Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

reggel fél 9 kor nekiindultam rétságon neki is megmutattam a laktanyámat. Volt ott egy gyönyörű fz750 fekete dobozokkal azt nem tudtam lekapni.
Akartam,csak mire odajutottam,már szétszaladtak.
Nem fényképezted ezeket?
Volt egy oldalkocsis katonai BMW is,utána kötöttek egy Skif sátras utánfutót,persze a sátor nélkül,üresen,és azt is sivatagi sárgára festették mint a motort.Vannak még idióták.
Voltak szép Pannóniák is,szimpla-oldalkocsis,fekete-világoskék-bézs színben.Tudtál volna nézelődni.Ábrusnak is volt egy szép négyhengeres GW.
Nagy Simson. Szép.
Sziasztok srácok,múlt hétvégén voltam Sirokon,jó kis buli volt.Van itt néhány fénykép,Csövinek is van itt nosztalgia.
Gratulálok.
Ön meggyógyúlt ebből a beteges szenvedélyből, amit úgy hívnak egyesek "motorozás"

Tény hogy egy autónak rengeteg előnye van egy motorral szemben, de ki számolgatja a pontokat ha lehet motorozni.
ez igaz :)
JA és nem vásárolok csúcsba
De nem tudok annyit vásárolni most is 4 karton víz meg a sok apróság simán kényelmesen beficcent a kocsiba motoron ezt megoldom 1karton víz meg a fele apróság
Viszont csúcsforgalomban csak a parkoló végén tudsz megállni ahonnan fél órát kell sétálni, míg motorral simán beparkolsz a fotocellás ajtó elé.
Este fél 9 kor már nem rohantam sehova. de viszont így könnyebb pakolni a csomitartóba
Fordítva kell parkolni, úgy gyorsabban lehet menekülni én is nagyon lelkes voltam a friss autós jogsival
p126al jártam az éjszakát
Sok előnye van az biztos de a motort nem szabad eladni...
Esti laza bevásárlás. nagyon király nem kell matekoznom miből mennyit lehet venni, hogy felférjen a motorra.
Három házzal arrébb vagyunk mint a tálin voltunk.
Most jöttünk fel a tisztáról,tök jó a víz.☺
Ezt már néztem én is. Ez kéne
Minden sz&rt elfogadnak, de ezt nem.
oh thx akkor keresek majd mást
Itt nem megy a paypal.