Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sanyikám Boldog neved napját
rakhatsz rá az indexekre ellenállást és akkor kevesebbet kell szenvedni
Urak!

Jól látom, hogy a LED-es indexezés bonyolultabb, mint egy sima relécsere? Mert nekem most ajánlott egyet egy cimborám, a mostani (amúgy nem gyári)val sincs bajom, csak LED-esnek szép sötét az "üvege", jól állna a fekete mocin de ha ennyire pöcsölős, akkor hagyom a francba, szétbombázni nem akarok mindenféle tyúkbelet
pedál átadva
Az biztosan megállapítódott hogy a chopper Suzuki M1800 Intruder, viszont a rendőrmotorról komoly viták folynak még a külföldi oldalakon is.
(érdemes végignézni tekergetés nélkül)
Hű de állat! Nem is gondoltam hogy a Finnek ilyen belevaló csávók! (kihallatszik a bmw kerepelés de tényleg nagyon jól megy) (gondolom R1200RT)
?
misün komplít
Kell nekem itt fenyegetőzni hogy jobb belátásra bírjam az embert
Jaaaa, az kell nehogy kidobd!!!!!
Valami haverodnak vittél varrógépet aminek a pedálja ott maradt nem? És amit elhoztak ide hozzám hogy elviszed innen de ha nem akkor megy a kukába.
Akkor kidobom minek foglalja itt a helyet
Olyanom nincs!
varrógépre
Bicajra vagy mocira?
Mi az?
Ez nekem is szürke folt volt mindig is. (mivel nem igazán értek az elektronikához)
Annyit fejtettem meg róla az idők folyamán, hogy ez egyrészt indexrelé, benne van az automata kikapcsoló is (az enyémen nem működött, de pl. sanyáé kikapcsolja az indexet) és egy mágneskapcsoló (a kis tekercs) ami az önindító reléjével van összefüggésben.
Azt akartam vágni már :D
Nejem viszont azt mondja hogy jól áll. (innentől az én véleményem nem mérvadó)
A szakáll kicsit sok, a séró viszont jó. (az őszülő szakáll eléggé öregít)