Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Állandóan felette van a lábam én ugy állitottam be így bármikor rá tudok taposni, 99% ba azt is használom valahogy bennem maradt ez a dolog, kanyarba csak azt, illetve normális fékezésél meg először a hátsót majd az elsőt.
Szervusz! Hát, nekem már néhány éve nincs meg a Fazerem, de nagyon sokat foglalkoztam annó a hátsó futóművel. A széria kutyacsont úgy emlékszem, 140 mm hosszú lyukközéptől lyukközépig. Azért esetleg várd meg, amíg valaki leméri neked.
Kanyargós úton tartom felette, pályán meg hosszú egyenesben nem.(Tény, a sport tönkrevágta a bokám.)
Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Egy 2000-es évjáratú Fazer 600 tulajdonosa lett a barátom, és Wilbers ültető szett van alatta. Nem tudja valaki megmondani a széria kutyacsont hosszát? Nagy segítség lenne...köszi előre is!
Szia! Én is gyakran használom a hátsó féket. Én nem tartom rajta a lábamat, csak akkor, ha használom. Nekem ez vált be, jól írányítható a motor, és kényelmes.
Sziasztok. Privát üzenetbe Yamaha FZ6 2005-ös injektoros motor szinkron beállítását lépésről lépésre le tudná írni valaki? Előre is köszi a segítséget. :-)
Szia! Én Castrol fagyállót tennék bele, de rád bízom.
Kööszönöm.
Az ülés alatt ott ahol a kipufogó jön fell az üléshez ott lesz.
Kb 2l a Liqui moly katalógus szerint.
Lecserélném télre a hűtővizet, biztos ami tuti. FZ6S
Két kérdés: van, és ha van hol van a kiegyenlítő tartály?
Kb. mennyi hűtőfolyadék kell a mociba?
Sziasztok!
Fzs1000 használt oldaldoboz tartót szeretnék venni. Ha valaki tud eladót vagy esetleg gyártana ilyet, jelezze!
Ha dobozzal együtt adna el valaki, az is érdekelhet.
Köszönöm.
Esetleg kiégett a visszajelző LED-je? Második hozzászólásodra a kábelekkel kapcsolatos a tippem.
Sziasztok!Nekem van egy Yamaha fz6 n típusú motorom és indexelésnél nem világít a zöld visszajelző lámpa a műszerfalon:(Esetleg valami ötlet hogy mi lehet a baj?
Sziasztok!Olyan problémám lenne hogy nekem van 1 2005-ös Yamaha fz6-n típusú motorom és az indexjelő lámpa a műszerfalon (zöld lámpa )nem villog amikor kiteszem az indxet .Esetleg valami ötlet hogy mi lehet a baj?
Kép lemeradt
Sziasztok!
FZS 600-hoz maradt egy túraplexim, elrepedt de meg van ragasztva, ha valaki gondolkoik túraplexibe, hogy érdemes-e beruházni ezzel ki tudja próbálni,
vagy ha együtt tud élni a repedéssel akkor végülis használható. Postázni nem tudom de ha van pécsi akit érdekel vagy elmotorozik érte ingyen elvihető.
Ezt szerintem így jó beállítani.
Nekem többségében felette van a lábam, így azonnal rá tudok lépni, de csak ha már nagyon muszáj.
Inkább első fék+motorfék.
Úgy érzem, ez egyéni preferancia kérdése, de nekem mind a fékpedál, mind a váltókar inkább alacsonyabban, mint magasabban van.
Tanácsoljatok.
Szoktam használni a hátsó féket. Elég gyakran. Az a nyűgöm, hogy kétféle módon tudom beállítani a ricnivel.
Ha feljebb van, akkor városban, vagy kanyargós részen, ha felette akarom tartani a lábam, vagy legalábbis nem alatta, egy idő után fáj a bokám.
Ha lejjebb van, akkor meg úgy érzem, nem tudnám elég határozottan nyomni, mert hosszú az út.

Ti hogy csináljátok?
Van itt olyan FZ1 tulaj, aki megunta a Mivv Suono-ját és kipróbálna egy Akrapovic Hexagonalt?
Sziasztok!

FZ6\FZ6S-re való gyári, kapaszkodóra szerelhető doboztartó és a hozzá tartozó 46 literes két sisakos Yamaha doboz eladó.
Újszerű állapotban.
Árban 40.000 Ft-ra gondoltam a kettőért.

Üdv
Gyártasd le itt, korrekt árak és gyorsak.
http://www.ktt.hu/?gclid=CjwKC...
Sziasztok

szeretnék segítséget kérni, van egy Fzs600 (1999) amiben tönkrement az önindító, sikerült megcsinálni, de a teljes sikerhez szükségem lenne egy szimeringre amit nem tudok sehol se besezrezni. (skf-germalex-egyéb csapágyboltok)
A szimering mérete 13,5*24*6.

A segítségeket előre is köszönöm.

üdv Norbert
Sziasztok! Eladó Givi túraplexi Yamaha FZS 1000 motorra. Ára: 9000 ft.
Sziasztok a laser kipufogorol kinek mi a véleménye ? a 4 dobosrol lenne szó . hátha volt már valakinek .