Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mivel szokás ragasztani? Csak a mágnesekre rákenős ragasztó vagy le is kell műteni a mágneseket?
Igen, előfordul EU modelleknél is. Kizárólag az utolsó évben kiadott modellen volt más a technológia. BP-i török srácnak ment tönkre a blokkja, 3 hónap alatt szerezte be az új alkatrészeket, kész lett minden, 1 hónappal később valami agyhalott kiment elé itthon és totálkáros lett. Mekkora pech bakker...
Van, aki ragasztotta, de állítólag veszíthet a teljesítményéből a tekercs. Az biztos, hogy többen mondták, írták, hogy a régi hibátlan alkatrészt 3 nap alatt elviszik eBay-ről EU-n belül is meglepően jó áron, ennyivel lehet csökkenteni a költségeket.

Utolsó árcsökkenés után eladó még:
Givi T449 oldaltáska (15.000)
Givi tartókonzol táskákhoz (5.000)
Lábtartó-helyettesítő, kipufogótartó (5.000)
Fekete CNC markolat (3.000)
2 és 3 LED-es rendszámvilágítás (párban 2500 és 3000)

Képeket PÜ-ben tudok küldeni.
Szét szeded meg ragasztod és ennyi.. minek annyi pénzt elkölteni feleslegesen... és persze tok mindegy honnan való a motor, ha sza4 anyaggal ragasztanak..
A szuszka sv nél ugyanez a gond... ragasztó..
Sziasztok!

2006 utáni FZ1 vásárlasa előtt vagyok. Külföldi csoportokba/fórumokon olvastam a generátor forgórész hibájáról, hogy a mágneseket elengedi a ragasztás és leszakadnak ezzel nem kis károkat okozva a motorba. Ezt javarészt csak Amerikai oldalakon láttam, fixen európai forrást erről nem olvastam. A kérdésem pedig az lenne, hogy ez a hiba fennáll a hazai/európai gépeknél is? (Legrosszabb esetbe 120-130e ft-ból megvan az új forgórész ami már a javított változat, de ha nem muszáj akkor potyára nem venném meg. )
és van egy ilyen is
Sziasztok!

Esetleg valakinek?Olcsón.Érdekel írj,hívj megegyezünk.

06705299141 vagy czako20@freemail.hu
erre van valakinek pár szava?
ah,tenyleg,bocs,nekem nem ezt az utolso lapot jelenitette meg..mobilon nézetm..:(
Úgy néz ki, hogy el is kelt. Megkerestem egy korábbi érdeklődőt és megegyeztünk.
Előtted egy hozzászólással irták.
srácok!! az fz1 meg az fz8 kipufogója egyforma kompatibilisek egymással?
Eskü, Akrapovicomra FZ1-esek kivételével egy csomóan írtak már, de sajnos nem kompatibilis más modellel.
104.900,-ról kezdtem (eBay-en még mindig 114e a legolcsóbb, a második pedig 130e), de végső árként 84.000-ért odaadnám.
Elkelt a motorom, így igyekszem kiárulni mindent. Nagyon spontán volt. Srác tavasszal akart motort venni, de nagyon megtetszett neki az enyém és innen már nem távoztak üres kézzel.

https://drive.google.com/open?...
igy már oké,köszi
nem nyilik meg semmi...
van hozzá egy linked esetleg?
Szia,
44e db killerrel
Budapest 23ker.
sziasztok! nemrég lettem egy 2012évjáratú fz8s abs tulaja! 26.000km, sérült volt,javitották,de van még mit csinálni rajta,hogy olyan legyen amit én akarok!
esetleg van e itt olyan tag,akinek ugyanilyen gépe van? érdekelne egy két dologtapasztalat! köszi.
illetve szeretnék cseréltetni az első villapárban olajat, tudnátok segiteni,h milyan alkatrészeket rendeljek meg hozzá?!
meg láncot is szeretnék cserélni!

köszönöm!!!
ára? helyileg merre van? köszi
Martin...
Nem kell..
Vidd...
FZ6 kapaszkodó eladó.Tervezett festes miatt alapozva,festés elmaradt.Ár 25e.
Tel 70-3179083
Sziasztok.
Fazer 1000-ről újszerű Martin dob eladó. Hang tompítóval, összekötő csővel. E-jeles. Ára 45000Ft.
Szia! Az fz6 s-hez a lámpatest és a fejidomtartó konzol megvan még? Ha igen, akkor van valamilyen sérülésük? És a kettőt mennyiért adnád? Esetleg még az első lámpákhoz tartozó kábelköteg érdekelne ha van!
10 nap alatt ment el jó áron úgyhogy elégedett vagyok!