Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezt a szintű ráérést...
Csőfogóval tekertem le.
túlbonyolítjátok, csavarhúzó kalapács :D
Még azért kell egy nagyanyát heggeszteni a másik felére hogy lehessen tekerni is.
Csináltam egy csavar kulcsot is a kormány nyak anyához.
El van kopva a csúszó gyűrű a telóban. Na ilyet honnan fogok szerezni...
Úúú az tök jó. Ilyen sokat elmegy akkor nagyon tartós gumi.
Ez egy jó sapesz.

Kb 18e km van a gumiban amióta felrakták Metzeler Z6.
Először próbáld ki rendes izzóval. Lehet hogy a lednek rossz helyen van a fókusz pontja azért vakít.
Az új sityakom. Nekem új. A barátomnak nem fekszik,beépített napszemüveges,kivehető mosható béléssel. Ilyen új sityakom sem volt még. 10000ft-ért adja oda nekem,csak egy kitétele van.hogy menjek vele és próbáljam ki. Méretre tök jó. Úgy hogy örülünk.
Ha 8000K, akkor kultúr helyen az első rendőr kivesz, amelyik meglát. Nekem 4300K xenon van bent, persze az se szabályos, de nem ilyen feltűnő kék legalább.
6/36v 3000lumen/darab
Ezek ledek 8000k piszok jol világitanak
De nincs porvédő azaz tönkre ment. Szerintem már az előző cserénél mert ugye a csapágy alá kell beverni, hogy lejöjjön. Majd akkor valamit kitalálok oda...
Kojó nem volt polcon, azt másnapra hozták volna, meg mivel főleg fag forgalmazó így ez volt a legjobb árban.
Nem igazán tétel kicserélni őket ha már kiszedted.
Az alsó csapágy azért néz ki olyan retkesen az előző képeken mert már megpusztult a porvédő és bejutott a kosz.
Szóval kell oda.
A szomszédnak most tettük fel az új Dunlopot előre (650 Bandit) Múltkor raktam rendbe az első fékét, most új gumi - csináltam is egy 10 cm magas stoppit itt az utcában vele próba gyanánt
A kopott és öreg első gumija, mikor a múltkor fékjavítás után próbáltam, megcsúszott ilyen tempónál.
Hát, ha maximalista vagy - nem annyira drága... én ennél rosszabb csapágyakat tettem már vissza fiatalabb koromban
A görgőkkel nincs gond viszont a gyűrűn van egy hely ahol megakad a köröm autószerelő barátom szerint cserés.
A hátsó gumim cserés lett. Kint a koptató,sajnos ezért már szólhatnak. Ilyen volt rajta hátul: https://www.r17.hu/termek/1851...

És ilyet néztem hozzá,mivel az elején is ilyen van:https://www.r17.hu/termek/996/...