett a legjobban érezni .... a chiptől ne félj ahogy leírtad egyenletesebb teljesítményleadás és kisebb fogyasztás ... én olajban 10w50 es fuhs ot használtam nekem az jött be bár ez mindenkinek saját száája íze ... gyertyából belement az iridium levegőszűrőből meg a K&N ...