Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kormánycsapágyat hogyn tudom elenörizni?
Hátsó lánckerék oldalára rakj egy vonalzó és néz meg mennyire fut párhuzamosan a lánccal. Amugy nekem is az egyik széle fényesebb volt, nem mondom már meg melyik,,, denem morgot,

Illetve azt nézd meg nem e túl feszes, nah attól tud morogni. Gyárilag elég nagy lógásnak kell lennie a láncnak. Ha ráülök, még terhelve is megnézem a feszességet, mert minimálisat változik. És ha terhelve is mozog, akkor jo számomra....
Srácok, valaki tudna tanácsot adni mi lehet a probléma? Lánccsere és lánckerék csere után azt vettem észre, hogy 80 tempó felett szokatlan morgó hangot lehetett hallani az első fogaskeréktől. megnéztem és azt vettem észre, hogy az első fogaskerék külső széle kifényesedet, valamiért a lánc dörzsöli. A kerékösszetartás megnéztem az rendben van. Az előző szettel ezt nem csinálta. Ötletetek van mi lehet a probléma?
KB nagyon.
Helló Urak!
FZ6-S 2005-ös váltótengely törés komoly dolog? Mennyire kell megbontani a cseréhez?
köszönöm!
Sziasztok! Fzs 600 (99-es) túra plexit szeretnèk vásárolni. Tudnátok ebben segíteni?
Szia!
Az nincs.
Sziasztok. Valaki tud egy jó éttermet ajánlani Nagyszebenen? Holnap indulunk s tervezgetem az étkezést....
Esetleg van hangfelvétel róla?
Igen, az volt rajta eddig.
Van újszerű eladó utaskapaszkodóm.
Van-e valakinek eladó FZS1000-re utaskapaszkodója? Ha valaki úgyis dobozzal használja, talán már nélkülözhető...
Hali. A Givi platnija felmegy erre a tartóra?
Sziasztok !
Van valaki Vas megyeből ( Celldömölk környékén ) a csoportban akinek FZ6 S2-je van ?
Van egy garanciális 2 hónapos, a képen látható aksim, 10e. Ft. eladó . Zselés , feltöltve ! Azért adom el mert most 2 db ilyenem van ( a másik a motorban ) FZ6 S2
A kipu racetrack only, a hátsó lábtartó helyére megy fel!
Sziasztok!

Eladó egy jó állapotú, topcase tartó rács, FZS1000-re.
Ár: 11 000 Ft.

Valamint egy eredeti, 0 kilometres, Remus Grand Prix karbon dob, FZS1000-hez magasított összekötővel.
Ár: 45 000 Ft.
Helló
Valaki találkozott már olyan problémával h tegnap autópályàn igen jól meg hajtottam az fz6-ot pár km-en keresztül és elkezdett világítani az olajnyomás làmpa... pályán rögtön nem tudtam kiállni így még pár màsodpercet haladtam ahogy csökkent a fordulatszám elaludt a hibalámpa. Kiáltam vártam pár percet utána csekkoltam az olaj szintet az normális van benne olaj. Visszaindítottam és folytattam az utam normál tempóba néha meghuzattam hibàt nem produkàlt. Valakinek valami ötlet hozzászólás kell -e aggódnom?
A motor 2005-ös magyar 42e km-et futott.
Szia!
Nekem egyszer volt ilyen problémám és a gumi volt a hiba oka.
Ha mindent ellenőriztél, akkor ezt se hagyd ki szerintem!
Remélem hamar megoldódik.
Ha fékkel lassítasz, akkor valószínű, féktárcsákkal lehet probléma.
Szia Péter,
Bizony, beneveztem a nagyra.. hűen a nicknevemhez.
tán újra fazert vettel?:D
Keréksúlyozási probléma vagy kormány csapágy. Szerintem..