Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A villanyszerelèsnèl tudtam hogy nem lehet együtt használni.Gondoltam platnikènt ok.
Yamakashi szan először a belsőt tervezte rá, de aztán mikor elkezdte enni a vas az olajat, után akarta tölteni, és rájött, nem fér oda a kanna. Ezért tervezett kintebbre is egyet
összerohad mint állat. Én így jártam az alu szelepsapkával összerohadt a rézzel és nem tom leszedni most csak ha kiszakítom a szelepet.
korrodálódik az alu valami elektro-kémiai kölcsönhatás miatt. Villanyszerelésnél ha régi alu drótos renccert bővítenek rézzel, és balfaxul csak összecsavarják, 1 év múlva egy nagy ződ takony lesz rajta, és eltűnik az alu, és akkor lehet szerelni a villanyt megint
Erre a két beöntőre gondoltam. A belső mi célt szolgál?
Miért vesznek összé?Még nem hallottam ezt a dolgot.
Az nem jó, a réz meg az alu összevesz... de van alu tömítő alátét is. Vagy FBS bele, oszt' csá
Ma mentem egy kört a motorral kb 5 kilométert.10 fok volt ma nálunk,tiszta tavaszias idő.
Tegyél alá egy rézplatnit és kész
És mi van a furat másik végén?
Eddig még nem találtam, de még van hol megnézni. (most eléggé szanaszét van minden a garázsban)
Pedig a csavar alól jön az olaj és basszus öntvény hibás a blokkom. A szelepfedél tömítés csont száraz természetesen mert azt én csináltam.
Egy van elvileg. Hol láttad a másodikat? Fényképezzél mindent és tedd fel a képet ide úgy könnyebb...
Miért van ezeknek két olajbeöntő nyílása?
Sikerült megnézni van e szabadonfutód?
Sajnos így vettem. Remélem nem sokat használták így.
Az elég baj hogy eddig kapott.
Az a formázot gumibetét hiányzik nekem. Azt kellesz ott pótolni valamivel , hogy ne kapjon szűretlen levegőt.
Így látatlanban nem tudom hogy mire gondolsz, de a légszűrőn egy vékony szivacs felület van, a tetején a szívónyílás alatt pedig egy formázott gumibetét. (ilyen képem nincs, de csövinek lehet hogy van)
Igen két körlámpás. 1990-es évjáratú.
Meg a levegőszűrő ház tele volt kosszal. Oda azt néztem , hogy kellene valami gumi gyűrű a levegőszűrőre? Mert nem tömit rendesen és a szüretlen por bele megy így.
Tényleg szép motor gratula. Ez körlámpás elöl? Milyen évjárat?
Pont ilyen trutyis volt a karbi nekem is a membrán alatt. Egy levegő állítócsavart elhagytak és betömték valami fbsel most oda rendeltem csavart és úszóháztömítést. Tavaszra szeretném rendbetenni. Teleszkópszárszimeringet is cserélnem kell még benne.
Tényleg nagyon szép.