Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

4,7 liter olaj kell bele, nem gyenge.
A csere meg:
http://youtu.be/W-OY-TNSZ00
Remélem - különben nem lesz se ebéd, se "esti mese" - az ebédet bánnám
"de nyugi, akármilyen szép vékony fiatallal kezdesz, a végén fáradt, nagyseggű, kövér lesz - az idő neked dolgozik "
Ezt ugye a nejed nem olvassa?
Úgy emlékszem mondtam már párszor, hogy a jól karbantartott 28-49 közötti tartományt preferálom.
"hanem az olyan lányokat, akiket 20 évesen is" Ezzel nálam sincs gond, mivel 20 évesen is a nálam idősebbeket nézegettem.
Az autó meg nem "ikon", egyszerűen csak jobban tetszik a fém és a króm, mint a műanyag. (nekem jobban tetszik egy régi kastély, mint egy modern hitech lakás)
Menthetetlen vagy de nyugi, akármilyen szép vékony fiatallal kezdesz, a végén fáradt, nagyseggű, kövér lesz - az idő neked dolgozik
Látod, én nem a 20 éves korom beli "ikon" autókat kedvelem, hanem az olyan lányokat, akiket 20 évesen is
Így sem. Tudod hogy nem kedvelem a könnyű- vékony felépítést és a fiatalabb évjáratot.
Erről se?
Egyik sem tetszik. (annak ellenére hogy valószínűleg 2000 előttiek, bár nagyon a széria végén lehettek)
van 74 fotó, kb. 10 jobb közötte Sajna bent nem volt világos, a gép 2,8-1/4mp-re állt be, és a legtöbb bemozdult Vakuval hiába próbálkoztam, közelre még jó, de ott meg fekete a háttér
Pár helyen, ahol jobbak voltak a fények, lehetett lőni jobbakat, pl. a Suzukinál
Ott az rendkívül ritka motorkerékpár. És tényleg jó buli vele nyáron motorozni, főleg Floridában.
Sokkal :D
Na milyen a házas élet? Ugye hogy sokkal jobb így hivatalosan?
A 750-et be akarom röffenteni menni vele egy kört már az összes hó elolvadt.
Jó a leírás. Rendkívül ritka motorkerékpár.... Jó buli vele nyáron motorozni...

https://www.bonhams.com/auctio...
Hát itt nem. (esegetett és ronda borult volt+fújt a szél is. (bár hideg nem volt)
FZR(ek)?
Minden nap kint vagyok.
tök kellemes motorosidő volt ma.
Majd holnap, most csak telón néztem be
Képek?
Én meg nem is tudtam róla, bár nem is igazán szokott foglalkoztatni. De mivel alkalom lett volna a találkozásra, így benne lettem volna. (ha előbb tudom)
Csüt reggel láttam itt, hogy van a só, és du. döntöttem el, miután beszéltem a gyerekkel. Őket meg most hazahoztam. De mehettem-jöhettem volna Dföldvár felé, +40 km lett volna kb. de mind1 mostmá'
Aszitték a sunyi kis g&cik hogy nem figyelek?
Mehetnek is az anyjukba, átkötöttem.