Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Erről eszembe jut az a nepper kérdés hogy mennyi Km a kívánság?
Megoldjuk.
Mindjárt 55e van az enyémbe félek is h rajtam marad... én is most (kedden) jöttem haza Erdélyből 4 nap 1500km. Idén már a 2. Erdélyi túra volt de még egyszer tervbe van idén.
Nemrégen értem haza Erdélyi túráról, 6 napot voltam oda, de csak 4-en motoroztunk, 1760 km lett a vége. Nagyon szomorú lennék, ha a szezonban már csak 500 km-t vezethetnék még, hogy kielégítsem a kilométerfétises vevőket, ha eladásra kerül a motor. De lehet jövőre nem is motorozok, hogy két év múlva beleférjen egy 2500 km-es olasz túra. Én alapvetően azt gondolom, hogy nincs baj azzal, ha valaki kevés kilométerrel keres motort. Azzal van baj, hogy ezen vevők köré lila ködöt lehet varázsolni külföldi alacsony kilométeres motorral (amiket itthon hirdetnek; mert ha saját magadnak hozod be, az megint más), amik olcsóbbak, mint azok, amikkel 50-et mentek. Ha tisztességes lenne a piac és az alakulna ki, hogy egy átlag 35 ezer kilométeres motor 1M (példa!), 20 ezer kilométeres 1.2M, 50 ezer kilométeres pedig 800e, azt mondom oké. De már kapsz 15 ezer kilométereset 800e-ért és azt érzed, hogy a tied több kilométerrel eladhatatlan, mert 600-ért csak nem akarod meghirdetni.
Még mindjárt kiderül,hogy jobb a 70.000km motor mint a valóban 25.000km!
Ámen ! Kötelező olvasmány !
https://totalbike.hu/technika/nepperuzo/2018/06/06/mennyitol_sok_egy_motor_futasteljesitmenye/
Sziasztok!..FZ1n keresek megvételre 2008-tól,max 25.000km-el!!!.
Sziasztok!

FZ1 csőkormányt keresnék, nincs valakinek esetleg?
Ez igy rendben is van, csak en a sor3 765 ös jarganyt kedvelem, a tobbi olyan mint a zsiráf, szep, jo de otthonra nemkéne.
Így közelebb van a mocidhoz, mint egy fehérnemű. :-)
Szép, de 4 kerekű.
Ezt neked:
Akkor nem vagyok egyedül a pálya kerülésével. :-)
Nekem bejott.
Autópalya kizárt. Cssk duzzogva elethala miatt.
Mennyire alkalmas a túrázásra a gépezet?
Túraplexi eladó FZ6S-re. Ára: 15000FT Kb 12 centivel magasabb a gyárinál.

Érdeklődni privátban lehet.
Szélességet értve. Gondolom nem minden villa egyforma. Nem tom, sose mértem. .-)
Ebay,hogy értve állítható?
@Zoli32.01 ez a hátsó emelő honnan van? És állítható?
Fékbetétből milyet érdemes venni Fz6ba? Ebc,brembo? Tapasztalatok esetleg?
Jelcsa
+36703179083
Szia! Tudnál kerlek segíteni, hogy pontosan hol lehet elerni azt az embert a lőtér mellett, és ki is ő? Valaha megvolt, de elvesztettem az elérhetőséget... :(
Semmi gond nincs az Autosol pasztával csak izomból kell használni