Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudom, mióta hirdetheted, de gondolom nem sokkal azután tetted fel, hogy itt írogattunk. Szuperül elment! :)
Csáó. :)
Sziasztok!
Ma eladtam a motoromat így elköszönök tőletek.
Annyit mondanék azoknak akik Fz6 vásárlásán gondolkodnak h nyugodtan vegyék meg. Végtelenül megbízható jóindulatú motor.
Üdv!
Fazer1000 oldalidom komplett felfogatásokkal eladó. Ár 45000Ft. Érdeklődni a +36306556879 telefonszámon. Helyileg Pécs és környéke.
Fzs1000 fejidom ára???
Fzs1000-re való Renntec bukócső keresi új gazdáját!
Frissen szinterezve, a felszereléshez szükséges plussz csavarokkal! 1-2hétig még a motoron is megnézhető, utána már csak kézben!
Budapesten van de postázom is!
45.000Ft
A motort? Még nem. Nem nagyon kelnek mostanában, figyelem két-háromnaponta. Egyre csak többet hirdetnek meg. Szerintem tavasz lesz belőle.
Eladtad.?
Szerintem technikailag nem sokkal magasabb, de érzésre viszont annál többet ad. Viszonyítási alap az én 180 körüli centim.
Helló! A túra plexi mennyivel magasabb mint a gyári?
Sziasztok!

Továbbra is van pár eladó FZ1 vagy modellfüggetlen alkatrészem. :)
- Givi XS313 üléstáska,
- fekete CNC alu markolat,
- üléspúp,
- gyári túraplexi,
- LED rendszámvilágítás,
- kipufogótartó,
- Akrapovic Hexa
- Givi doboz és karok,
- Givi táska és távtartó,
- bukógomba
A válasz elég egyszerű, nincs motorom! Igazából sportmotort akartam venni de amilyen buzi drágák a használtak is na meg újakról nem beszélve így úgy döntöttem szeretnék végre egy új motort venni. Mindig is álmom volt egy új motor átvétele Csak ugye vannak igényeim is hogy mit szeretnék aminek kevés motor felel ugye meg. Vagyis megfelel sok csak valahogy 6 milliókat már fájna kiadni csak motorra. Olyat néztem amivel azért lehet némileg pályázgatni, kicsit kényelmesebb lesz utcán, és van némi szélvédelme is. És persze ne legyen túlzóan drága. Így nézve egy típust találtam most a kínálatban ami a Suzuki GSX S 1000 F. Természetesen tavasszal ki szeretném próbálni valahol mert új motort se rendelnék meg próba nélkül mert mi van ha nem tetszik menet közbe Úgyhogy ez a helyzet, aztán meglássuk tavasszal mi lesz
Tőled Gyuresz.
Soha nem lehet tudni lányos zavarába kitől kérdez
Hozzád. Tőlem már kérdezett.

Kary: Neked meg írtam privátot pár napja.
Ez a kérdés kihez jött ?
Mivel nyomod most báttya?
Uil 117 frszú FZ6 ot ismeri valaki?
Sziasztok. Bács kiskun megye környékén keresek szerelöt aki érti az fz1 et frankon. Tudtok valakit ajánlani?
Hát szerencsére én nem ezekhez tartozom 30 km-re el se indítom a motort minek felesleges. Én reggel megyek estefele meg jövök én ezt szeretem. és hogy 300 vagy 600 km megy bele változó De mindenképp hosszabb utakat szeretem 1-2 órát nem szeretek motorozni az túl kevés, de kinek mi ugyebár Mondjuk most könnyebben vagyok mert nincs motorom, de tavaszra talán lesz egy
Sportmotoros ismerőseim 99%-ából kiindulva, nektek nem nagy teher átmenni egyik városból a másikba, 30 km-en át 260-nal, aztán megenni egy fagyit és hazamenni. Persze tudom, "mindenki" abban az 1%-ban van, aki nem ilyen. Aztán próbálnak képeket küldeni, hogy itt meg ott voltak, de teszik fel a 10 éves gépeket hirdetni 20 ezer kilométerrel.
Hát akkor neked nem való motor Keress valami másfajta hobbit
Már 100 km után is hasogat a fenekem...
Ennyire elfáradtál hogy pihenő kell, nemhiába öregszik az ember nincs mit tenni De szerintem egy Gold wing kéne neked
Plusz, ha így halad az áruk, egyre csak drágább lesz.