Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! 2002-es fazer 1000 - hez keresnék valamivel komfortosabb ülést. A motor kék színű. Ha valakinek van eladó, vagy ötlete keressen bátran! Köszönöm!
Update: Sokadik inditás-leállítás és rövid menet 1-be, 2-be az utcában után egyszer csak kialudt. Vakszeg leragadt az érzékelő, nem hinném, hogy ilyen lassan indul be a keringés. Eddig ezt nem produkálta soha.
Sziasztok!
Yamaha R6 2004 motoron elromlott a select gomb és a napi km álláson ragadt, tud valaki olyan megoldást, amivel meg lehet kerülni ezt a gombot. Szédszedtem, de a nyák lapon lévő kapcsolót kell cserélni, esetleg tudtok olyan szakit aki ki tudja cserélni?

Köszi
Péter
Helló, FZ6 (2005) olajcsere után világít az olajnyomás lámpa. 10W-40 ment bele mint mindig, mennyiség ok. járt már így valaki?
Sziasztok!
Eladóvá vált a motorom. Hátha érdekel valakit
https://www.kepesmotor.hu/yama...
Üdv.
A motor elkelt!
Üdv.Eladó a motorom.2004-es 98 le.költségmentes,kitünő állapotban.900e.ft
Adok hozzá hátsó emelőt,uj tanktáskát,uj keményfedeles course hátizsákot,gyári kipufogót
A motor Szegeden van
30 533-8573
Szia! Ugyanez a problémám mi lett a megoldás? Amit eddig csináltam aksi saru le és vissza, tankra rákötött csatlakozó le és vissza miután kontakt sprayvel befújtam. Előre is köszi!
Mondták már páran csak nem érem el. mennyiért csinál egy fz6-n ülést?
Csak ajánlani tudom.
A környezetembe mindenkinek ő csinálta.
Makulátlan minőség, megfizethető ár.
http://www.bergermotor.hu/

Én Őt ajánlom! Zsolti a mester. Nagyon jó minőségű és tartós üléseket gyárt. Jóval olcsóbban mint a tommot.
Szia! Ezt hol csináltattad? Zselés?
Fzs1000-en használt gyönyörű REMUS dobom eladó lett.
Bp-n van, de postázom is.
55e.
sziasztok,
hidegen ahogy elindítom a motort hallom már a lánc hangját. tervbe van egy lánc csere. ilyenkor feszítőt is cserélni kell igaz? ezt viszont nem sok helyen találok. oem partsson csak. amit rühellek mert ökör áron van a legtöbb dolog. nyilván szervízbe akarom csináltatni nem otthon kókányolni. valaki túl van már ezen a procedúrán? egy 2007-es Fz1 N-em van.
Köszönöm! Tegnap lebeszéltem és ma megyek a bontóba és ha nem lesz jó áron akkor következik ez az opció!
Ezt kell kicserélned nem az egész szivattyút. https://motoralkatresz.eu/termekek/Tourmax/050_601_uzemanyag_szivattyu_kapcsolo/
Na tényleg a szivattyú a baja! Áramot kap és valószínűleg az ázott be! Kifújattam elég poros volt de azért meg nem javult de legalább normálisan beindult a motor és menni is tud! Meg tényleg kiderült hogy hol a gubanc! Már beszerzés alatt van a másik szivattyú! Az egészben még az a jó hogy a hibát keresve észrevettem hogy az exup szelepnél az egyik bowden elszakadt és azt is meg tudtam csinálni! Mégegyszer köszönöm a segítséget!
Köszönöm amint hazaérek nekiállok! Írok majd mire jutottam!
Az üa pumpa (ami kattog) jobb oldalon a fekete müa idom alatt van.Mérd ki kap e áramot ha igen 1 csavar tartja a kupakjá,leveszed alatta a relé érintkezőit ellenőrizd.
Ja lemaradt! 2004-es FZS 1000
Üdv! Ritkán járok erre mert szerencsére nem nagyon szokott lenni problémám de most elintéztem a gépet! Röviden: lemostam utána kicsit járattam és ment pihenni a garázsban! Egy hét múlva nehezen indúlt és nem is ment a jobb oldalon 2henger! Gyertyacsere egyből! Biztosítékok jók! Átmozgattam mindent de semmi! Nagyon nehezen indúl de beindúl , az összes leömlő meleg most ! Ahogy gázt adok neki egyből leáll! Egy dolgot észrevettem viszont hogy amíg jó volt addig hidegen gyújtás ráadása után valami mindig kattogott jópárat az ülés alatt most viszont semmi! Akku az jó! Én a CDI- re gyanakodom de biztos nem olcsó dolog és félek tőle ha veszek egyet de nem az a baja akkor agyvérzést kapok! Egy kis segítség jól jönne! Előre is köszönöm!
Köszönöm.
Akkor nem agodok
Okozhat. De nem törvényszerű,hogy fog is okozni. Van olyan fz1 is ami 130000 -et furott hiba nélkül.Az enyém 47000.nél tart hiba mentesen.
Üdv mindenkinek.
A napokban vettem 1 2007 es FZ1 et.24000 magyar 1 tulaj.
Kérdésem lenne hogy a generátor okozhat meglepetést???
Mágnes törés van leválás???
Sziasztok.

Eladó egy komfortülés FZ6-ra.

A tommot 120-160 ér csinál ilyet úg hogy szétvágja a gyári ülésedet.
Aztán eladod a motorral együtt.
Légy okos mint én. Ne vágsd szét. El tudod adni miután eladtad a motorod ahogy én is teszem.
Bolti ára 160.000
Szinte vadonatúj
90.000ft