Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerezz egy ikarus 200-ast.
Szerinted a 09 jobb lessz?
Amúgy én speciel nem ülök,inkább a comb két oldalával tudok gondban lenni.
Meg mocorgok.
Amúgy meg 200-250 és kutat keresek.
azt is szoktunk! Albánia óta egyre gyakrabban,9 nap betett
Ne ülj,állj.
Jó volt! megint fájósra ültük a fenekünket
Hétvégén mondtam is az asszonynak. Nííízd ezek má megint kint karikáznak valami fantasztikus helyen!
Nekem 2007 es van, sehol nem érzem h torpanna Mivv cső van rajta, hang brutál még tompitóval is!Gyári csővel se volt torpanás de abba volt exup.Teljesen használható minden fordulaton egyenletesen tol sehol nincsen kiugrás szerű megindulása, számomra teljesen lineáris a teljesítményleadása.Hibákról nem sokról tudok, generátor forgó része ami nagyobb költség, meg a vázra kell odafigyelni sajnos volt szerencsém hozzá.Jobban szereti a hasát mint az fz6 de cserébe jobban is megy.120 km/h ig kijön a fogyasztás 6l környékén nagyobb tempónál több,átlagba nekem 6,7 et eszik.3 dobozzal utassal nagyon jó, egyenes háttal ülsz rajta.Számomra tökéletes.Egyedül talán az ABS hiányzik belőle.
Meg nem.
De ami késik az lassan jön.
Turisták közé felesleges menni.
ilyen ez Volt idén Horvátország?
Rossfeld király,ha nem mész el a kijáratot hanem az utolsó kanyarnál visszafordult mehetsz meg egy kört.
hétvégi kirándulás:: Bajor Alpok,Rossfeld strasse,Sasfészek kerülés,Mariazell, Kalte kuchl, Erzberg,Gesause nemzetipark, Leopoldsteinersee
Exup szelepet ,hogy lehet beállítani? Takarítás után!
Hello miskolcon meny be a shox ba ott hátha tud valakit . aki tud segiteni :) énis majd most akarok szerelőt keriteni de debrecenbe van olyan akit ajánlanak . én szerencsére csak a kötelezőt akarom le tudni Szelepekre rá nézni . 40 000 nél .
Köszi. Azt irja, hogy az inditásgátló áramköre hibás valószinüleg és keresek fel egy márkaszervízt. Remek. Mivel nem indul be. Vki nem tud vmi hozzáértőt Miskolcon vagy a környékén?
Sziasztok!
FZ1-nél tényleg van egy teljesítmény lyuk ahol megtorpan, vagy ez annyit jelent hogy 4000 alatt nem érdemes használni?
Olvastam olyant, hogy a szívó szelepek meglágyulnak, ez tényleg típushiba?
Esetleg milyen hibákra kell figyelni motor nézésnél?
Fogyasztás, hogy alakul túrás használatnál? Túrázásra mennyire használható? Sokallom a 150LE-t.
Köszönöm!
http://fz6.uw.hu/service/Yamah...
Valahol irja hogy mi a teendő. már el felejtetem de tán benne van .
Sziasztok. 1000es fazer kerekcsapagy mereteit letudna nekem irni valaki? Elso meg hatsonak is kellene.
Köszönöm
nem
Köszi. Este megnézem,ha hazaértem.
Sziasztok! Vaákum szinkronizálásnál le kell húzni az fz6-os tps szenzor csatiját?!
Hello! Nekem is ez a jelenség volt pár éve ugyan ennél az évjáratnál. Az immobiliser vezeték volt megtörve a kivezetésnél.
FZ6 és Fazer-hez gyáriból átalakított sportdob kellemes hanggal eladó.
Gyári kinézet, E betű benne, hangja hasonló a Leóhoz.
Budapesten átvehető, 45e Ft, 30/895-7364..
Nem akarok okoskodni de lehet, hogy gyenge az akksid,nekem a régi Fiat Punto-m produkált ilyet feltöltöttem az akksit és beindult.