Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszönöm szépen már beszéltem is velük
kicsit sokalltam a 25ezrt,de ez van
Mit raktál a mosogató gépbe Pannónia blokkot?
szép napokat! mi a helyzet errefelé?
Sziasztok
Nincs itthon az asszony
Cső, tirisztort vettem az íbéjjen, és (mivel megnéztem a linked múltkor ) most nekem ajánlgatja az őlinsz telószárakat az íbéjj írjak nekik, hogy nekem nem ez kell, hanem a béjemvébe való, 2x ennyiért?
ja neked 1000-ed van :D azt hittem 600 de a dolgon nem változtat
"Egymilliárd megtett kilométerre repülővel mindössze 0,05 haláleset jut, míg vonattal 0,6, autóval 3,1, motorral pedig 108,9."
Ezt most olvastam.
Tehát: motorral maximum 9182736 km-t szabad menni, mert utána lesz halálos baleset autóval nyugodtan mehetünk 30x ennyit is
Szia.a menetes végű az jó.de a másik vagy 10 cm-el hosszabb.azt mondta kicseréli.a 3gm feliratut küldte és a 2gh kellett volna.
Baja volt valami? Most mennyi van az órában?
lassan 70 fele megyünk. Nemtom hol kezdtem, meg nem ment egy darabig az óra :D
Mennyit raktál már a bömösbe?
Mizuuuuuu?
Na megvolt a hátsó kerék csapágy csere, kormány csapágy csere és első teleszkóp felújítás. Első telóval lesz még gondom úgy érzem nem egyforma a szára. Dilemma. Lehet kapni új szárat ami kínai, van most bontott FZR 750 e-bay-on, vagy bontott ow 01 öhlins Amúgy nagyon jó lett a gép. Volt egy fék légtelenítés is olyan lett mint az álom ránézek a fék karra és megáll. És megy mint a veszedelem.
valaki pletykázott rólam a hátam mögött
tudna valaki segiteni. kellene egy fzr 600-asba egy elsö felni.kicsit görbe a mostani és müszakizni kéne lassan.
Énse véletlenül futottam a helyszínen bele
Szépek nagyon Nem tudtam erről a rendezvényről...
Ilyet kellet kapnod elvileg.
Szia Pupu.Megjött a bowden.Szerinted jót küldtek?Már csak azért is azt küldték el amit ők tartottak jónak.Azt mondja az eladó biztos rendelési hiba történt :):)