Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nüvi 56LM-et használok. eBay-ről vettem kb. párszáz forintért kormányhoz való konzolt. Szivargújtó aljzat szintén onnan. A navi csak a gyári szivartöltőjével hajlandó tölteni, de valahogy mem szereti a rázkódást. Van egy eladó használt tanktáskám, Yamaha R6 felirattal, mágneses. Egyszer használtam (de használtan kaptam), akkor benne volt egy komplett hétvége cucca, nem volt vele gondom, tök stabil volt.
Igen, egyik a teteje, másik az alja.
Üdv!

Nem rég került hozzám egy 2004-es FZ6N. A közeljövőben szeretnék hozzá pár kiegészítőt venni. Mivel túrázás a cél, kelleni fog egy navigátor tartó. Ezzel kapcsolatban tudtok ajánlani valamilyen bevállt márkát,modellt? Egyébként Garmin Nüvim van. Aztán ehhez kellene szivargyújtó csatlakozó is. Ezügyben?
Valmint egy tanktáskára is beneveznék. Nézegettem a Givi táskáit, amik nem mágnesessek, hanem a tanksapkán keresztül fogatódnak fel. Ezzel kapcsolatban tapasztalat? Vagy megteszik a mágnesessek is? Nekem kicsit instabilnak hat, habár eddig soha nem használtam tanktáskát egyik motoromon sem, tehát a tapasztalatom 0.

Egyelőre ennyi, remélem hogy tudtok jó tippekkel szolgálni :)
Esetleg ha létezik valami tipushiba, vagy egyéb amire külön figyelmet kell szentelni, azt is szívessen olvasom.
Sziasztok valakinek van kipufogó takaro a matt szinü . nem az ami magát a döböt takarja hanem a másik .
fz6 2006 .
szia.mindegyik képen ugyanaz a kipuff van.?
Yamaha FZ6-ra (2004-től) sportosra átalakított gyári dob 45e Ft-ért eladó.
Kellően erős, Leo Vince szerű hang, budapesti forgalomba kiváló, gyári megjelenés (E-betű).
A motorom elkelt nélküle, garantáltan kellemes, használható hangja van.
Átvétel hétköznap Budapesten, hétvégén Pécsen lehetséges. Tel: 30/895-7364
Sziasztok.van valakinek eladó fzs 1000 exup servo motor?úgy nézki h az enyém megadta magát.
EBC HH szinterezett betéteket nagyon dicsérik.
Sziasztok!

Nemsokára elérem a 30ezer lm-et a motorban.
Milyen szerviz lenne javasolt ennél a mérföldkőnél?

Előre is köszönöm,
Sziasztok! Nemrég vettem egy Fz6n-t és az üzemanyag szintjelző szegmensei villognak csak a vonalkák villognak az F E jel nem. Érdeklődnék, mi lehet a probléma oka?
Előre is köszönöm a segítséget!
Sziasztok!
Sportos utcai motorozáshoz és túrázáshoz milyen fékbetéteket javasoltok az FZ6-hoz?
Előre is kössz
Sziasztok
Yamaha FZS 1000- hez keresek fej idomot vagy ami kompatibilis vele
Ha tud Valaki valamit kérlek ne tartsa magában
Köszi
én kötöttem be a leírás alapján
vagy jobb ha szerelő csinálja
te kötötted be?
nekem ilyen van tökéletesen működik
szia.mennyire megbizhato hogy eltalálja a fokozatokat?
Magasnyomású mosóval egyébként sem szabad motort mosni!
tud valaki választ adni arra hogy fz6n re hova lehet bekötni fokozat kijelzőt? van rajta szerviz csatlakozó?vagy valami váltókapcsolo.állitolag ezekbe a legegyszerübb bekötni.
Úgy legyen!
Szia! Nem értek egyáltalán a villamossághoz, de én tuti nem mondanám, hogy túl hideg blokk miatt villogott a műszerfalad. Nem lehet, hogy beázott valami csatlakozó, bemostál magasnyomással neki? Én mosás után tapasztaltam 6000+ km után, hogy indító kulcs elforgatása után tesztel a rendszer, és mintha az üzemanyagszivattyú nem állt volna meg, "relés" kattogás volt, majd megszűnt... ezt párszor eljátszotta..azóta csönd van. Lehet ebben az esetben is lehet arra hagyatkozni, HOGY AZ IDŐ MINDENT MEGOLD .
Helló!Akadt egy kis problémám Fz1 2007, tegnap mosás előtt megyek dinamikusan inditástól kb pár perc mulva a vizhőfok visszajelzőm felvillan(műszerfalon piros), ma már mosás után ugyen ez a szitu csak az olajhőfokjelzővel. Motor leállit, ujra indit és eltűnik.Lehet h tul hideg volt a blokk azért jelzett, vagy esetéeges csatlakozóval van valmi gond?Most értünk haza egy hosszab turáról kaptunk esőt rendesen de nem produkált ilyet soha.Víz, olaj szint rendbe van!
Szia! Írtam privát üzenetet