Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

............cserélték, 32e-nél kéne cserélni megint. Most.....
Akkor ennyi. Oda az eredetiség is.
Ott az utcátokba? Szerintem nem lenne semmi gond.
Az olajat 5 éve cserélték 32e-nél. Most mennyi van benne?
Volt már javítva az idom is nem egyforma a két oldala. És találtam benne matrica szettet.
Rendszám nélkül nem szívesen tekeregnék... Ha minden igaz 5 éve volt cserélve az olaj.
Én nem tenném, de ezt mindenkinek a saját vallása szabályozza.
Én megnézném hogy milyen az olaj (szerintem szép tiszta, nemigen használták ezt) aztán beindítanám és tekernék vele egyet a környéken (10-15 km nyugodt körülmények között) hogy milyen az összkép.
Aztán cserélnék olajat meg szűrőt.
Szerintem nincs.
Jó kis gyertyakulcs!
Asszem a 3LH osztrák ha jól sejtem,de lehet hogy tévedek.
Gyári szerszámok
Lehet, hogy az elektronika (is) korlátozva van? 3LH...
Azt akarom én is. Ha meglesz az olaj és a szűrő beindítom, felmelegítem leengedem, lecserélem. Ha most indítom be kihűl mire megjön az olaj meg a szűrő....
Közvetlen test. (nem a méteres oxidálódó kábelkötegen kap testet az elektronika, hanem röviden, direktben az akksiról)
Célszerű megcsinálni mindegyik öregebb vason. (én is szoktam tenni)
Azt mondtad, évek óta nem ment... akkor én inkább beindítanám azzal az olajjal, ami benne van, járjon körbe, melegedjen fel, pucolja ki "magát" - aztán leengedni, és bele az új.
Most ha csak leengeded hidegen, több deci benne marad a régiből
...de a te motorod, csak egy 5let... az olaj hitvita úgyis, még a szakik se tudtak egyetérteni pl. abban sem, hogy mikor jobb olajat cserélni, szezon végén, vagy elején mind2nek előnye-hátránya is van.
Van azért bindzsi itt is. Mi lehet ez a kábel, plusz test az elektronikának?
Nem akarom beindítani majd ha meglesz az olaj és a szűrő.
Kár érte, de ne ezen sírjunk, megtörtént, majd megoldod, lépjünk.
A motorját hallottad már szólni? Engem az is érdekelne.
Szép a vas,grat hozzá. Végül mégis hazakerült. Nem olyan súlyos dolgok ezek rajta. Beindítottad már?
Az eladóé. Ő próbált meg felállni vele a trélerre több kevesebb sikerrel. Megtéríti a kárt azt üzente.
király :)
kinek a sara a sérülés?
Nagyon faxa Legyen szerencsèd hozzá!!! Ès persze sok ezer balesetmentes kilómètert vele !!!