Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja olajcsere, kicsit felmelegíted, leál után vársz kb 5 percet. aztán a bal oldalon egy asszem 17es villáskulcsal ki a csavar olajbetöltőt kinyitod hogy gyorsabban lemenjen. Anya vissza olajbetöltőn a kívánt mennyiség. Ha szűrőt is cserélsz elöl a könyöknél 12 kulcs ha jól emlékszem leszed kicserél visszarak nagyon óvatosan meghúz mert könnyen törik és +3dl olaj rá.
Én castrol 20w50 használtam most manol 10 40 vettem de még nem cseréltem
Sziasztok. Tudtok valami értelmes leírást hogy kell olajat cserélni az FZR-ben (600ccm, 1993). Emiatt nem vinném szervizbe, tavaly eleget volt. Azt tudom, hogy ásványi olaj kell bele (szintetikus raktak, meg is ette), de abból milyen kell? Márka, típus?

Nagyon köszi
Hi-hi, sztem ezt koppintották le a sárgák de az is lehet, hogy egy szalagon készülnek, csak enyém cimke nélkül
A két + konzoltól eltekintve pont ilyen.
http://www.kepesmotor.hu/korma...
http://store.suspensionshop.or...
... de lehet, csak véletlen a hasonlóság
Ez a BMW első futóműve. Eltér a hagyományos telótól. Nem bólint, nem leng be, nem kell csillapítani.
teleleverre?Mi az?
Megjött nekem is Szíííp fényes, nem rozsdás, jól csillapít, széles határok közt állítható. Löket 70 mm.
Csak nem kell mégse teleleverre felesleges... úgyhogy sporttársi áron vihető, 10+posta.
Lassan tervezhetünk,túrákat,találkozókat
Mi már kenjük, mint ló a hátúszást!
Olaszországba indulóknak hasznos lehet:
http://youtu.be/2fD-yunu0F4
Ma is mentem 60 km-ert.Fújt a szèl de 16 fok volt
de most az vagyon írva a tájékoztatón 28 ó kötelező az elméleti tanfolyam de én 16alatt 100% letudtam akkor mi van most bláááá. Na kiderül. Addig is gyakorolgatok.
Minden 100% megyek a héten időpontot kérni
Mondjuk mikor utólag rákérdeztem hogy tudja-e hogy ez mi, aranyos volt, mert némi gondolkodás után az első telóig eljutott "az az izé....vas ott elől... ami a keréknél rugózik". (végül is logikus, kormányteló: a kormány a telószáron van, akkor meg..... )
A szorítást viszont nem igazán a csavar adja, 40,85 mm a belső átmérő és 41 mm a telószár. Bár az átmenő csavar valóban erősebb és megbízhatóbb. (az lesz benne)
Minőségre a bilincs valóban elég barkács (bár méretpontos) viszont szebbet több mint 2x ennyiért lehet venni (9-10e + posta) annyira meg nem zavar a megmunkálás, főleg hogy nem is látni az idomtól.
Hmm, milyen igaz!
Én mondtam neki hogy:
- "rendeltem egy kormánytelót a GTR-re"
- " Naaa....igeeen? Mennyiért van?" (mintha lenne fogalma róla hogy mi az )
- "21e körül"
- "az, nem is drága...........ja, én is kinéztem egy cipőt a Deichmannban, megmutassam? "
Szóval nálunk így megy ez.
Sztem nem jó a gondolatmenet... ha menettel akarod összehúzni, akkor is csak az egyik felébe kell menet, a másikon átmegy a csavar. Jobb lenne viszont átmenővel és önzáró anyával - ebben a xar vékony aluban nem tart jól a menet.
Ha eszetrgába fogod, hogy felbővítsd, akkor viszont jó, hogy benne még az anyag ott.
Amúgy ritka cigány munkának láccik
Az enyém 02.16-án rendelve, érk. 03.02-04.09 közt - laza egy kis gecók ezek
Az első gondolatom nekem is ez volt hogy de, fel kéne.
Aztán eszembe jutott amit leveleztünk az eladóval, ami szerint "van bilincs, de azt fel kell bővítenem 41mm-re, és ha megjön akkor bele kell fúrnod egy 8-as menetet a szorításhoz, vagy egy 8-as átmenő csavar kell bele. Nem jelent gondot?"
Szóval leesett hogy azért hagyta benne azt a mm-es darabot hogy a menetfúrásnál ne mozogjon el a két rész. Ha megvan akkor meg csak kivágom és kész is. (azt nem egészen értem hogy lézervágó volt kéznél, de 8-as menetfúró meg nem, bár mivel ez Thaiföldről jött így lehet hogy a más fajta menetméret lett így)
Még annyit, hogy akinek esetleg ilyen kéne: ha kormányteló kell önmagában, az van Pesten, de ha bilincs is kell, az úgy már Thaiföldről jön kompletten, mivel nem ugyanaz a cég a gyártó. Paypallal fizettem, nem volt semmi gond. (kb. 20 nap volt a szállítás)
A cucc is oké (csillapít rendesen) az esztétikai hibák pedig bőven beleférnek ebbe az árba (a 100e körüli márkásokhoz képest)
Ajándék a nejedtől mert annyira szeret téged és jól tudta, hogy mindig ilyenre vágytál?
Nyerni jobb lett volna, de nem vagyok szerencsés típus.
Rozsdásan kaptad? Annak a nagy bilincsnek nem kéne felvágva lennie? Ha mozgatod a dugattyút oda-vissza, nincs játéka (amikor nem csillapít) nekem 1x olyat akartak eladni... xar volt, magyarul.

Az enyém is megjön kínafalvárú 1-2 7en belül - remélem, mert kifizetve kivan
Vetted?