Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ma egyéb teendőim miatt amúgy sem értem volna rá. (ha előbb szólsz akkor esetleg mentem volna)
Mondtam, hogy gyere... volt sok veterán, meg vagy 10 hotrod meg csomó Hárli, Indian, Gódwing... arra persze nem lehetett ülni, be volt kerítve, és akkutöltő volt rádugva pedig egy üléspróbát csináltam volna, hogy milyen nehéz billegtetni jobbra-balra
Na, még kb. 2 óra, és indulok haza.
A rohadt kis buzeránsok! 2005 óta minden motorom ott volt, mert nekik volt a legjobb ajánlatuk, most meg idedobtak egy eléggé pofátlan ajánlatot.
Tudom hogy téged a hálytek érdekel, te meg tudhatnád már hogy engem meg baromira nem. (pl. okostelefonom sincs, pedig lehetne de nincs rá szükségem)
Akkor ezek a lomok neked csak a fiatalságod jelentik de van egy mondás: "vigyázz, mit kívánsz" Kezdesz öregedni
Engem a hitech érdekel! minél csendesebb, minél erősebb, minél korszerűbb - persze amit meg tudok fizetni Eleget éltem már ahhoz, hogy a csomó elavult öreg xart megtapasztaljam, már jöhetnek az újak
Bazz, most a shón kint láttam a szoci veteránokat - eszembe is jutott, mekkora gáz, hogy én ezzel minddel mentem már - amikor újak voltak
Miért, akkor mi mást kéne vennem, ha mégis megengedhetném magamnak? (az üzemeltetést is beleértve)
Hogy lemennék-e vele az Adriára? Hát kérdés ez? Messzebbre ilyesmivel mennék a legszívesebben.
Belvárosi ügyintézésre nyilván nem való.
(még mielőtt téves következtetést vonnál le, láttam-vezettem hasonlókat és baromira tetszett már 30 évvel ezelőtt is, ez azóta sem változott és rohadtul kéne)
"autózni persze nem lehet vele"
Már megint megfeledkezel arról, hogy másnak lehet hogy mást jelent ez, mint neked. A motorozási stílusunk sem hasonló, nekem ott is másabb szempontjaim vannak mint neked.
Az a baj hogy még mindig nem érted meg (pedig elmondtam már párszor, de tudom hogy hiába) hogy engem qrvára hidegen hagynak a mostani autók/motorok--- kerüljön akár 20+millióba---formára nem tetszenek, műszakilag hiába jobbak, engem ez nem érdekel. (fogalmazhatnék úgy is hogy a ~2000 utáni járművek qrvára unalmasak, nem bírok érezni semmit velük kapcsolatban a közömbösségen kívül)
Ha lenne 6 millád, elqrnád erre a lomra? 400 LE, aham csak gyorsan menni nem lehet vele, 2 tonna minimum, csavarodó fosch, fék semmi, a légellenállása mint a berlini falé, egy dolog nagy, a fogyasztás. Ez számomra olyasmi, mint a hárli féle "életérzés"
Egy dologra jó: ilyen is van, ki lehet húzni a listáról, mint vágy tárgyát autózni persze nem lehet vele, vagy te lemennél vele az Adriára? Vagy felugrani Pestre a belvárosba ügyes-bajost intézni?
Volt most kint a kiállításon pár hasonló motoros hotród.
A konstrukció tényleg tartós, de Magnus úr „szeme fénye” egy lef&sott hulladék, nagyon büszke lehet rá.
https://www.hasznaltauto.hu/auto/buick/riviera/buick_riviera_gs-11178998
Ez itt szép példája annak, mikor kissé elégedetlen vagyok az anyagi helyzetemmel. (villanyautó, mi?)
Nem, köszi. Annyira nem érdekel. (voltam már, az elég volt)
Felvegyelek reggel? Ha igen, hivj
Akkor azokat lehet érdemes lenne lezsírozni, mert lehet hogy pár év múlva vagyont fog érni.
Tudom hívott minket is a rendező vigyük a veteránokat de nem tudtuk kilogisztikázni. Pedig jó pénzt fizetett volna érte....
Tèlen inkább bort iszok kólával
Èn akkor ittam mikor itt voltatok.Azóta nem ittam csíki sört
van még 3 régi cimkés a hűtőmbe :D
Azt nem tudom hogy már ez is be van-e tiltva.
A full illegális a legfinomabb, nem? (mellesleg pont ma vettem full adalékmentes Erdélyi sót)
Igazi betiltott sört?
Másrészt az új motorok nem érdekelnek, régi meg nekem is van.
3500ért veszek 10 csíki sört és jól érzem magam :D
Sosem értettem hogy miért pont februárban kell ezt megrendezni. (ez épp elég ok arra hogy ne menjek)
Ha jó idő lenne akkor még motorozás címén is elmennék, de autóval menjen a tököm. (mellesleg nem lelkesedem az 1000Ft-os szendvicsért)
Megajóqrvaanyádat köcsög! (szerencsére eléggé lehetetlen a dolog)
http://www.vezess.hu/hirek/201...