Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mind három kulccsal ez a helyzet.
Nem ismeri fel a kulcsot, Próbáltad a másik kulccsal? Sőt van egy mester kulcs is.
Sziasztok!
Vki tudja esetleg mi olyankor a teendő, ha az a jelenség, hogy gyújtás ráadásakor gyorsan villog az immobiliser piros ledje és nem engedi biinditani a motort?
Mi lehet a baj?
Yamaha Fz6S 2004-es.
Sziasztok! keresek 2006 utáni pucér fz1est vételre
Láttam a Leo-t is, de szerintem a Martin sokkal jobb vétel (ha jól látom már el is kelt)
Megnéztem a martin dobot :P de van most 1 leo is :) el megy az mz m akkor már veszem is :D csak legyen meg .
Köszi
Jónapot!
Kérdésem az lenne hogy mi a különbség a Dynojet powercomannder 3 és a Dynojet 5 között?
Sportdob ügyben, ezt láttad már? Ha szerencséd van nem kelt el 10 mp alatt.
https://auto.jofogas.hu/gyor_moson_sopron/Yamaha_fz6_Fazer_Martin_sportkipufogo_67897603.htm
Én a helyedben nem ragaszkodnék annyira a gyári kormányhoz. Itt a kényszerű lehetőség, hogy esetleg vásárolj egy ABM vagy LSL alu kormányt, vagy ha kevesebbet szánsz rá, akkor pl. egy Lucas-t. ABM-et német e-bay-en találsz inkább, LSL-t a hozzád nem is oly messzi Ausztriában pl a Louis-ban. Lucas meg több Magyar motoros boltban is kapható. Ha alu kormányt veszel, akkor ahhoz venni kell hozzá való kormányvégsúlyt is. Javasolom a végsúlyt attól a gyártótól venni akitől a kormányt, mert vannak eltérések belső átmérőben. Sokféle színben kaphatók a kormányok és a hozzájuk való végsúlyok, sőt ugyanolyan alu fék és kuplungkarok is. A régi fazerek kormánya nekünk anno nem jött be, ezért pl. tesómé is most egy kissé szélesebb Lucas. Az fz6-é nem tudom mennyire eltalált gyárilag.
Én is motul 10wt vettem most hozza. Mert ugye minden gumi cserenel megérdemel egy gyors telo olaj cserét is ha már kint van a kerék.
Hát azt tudtam hogy a gyári szervizt meg kell fizetni de még így sem lett annyi amennyire számítottam mert már kértem rá pár hónapja árajánlatot és akkor 20ropival többet számoltam!
Remélem végigmentek a listán de hát ugye nem voltam ott. Körülnézek majd hátha találok a környékben jó szerelőt de eddig nem jött össze és azért lyukadtam ki náluk!
Szia!
Meg van még a kar?
Sziasztok! Ügyes voltam, betakaróztam a géppel. FZ6N, 2005-ös. Nézegetem a netet, de nem találok arra vonatkozó adatot, hogy milyen kormányt rendeljek hozzá. tud valaki segíteni esetleg egy linkkel vagy méretekkel?? Esetleg, ha van valakinek eladó az sem lenne rossz... bár tudom, hogy ritka mint a fehér zorró....
Köszi szépen!
Szia!
Én ilyet tettem bele a szezon elején
https://www.motul.com/hu/hu/pr...
Ez fasza,bizz benne hogy meg is csinálták!Gyomor forgató
Minden yamaha kuplungja hangos!
És még anyi hogy az első teloba ki milyen olajat szokot tenni ?
Sziasztok sport dobot keresek fz6n 2006 ra .
Illetve mitől lehet hogy zug 1 kicsit a kuplung alig halható . behuzom el halgat .
Keress rá, Ricsi bontó.
Mi kellene hozzá?
Sziasztok tudtok segiteni olyanban hogy honnan lehetne fz1 s hez alkatrészeket szerezni?
Sziasztok,

Eladóvá vált egy teljesen új gyári Yamaha túraplexi FZ1s-hez, valamint egy GIVI túraplexi is (sajnos baleset miatt)
Érdeklődni: gabesz87@citromail.hu
Sziasztok!
Van valakinek eladó gyári plexije vagy doboztartója egy 2007es FZ6S-hez?