Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A Bkingek mire odajutsz veteránok lesznek,a többit meg villany hajcsa.
Szia,

Pár év pihenőt hagyok, utána sornégyes, vagy vénégyes túraenduró, esetleg Bking. :)
hali, mi lesz helyette?
Lemaradt:
FZ6 és FZS 600/1000 alkatrészek eladók.
Keveset futott S2,valamint Fazer600/1000 cuccok.Nem csak ami a képeken,kérdezz!
Tel 70-3179083.
Sziasztok! Hoztam pár finomságot. :) Feltöltöttem minden eladó FZ1 (S) terméket Google Drive-ba sok képpel és leírással, melyekben termékjellemzők, állapotinformációk és árak is szerepelnek. Következő időszakban kérlek itt PÜ-ben, de inkább emailben keressetek, ott tudok írni telefonszámot is. Egyelőre semmi nem akciós, a végső árak közel vannak a kikiáltási árhoz, néhány esetben teljesen fixek. Próbáltam mindenre kitérni, hogy ne teljen a válaszaimra várakozással az időtök. Ha nagyon nincs kereslet, 2020-hoz közeledve igazítok az árakon. A következő egy-két napban még nem töltök fel semmit Jófogásra vagy Marketplace-re, tiétek az elsőbbség.

--> suhajda.zsoltee@gmail.com
--> https://drive.google.com/drive...
Szia. Ha ezt nekem írtad, már szereztem egyet, de nagyon szépen köszönöm a segítséget.
Tekerjétek vissza ti is.
Én is félek h nehezen fog elkeni a vas. Most van benne 54e km olyan 60-62 körül fogom meghirdetni. Nézegetem h szinte az összes fz6-ban 23-50e km van így az enyém hátrányos helyzetben lesz.
Közben megtaláltam minden problémára a megoldást. :)

76.000 km van benne, viszont teljesen költségmentes, frissen szelepházagolva, új vezérműlánccal, szinkronok megcsinálva. Új telóolaj, szimmeringek, friss MotoCool hűtőfolyadék stb. De nem bízok benne, hogy az első héten el fog kelni. :)
Sziasztok!

Lenne egy problémám a FZ6n motorommal, amikor benyomom a vészvillogót akkor csak egyet villan és utána semmi villogást nem produkál. Ha kinyomom a vészvillogót utána kell nyomnom az indexkapcsolón egy középső állást, hogy utána tudjam használni a jobb/bal indexet. Az index jól müködik. Kis segítség kellene, hogy hol is keressem a hibát, ha valaki találkozott hasonlóval és tud segíteni azt megköszönném!
nekem van ha kell hivj fől 06704275150
Mennyi az az átlagtól több kilométer?
Sziasztok!

Meghirdetés előtt leveszek a motorról pár extrát, amiből még lehet pénzt csinálni. Tekintve, hogy az átlagnál több a km benne, szerintem az olcsóbb ár motiválóbb lesz, mint a sok extra. Így került le róla az Akra dob is, ami helyett visszatettem a gyárit. Vettem hozzá új tömítést (elég speciális, ha láttátok már), viszont a kis lyukakon fúj ki mellette a levegő. Jobban nem lehet rátolni a végdobot a leömlőre, mert aztán a fenti csavar nem lesz lyukon. Szembesült már valaki ilyennel? A tömítést megpróbálhatom kicsit mélyebben nyomni a torkán, de elég érzékeny a deformálásra, nem akartam erőltetni.
Másik macerás rész az Exup kábelezése. Visszatettem mindent, viszont az agyam le volt zsibbadva és nem tudtam eldönteni, hogy melyik kábel melyik fenti csatlakozásba kell vezessen. Teszek fel képet, számokkal és betűkkel jelöltem. Ha meg tudnátok mondani a jó kombinációt, nagyon boldog lennék! :)
Volt egy kis horzsolás a peremén, ami most megrepedt. De már le is cseréltem. Nem tudom a horzsolást hogy sikerült összeszednem pontosan... A lényeg, hogy túl vagyunk rajta.
Eleg vegyesek az arak. Enyemben meg nem tudom, hany kilometer legyen... Lehet nem irnam a hirdetesbe, hanem megvarom, mig felhiv egy komolyabb vevo es akkor annyi lesz benne, amennyivel meg szivesen megveszi.
Neked van igazad, valamiert atugorhatott a szemem felette.
Én többet találtam de lehet nem ugyanazt néztük
Hali! En neztem rossz helyen, vagy tenyleg csak 3 darab elado idomos FZ1 van HaHu-n?
Barátaim, elveszítettem a kiegyenlítőtartály sapkáját. Fazerre való, belső átmérője 30 mm. Ha valaki tudna segíteni, ne tartsa magában. Köszönöm!
Hátsó felnit?
Na azzal mi történt, amikor a motorod fitt állapotban van?
Sziasztok! Ismeritek ezt a motort:
https://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/fz6-s_fazer/yamaha_fz6-s_fazer_magyar_motor-14624959
?
Van egy eladó BMW F650-em és az eladót érdekelné csere, lekérdeztem a motort, egy 2007-es képen nincs rajta a fejidom, körlámpája van, aztán megint van fejidom, más sérülés nem látszik képeken. Egyéb releváns infóm nincs a motorról, hátha ti ismeritek már, vagy esetleg valaki megnézte személyesen.
Köszi az infót.

Ebben az esetben viszont keresnék 1000-eshez hátsó felnit. Ha valakinek van esetleg egy felesleges, ne tartsa magában.
Sziasztok srácok! Családalapítás miatt sajnos eladóvá vált a paripám. Ha érdekel valakit közületek, vagy esetleg valamelyik ismerősötöket, megköszönöm ha elolvassátok a hirdetést: https://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/fz6-n/yamaha_fz6-n-14776132
Széles utat, gumifákat! :)
06305154443