Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bekentem tömítő pasztával aztán visszatettem a csavart két oldalról prespán alátéttel. Holnap vagy holnapután megjáratom megint de szerintem jó lesz.
kenjél bele diamantot
Kicsit szivárog ott az olaj.

http://youtu.be/ryiJm71Uzr4
Kezd egy kicsit átláthatatlan lenni számomra, már annyira nem is tudom mi az utolsó verzió annyi a sorok közötti új, rövid beszúrás. Na meg a sorok is megváltoztak, a lejjebb feljebb került... Szóval ti biztosan átlátjátok és gond nélkül tudjátok követni a változásokat. Nekem úgy lesz jó ahogy mondjátok később biztos letisztul nekem is.
Hát nem, mert én is mondtam hogy ezzel a lámpával ronda. (és az is volt)
Ez nekem is tetszik
Már eleve két foggal kisebb lánckerék volt rajta,mikor megvettem,más teleszkóp meg nem fér bele,Pupu adott ezresét,de nem volt jó hozzá.ezen már túl vagyok.
Ez de szép kéne.
Ez egy gyönyörű motor! Csak hát a karbi és a vezlánc feszítő problémás lehet ezeken a motorokon. De erőben,kényelemben jó lehet.

https://www.kepesmotor.hu/hond...
Egy új, erősebb hátsó telóval jönnél ki a legolcsóbban meg esetleg pár foggal kisebb lánckerék előre. 150 felett úgyse mentek ketten, viszont kis erő elkélne - gondolom...
Pupu Te biztos fogod látni élőben is,mert megyek Mogyoródra tavasszal motorral.
Most valamit nem jól fogalmaztam meg asszem.

De te nem hordtad le a gépem.
Ábrusom,az 500-as annyira megfelelt,hogy a hátsó kerék lyukat koptatott a sárvédőbe.
Hát majd az lesz ami belefér a keretbe,azon belül nem baj ha izmosabb.Ez jó áran van.
Ja igen. Bocsi.
chatt frissítve
Ezt kikérem magamnak! Mikor én először láttam, 1ből mondtam, hogy... izé...hogyismondjam... de neked teccett, és ez számít csak.
Mert neked leér a lábad.
Azzal sokat menne a Gyula egyedül,mivel csak egy személyes. Akkor viszont Gyulánk mindig száguldozna.
Ott van pl. Sanya gépe. 150Le, harap mint a vadló, még sincs használva belőle 40-50Le-nél több. (kivéve ha Sanya terrorizálja a bringásokat az út szélén)
Én mentem Józsi gépével,baromira kényelmes,és fürge is. Jó vele menni.
Már értem mire gondolsz az ikarusz csővel. Azzal toldod ki. Nálam összeszáradt és nem tömít sőt ki is jön a cső. Azt gondoltam tagasztaní vagy tömíteni. Patex gumiragasztó vagy teflonszalag amire gondoltam. Így nem szívna ott szűretlen levegőt.
És eddig az 500-as ennek mennyire felelt meg? (mert jelenleg többnyire olyan szörnyetegeket linkelsz amik ezt valószerűtlenül túlteljesítik)
Én is vehettem volna Hayabusát, XX-et vagy bármilyen alacsonyan szálló rakétát (vagy bmw-t) de tudatosan nem tettem. A GTR 98 lova és nyomatéka még a 310 kg ellenére is bőven elég a lendületes haladáshoz. Mikor az Alpokban kanyarogtunk a szerpentinen (ugyan 1 személlyel de 3 megrakott dobozzal, bár volt olyan is hogy Csövi ült mögöttem) ott is lazán fűztem vele felfelé a kanyarokat úgy, hogy harmadiknál lejjebb nem kellett váltani. (mint látszik pedig eléggé emelkedett felfelé a pálya)
Szóval túrázni csomaggal, asszonnyal szerintem felesleges ennyire erős gép.
De megvan adva minden. 513 cm3 és 73mm